Beauty and aesthetics

Trust your beauty and health to the professionals!

At Confido Viru Centre's Aesthetics Clinic and Walk-in-Clinic, we offer several different body and facial treatments. All procedures are performed by medical staff or certified beauticians. Your skin, face, and body are treated by professionals.

Different body treatments are available: cryolysis, shock wave therapy, OxyGeneo injection-free rejuvenation, skin peeling, mesotherapy, and plasma lifting. We offer laser hair removal for all areas of the body.

Our facial treatments bring you more beautiful and healthier skin, for example, we recommend deep cleansing facial treatment with Renophase products, light therapy, and bio revitalization. To rejuvenate your skin and in case you have skin problems, start by visiting a beautician with whom you can make a treatment plan. You'll also find face injections and botulinum injections (such as Botox).

Choose

  Laser removal of permanent lip make-up

  See available time slots

  Püsimeigi eemaldamine huultelt on ohutu laserprotseduur, mis võimaldab teil püsivalt vabaneda peaaegu igasuguse värvitooniga soovimatust püsimeigist. Confido esteetilise meditsiini kliinikus eemaldab huultelt laseriga püsimeiki vaid meditsiinilise kõrgharidusega personal. Seda tehnikat on maailmas kasutatud aastakümneid.

  Kuidas see töötab?

  Laserikiir mõjutab ainult rangelt määratletud värvitooni, ei kahjusta nahka ja sisuliselt läbib seda. Laser mõjutab täpselt seda huulte piirkonda, millele püsimeik on kantud, eemaldades vaid värvipigmendi ja jätmata arme või põletusi.

  Näidustused

  Kui te ei ole rahul huultele püsimeigi teinud kosmeetiku tööga või on aja jooksul muutunud püsimeigi toon või kuju, võimaldab see protseduur teil taastada huulte algse välimuse. Soovitatav kuur on 2–7 protseduuri, olenevalt ainevahetuse kiirusest, teie keha iseärasustest ja püsimeigi seisukorrast.

  Broneeri aeg

  Vastunäidustused

  • Rasedus ja rinnaga toitmine
  • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval
  • Värske päevitus vähem kui 2 nädalat enne seanssi
  • Suhkruhaigus
  • Herpese ägenemine intensiivsete kolletega
  • Kalduvus keloidsete armide tekkeks
  • Ägedad nakkushaigused
  • Vähktõved
  • Epilepsia

  Peaaegu kõik ülaltoodud vastunäidustused on suhtelised. Lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri.

  Protseduurist

  Püsimeigi eemaldamiseks kasutame võimsaid ja ohutuid laserseadmeid, seetõttu kestab protseduur olenevalt eemaldamise keerukusest 2–5 minutit. Protseduur on ohutu ja eemaldab peaaegu igasuguse värvitooniga pigmendi. Huultelt püsimeigi eemaldamine laseriga on ainus viis värvi täielikuks eemaldamiseks hoolimata selle pealekandmise ajast. Taastumisprotsess (kerge punetus ja vähene turse) kestab mõnest tunnist paari päevani. Protseduuri ajal rakendatakse valu ja kõrvaltoimete vähendamiseks spetsiaalset õhkjahutust.

  Protseduuri kirjeldus

  Huulte ümbruse nahk puhastatakse, seejärel suunatakse vajaduse korral õhkanesteesia soovitud piirkonda (õhuvool jahutatakse temperatuurini –20 °C). Patsiendi pannakse ette kaitseprillid, et kaitsta silmi laserikiire eest. Seejärel toimub laserravi, mida patsient tajub kipitustundena. Pärast protseduuri võib huulte nahka töödelda meditsiinilise antiseptikuga, vajaduse korral rakendatakse lisajahutust ja peale kantakse regenereeriv preparaat.

  Mõjud

  Laserprotseduuri tulemusena väheneb huulte püsimeigi erksus ja ulatus. Mõju ilmneb juba 2–3 päeva pärast protseduuri, kohe pärast turse taandumist, ja tugevneb kuu jooksul. Kaheksa nädala pärast on võimalik läbida kordusprotseduur.

  Mida peab enne protseduuri teadma?

  Kui teie huultel esineb regulaarselt herpeselöövet, on mõni päev enne protseduuri soovitatav võtta herpesevastast ravimit, mis säästab teid soovimatust lööbest. Teavitage kindlasti arsti kõigist teil esinevatest allergiatest.

  Mis juhtub pärast protseduuri?

  Kui teil esineb pärast protseduuri valu, võite võtta tavapärast valuvaigistit. Kui huulte piirkonda tekib paistetus, võite panna peale külmakoti. Esimestel päevadel pärast protseduuri vältige saunas käimist ja näomassaaži, loobuge naha koorimisest ning koorivatest maskidest. Pärast protseduuri hoiduge 14 päeva jooksul päevitamast ja solaariumis käimist, õue minnes on soovitatav kanda nahale päikesekreemi.

  Laseriga eemaldamise eelised võrreldes tätoveeringu eemaldamisega

  • Lasereemaldamise puhul toimib pärast anesteesiat naha probleemsele piirkonnale laserikiir; laseriga eemaldamise protseduuri ajal ei ole vaja teha süsti ja nahk ei saa kahjustusi. Tätoveeringu eemaldiga „haamerdatakse“ preparaat pärast anesteesiat huulenahasse täpselt samasuguse masinaga, nagu kasutatakse püsitätoveeringuteks.
  • Lasereemaldamise korral võivad armid tekkida vaid juhul, kui laserit kasutatakse valesti; tätoveeringu eemaldi kasutamisel võivad esineda allergilised reaktsioonid, armid ja nakkus.
  • Laseriga eemaldamise protseduur kestab mõne minuti. Eemaldiga eemaldamine võtab aega 30–40 minutit.
  • Lasereemaldamine on säästvam protseduur, mis praktiliselt ei nõua ettevalmistust ega järgnevat hooldust. Eemaldiga eemaldamine nõuab hoolikat lisahooldust, protseduur on traumaatiline. See võib põhjustada püsivate armide tekkimist.

  Korduma kippuvad küsimused

  • Kui kaua kestab protseduur Confido esteetilise meditsiini kliinikus?
   Mõni minut.
  • Mitu seanssi on vaja?
   Keskmiselt 2–7, olenevalt individuaalsetest omadustest.
  • Kas protseduur on valus?
   Huultelt püsimeigi eemaldamine laseriga viiakse läbi kohaliku tuimastusega, seda tajutakse kerge surinana.
  • Mis on huulte tätoveeringute eemaldamise eelis Confidos?
   Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus. Meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad kalleid ja tänapäevaseid maailmatasemel seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda maksimaalset ja ohutut tulemust minimaalse ebamugavusega.
  • Mis on värvi inversioon huultelt tätoveeringute eemaldamisel?
   Vanade rauapõhiste pigmentide puhul võib punase tätoveeringu lasereemaldamisel eemaldatav värv ümber n-ö pöörduda (muutuda roheliseks). Confido esteetilise meditsiini kliinikus teeb arst esmase konsultatsiooni käigus selle ebameeldiva tüsistuse vältimiseks vajalikud proovid.
  Consultation
  nurse
  25 €
  15 min
  dr Alexander Uskov
  65 €
  15 min
  Permanent lip makeup removal (procedure)
  Viru and Tartu Walk-in-Clinik
  60 €
  Confido Veerenni
  90 €

  We provide this service

  Viru clinic
  Viru Väljak 4, Tallinn
  Confido Medical Centre
  Veerenni 51, Tallinn
  Tartu Walk-in clinic
  Ringtee 75, Tartu

  Book online

  Service: Laser removal of permanent lip make-up

  Find available time slots