Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Kusiti rekonstruktsioon

Otsi vabasid aegasid

Ureetra ehk kusiti on organ, mille kaudu väljutatakse uriin kehast. Ureetra vigastused võivad tekkida õnnetuste, kirurgiliste protseduuride või muude terviseprobleemide tõttu. Sellistel juhtudel võib osutuda vajalikuks kusiti rekonstruktsiooni operatsioon.

Kusiti rekonstruktsiooni operatsiooni eesmärk on taastada kusiti normaalne funktsioon ning parandada võimalikke kahjustusi. Operatsiooni käigus võib kasutada erinevaid meetodeid ja tehnoloogiaid, sõltuvalt vigastuse ulatusest ja asukohast.

Trauma järgne operatsioon hõlmab kusiti rekonstruktsiooni pärast vigastust. Operatsioon võib hõlmata kahjustatud piirkonna lõikamist ja kudede taastamist, kasutades tavaliselt autogeenseid kudesid nagu patsiendi enda limaskestad või nahk. Mõnikord kasutatakse ka võõrmaterjale, nagu näiteks proteese või stente.

Kusiti rekonstruktsiooni operatsioon võib olla pikk ja keeruline protsess ning seda tehakse tavaliselt üldanesteesias. Pärast operatsiooni võib vajalikuks osutuda uriini kateeterdamine mõneks ajaks, et hoida taastatud kusiti piirkond stabiilsena ja vältida komplikatsioone. Taastumisaeg pärast operatsiooni võib varieeruda sõltuvalt kusiti kahjustuse ulatusest ja operatsiooni keerukusest.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Eriarsti vastuvõtt
Eelneb operatsioonile
130 €
30 min
Kusiti rekonstruktsioon
alates 2500 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses