Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Peitmuna ehk krüptorhismi operatsioon

  Näita vabasid aegasid

  Peitmuna ehk krüptorhism on seisund, kus üks või mõlemad munandid ei ole jõudnud munandimanuse kaudu munandikotti. Krüptorhism võib põhjustada viljatust ja suurendada munandivähi riski.

  Krüptorhismi korral võib olla vajalik operatsioon, et paigutada munand munandikotti. Operatsioon hõlmab tavaliselt munandi käsitsi paigutamist munandikotti ja seejärel fikseerimist, et vältida selle tagasitõmbumist.

  Operatsioon viiakse läbi üldanesteesias kas avatud või laparoskoopilisel meetodil. Enamikul juhtudel saavad patsiendid koju sama päeva jooksul. Taastumine võib võtta paar nädalat, mille jooksul tuleb vältida raskeid füüsilisi tegevusi ja järgida arsti juhiseid haava hooldamiseks.

  Krüptorhismi korral on oluline operatsioon teha varakult, sest hilinenud ravi võib suurendada viljatuse ja munandivähi riski. Seetõttu peaksid kõik poisid läbima regulaarse tervisekontrolli, et tagada varajane avastamine ja ravi, kui on vajalik.

  Peitmunandi (krüptorhism) avatud operatsioon
  Hind alates 1255 €
  Peitmunandi (krüptorhism) laproskoopiline operatsioon
  Hind alates 2780 €
  Uroloogi vastuvõtt Eelneb operatsioonile
  130 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Peitmuna ehk krüptorhismi operatsioon

  Otsi vabasid aegasid