Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Peitmuna ehk krüptorhismi operatsioon

Otsi vabasid aegasid

Peitmuna ehk krüptorhism on seisund, kus üks või mõlemad munandid ei ole jõudnud munandimanuse kaudu munandikotti. Krüptorhism võib põhjustada viljatust ja suurendada munandivähi riski.

Krüptorhismi korral võib olla vajalik operatsioon, et paigutada munand munandikotti. Operatsioon hõlmab tavaliselt munandi käsitsi paigutamist munandikotti ja seejärel fikseerimist, et vältida selle tagasitõmbumist.

Operatsioon viiakse läbi üldanesteesias kas avatud või laparoskoopilisel meetodil. Enamikul juhtudel saavad patsiendid koju sama päeva jooksul. Taastumine võib võtta paar nädalat, mille jooksul tuleb vältida raskeid füüsilisi tegevusi ja järgida arsti juhiseid haava hooldamiseks.

Krüptorhismi korral on oluline operatsioon teha varakult, sest hilinenud ravi võib suurendada viljatuse ja munandivähi riski. Seetõttu peaksid kõik poisid läbima regulaarse tervisekontrolli, et tagada varajane avastamine ja ravi, kui on vajalik.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Uroloogi vastuvõtt
Eelneb operatsioonile
130 €
30 min
Peitmunandi (krüptorhism) avatud operatsioon
alates 1255 €
Peitmunandi (krüptorhism) laproskoopiline operatsioon
alates 2780 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses