Kaalukeskus

Confido Kaalukeskuses pakume terviklikke, meditsiinilisi ja tervist toetavaid lahendusi kehakaalu säilitamiseks, langetamiseks või tõstmiseks. Oleme tervisepartner tervislike eesmärkide seadmisel ja nende suunas liikumisel, pakkudes mitmeid terviseteenuseid ja tugivõrgustikku, et aidata saavutada soovitud kaalu ja heaolutunnet, ennetada või hoida kontrolli all kroonilisi haigusi ning toetada organismi tervisliku elustiiliga.

Tervisliku kaalu saavutamise ja säilitamise coaching-programm

Muuda oma harjumusi, muuda oma elu! See kolmekuune coaching-programm sobib sulle, kui sul on eesmärk langetada kaalu, aga sa ei tea, kuidas seda teha nii, et ei peaks alustama järjekordset piiravat dieeti. Peamine põhjus, miks dieedid ja toitumiskavad pikemaajalist muutust ei taga, on keskendumine kiirele tulemusele, mitte püsivale muutusele! Coaching-programm aitab sul saavutada püsiva elustiilimuutuse.

Coaching sobib sulle, kui kas või üks allolevatest väidetest sind kõnetab:

 • Oled proovinud korduvalt kaalu alandada, aga miski ei tundu toimivat.
 • Oled tüdinenud soovitustest stiilis „söö vähem, liigu rohkem”.
 • Soovid saada vabaks dieedilõksust.
 • Tunned, et pidev mõtlemine sellest, mida ja kui palju süüa, on täiesti ära tüüdanud.
 • Etteantud täpset toitumiskava järgida tundub liiga keeruline.
 • Sul ei ole aega ega tahtmist tegeleda kalorilugemise ja toidukaalumisega.
 • Tunned, et suurenenud kehakaal takistab sul elamast täisväärtuslikku elu.
 • Usud, et „kõik või mitte midagi” on ainuõige strateegia kaalualandamiseks.
 • Tahaksid oma harjumusi muuta, aga ei tea, millest alustada.

Klassikaline toitumisnõustamine seisneb kliendi toitumisharjumuste kaardistamises, analüüsis ja nõuannete jagamises. Toitumis-coaching lisab siia harjumuste muutmise praktika, et muuta tulemused püsivaks. Lisaks sellele, mida süüa, keskendume ka sellele, kuidas süüa, et taastuks loomulik side keha saadetavate signaalidega. Kui seda oskame, saame õppida ka teadlikult sööma siis, kui on õige aeg, täpselt seda, mida keha vajab, ja just nii palju, kui kehal on tarvis.

Peale toitumisharjumuste ümberkujundamise keskendume coaching‘us ka harjumustele, mis toovad kaasa mõtteviisi muutuse. Otsime ja leiame vastuseid küsimustele, mille peale sa poleks tulnudki, et see võiks sinu kaalulangetamisega kuidagi seotud olla:

 • Miks sa üldse soovid kaalust alla võtta? Miks see sulle tähtis on?
 • Mida sa muutuselt ootad? Kas muutus toob kaasa ainult kasu või võib selles ka midagi kahjulikku olla?

Sinu personaalset muutust kavandades leiame, milline oleks kõige kehvem variant ja milline oleks kõige parem variant, mis võiks selle protsessi käigus juhtuda. Sina otsustad, mis on sinu jaoks õige eesmärk ja milliste sammudega tahad selle poole liikuda.

Kuidas coaching töötab?

Koostöös toitumisnõustaja-coach‘iga seate paika konkreetsed sihid, loote eesmärkide poole liikumise süsteemi ja koostate reaalse plaani. Regulaarne tagasiside hoiab sind joonel ja annab lisamotivatsiooni edasi liikuda.

Coaching on protsess, siin ei ole valmislahendusi ega ühest lähenemist. Iga kliendi jaoks on tee soovitud tulemuseni erinev, coaching on justkui muutusi loov rätsepatöö. Coach on selles protsessis partneriks, kes aitab vabandused võimalusteks muuta ega lase valitud teelt kõrvale kalduda.

Programm kestab 3 kuud. Hind 390 €.

NB! Kohtumised toimuvad üle veebi!

Hind sisaldab:

 • Üks 90 min esmane kohtumine coach‘iga (tutvumine, hindamine, eesmärkide seadmine, isikliku eduplaani koostamine)
 • Kaks 60 min kohtumist toitumisnõustajaga kas Confidos kohapeal või veebi vahendusel
 • Üle nädala kirjalik põhjalik tagasiside ja edusammude analüüs coachiga
 • Koostöös coachiga püstitatud isiklik eesmärk ja konkreetne tegevusplaan selle poole liikumiseks
 • Lihtsad iganädalased ülesanded harjumuste muutmiseks – kehasignaalide tunnetamine, keskendunult söömine, näksimise ja veejoomise väljakutse, igapäevane liikumisplaan jms
 • Järkjärguline ja teadlik üleminek tervislikule ja toitvale menüüle -lihtsasti järgitavad toitumisjuhised, portsjoni kontroll ja menüü planeerimine. NB! See ei tähenda toitumiskava! Konkreetset toitumiskava coaching ei sisalda

Coach on sulle toetav aga nõudlik vastutuspartner – ülenädalane tagasiside toetab, motiveerib, hoiab sind kursil ja ei lase sul viilida!

Seda teenust osutame

Kaugvastuvõtt
Internetis või telefonitsi

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Kogu programm
390 €
3 kuud

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri läbi broneerimisvormi

Broneeri aeg läbi broneerimisvormi EST