Tätoveeringute ja püsimeigi eemaldamine

Tätoveeringud ja tätoveerimine on kunst, mida paraku kõik ei oska. Seetõttu tuleb tätoveeringu eemaldamine teha kaasagse laseriga meditsiinilise haridusega spetsialisti juures.

Tätoveeringute ja püsimeigi eemaldamine

Tätoveeringud ja tätoveerimine on kunst, mida paraku kõik ei oska. Seetõttu tuleb tätoveeringu eemaldamine teha kaasagse laseriga meditsiinilise haridusega spetsialisti juures. Sellisel juhul on tätoveeringute eemaldamine võimalikult valutu ja tulemused silmnähtavad. Hoia oma keha ja ilu ja vali tätoveeringu eemaldamiseks turvaline koht!

Sarnaselt tätoveeringule, toimub püsimeigi eemaldamine laseriga. Oluline on, et püsimeik ja püsimeigi hooldus oleks tehtud korralikult – sellisel juhul on püsimeigi eemaldamine oluliselt lihtsam. Enne püsimeigi tegemist kaalu kindlasti oma otsust. Eemaldamine toimub mitmub mitme visiidi käigus ning on ajamahukas ettevõtmine.

Meie kliiniku arstid ja kosmeetikud teevad tätoveeringu eemaldamise ja püsimeigi eemaldamise võimalikult sujuvaks ja valutuks. Protseduuride arv sõltub tätoveeringu/püsimeigi teostajast, hooldusest, asukohast, värvist, suurusest ja iga inimese isiklikust eripärast. Seetõttu tuleb enne protseduuri tulla konsultatsioonile.

Tätoveeringu eemaldamine / püsimeigi eemaldamine – alusta konsultatsioonist:

Püsimeigi eemaldamine kulmudelt

Otsi vabasid aegasid

Kulmudelt püsimeigi eemaldamine on ohutu meditsiiniline laserprotseduur, mis aitab teil püsivalt vabaneda mis tahes värvi püsimeigist, kahjustamata õrna kulmunahka. Meie kliinikus osutavad tennust vaid meditsiinilise kõrgharidusega töötajad. Protseduur ei tekita arme ega häiri kulmukarvade kasvu.

Kuidas see töötab?

Kulmude püsimeigi eemaldamise meetod välistab armide ja põletuste tekkimise tõenäosuse, sest kasutatakse rangelt määratletud lainepikkusega laserikiiri, mis ei kahjusta nahka, vaid justkui läbivad seda. Laser toimib eranditult kindlale värvitoonile. Laserikiire mõjul kuumutatakse hetkega pigmenti nahas, mille tagajärjel hävitatakse värvained ja keha immuunsüsteem eemaldab hävitatud pigmendi mikroosakesed. Laser mõjutab ja hävitab värvipigmenti ainult sellest kulmupiirkonnast, millele on kantud püsimeik. Paljud patsiendid märgivad, et kulmukarvad kasvavad pärast protseduure veelgi paremini kui enne ravi.

Näidustused

Püsimeigi eemaldamine kulmudelt on tähtis, kui püsimeik on tehtud halvasti või kui soovite oma välimust muuta. Laser on vajalik ka siis, kui kulmutätoveeringul on soovimatu toon (oranž, roosa, sinine) või see on muutunud aja jooksul asümmeetriliseks. Samuti on pigmendiallergia meditsiiniline näidustus värvipigmendi eemaldamiseks nahalt.

Vastunäidustused

  • Rasedus ja rinnaga toitmine
  • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval
  • Värske päevitus vähem kui kaks nädalat enne seanssi
  • Diabeet
  • Kalduvus keloidarmide tekkeks
  • Ägedad nakkushaigused
  • Vähktõved
  • Epilepsia

Peaaegu kõik ülaltoodud vastunäidustused on suhtelised ja lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri.

Protseduurist

Kulmude püsimeigi eemaldamiseks kasutame võimsaid ja ohutuid laserseadmeid. Protseduur kestab 2 kuni 5 minutit, on tervisele ohutu ja eemaldab peaaegu igasuguse värvipigmendi. Püsimeigi lasereemaldamine on ainus viis värvitooni täielikuks eemaldamiseks hoolimata selle pealekandmise ajast. Taastumine (kerge punetus ja väike turse kulmupiirkonnas) kestab mõnest tunnist paari päevani. Protseduuri ajal kasutatakse meie kliinikus valu ja kõrvaltoimete vähendamiseks spetsiaalset õhujahutust.

Protseduuri kirjeldus

Enne protseduuri eemaldatakse näolt kogu meik ja silmad kaetakse kaitseprillidega. Valuaistingute korral jahutatakse kulmuservad enne kuiva külmaga. Seejärel tehakse laserravi, mida patsient tajub kipitustundena. Pärast protseduuri saab kulmunahka ravida antiseptiliselt, vajadusel kasutatakse lisajahutust ja kantakse peale taastav preparaat. Pärast protseduuri antakse patsiendile soovitused koduseks raviks.

Toimed

Laserprotseduuri tulemusel väheneb kulmupiirkonnas püsimeigi heledus ja „laius“. Mõju on näha juba 2–3 päeva pärast protseduuri, kohe pärast turse taandumist, ja muutub märgatavamaks ühe kuu jooksul. Kaheksa nädala pärast on võimalik läbida teine protseduur. Sagedasem protseduuride tegemine ei ole soovitatav või tuleb eraldi kokku leppida Confido laserravi spetsialistiga.

Mida peaks teadma enne protseduuri?

Enne protseduuri on vajalik spetsialisti konsultatsioon, mille käigus on võimalik täpselt hinnata nahaseisundit, pigmendi mahtu ja sügavust, naha mikroarmide olemasolu ning muid tähtsaid näitajaid, mis mõjutavad protseduuri prognoosi ja maksumust. Ärge unustage teavitada arsti kõigist teil esinevatest allergiatest. Kaks nädalat enne protseduuri ei tohi päevitada ega käia solaariumis.

Mis juhtub pärast protseduuri?

Pärast protseduuri jätkub kulmukarvade normaalne kasv. Võib juhtuda, et protseduuri ajal kaotavad karvad osa pigmendist ja on heledamad, mõne aja pärast on aga kulmudel jälle tavapärane toon.

Protseduur mõjutab nahka väga vähe, nii et saate kohe naasta oma igapäevase eluviisi juurde. Siiski ei tohi pärast protseduuri päevitada (ei päikese käes ega solaariumis) ega kasutada kulmupiirkonnas kosmeetikat, samuti on soovitatav mitte käia mõne päeva jooksul saunas, spaakeskuses ja basseinides.

Korduma kippuvad küsimused

Kas püsimeigi eemaldamisel saavad kulmukarvad kannatada?

Ei, karvafolliikulid paiknevad pigmendikihist sügavamal, nii et neid protseduuri käigus ei kahjustata. Paljud patsiendid on täheldanud, et pärast protseduure hakkasid karvakesed just paremini kasvama.

Kas pärast protseduuri tekivad koorikud või villid?

Meie kliinikus kasutatav laser mõjutab kulmudelt püsimeigi eemaldamisel nahapiirkondi väga õrnalt, mistõttu võib esineda väikest punetust ja turset, kuid koorikuid ja ville ei teki ning pärast meie protseduure pole verd. Punetus ja tursed taanduvad iseenesest paar tundi pärast protseduuri

Mis on püsimeigi eemaldamise eelis Confidos?

Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus. Meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad nüüdisaegseid maailmatasemel seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda parimaid võimalikke ja ohutuid tulemusi vähima ebamugavustundega.

Kas on võimalik eemaldada osa tätoveeringust, kuid mitte kogu kulmu?

Jah, arutage seda konsultatsioonil oma arstiga.

Kui mu kulmud on värskelt tätoveeritud, siis millal ma võin saada esimese hoolduse?

Esimese protseduuri soovitame teha mitte varem kui kaks kuud pärast kulmutätoveeringu tegemist.

Asukohad

Viru Esteetika kliinik
4. korrus, Viru Väljak 4, Tallinn
Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

Hind

Konsultatsioon
Hind
Kestus kuni
esteetilise meditsiini õde
25 €
15 min
Teenus
Hind
Püsimeigi eemaldamine kulmudelt (protseduur)
alates 99 €
Püsimeigi eemaldamine kulmudelt (protseduur)
Confido Veerenni
alates 120 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses