Füsioteraapia kiropraktika füsioterapeut kiropraktik lihasvalu liigesvalu manuaalterapeut seljavalu kaelavalu ülekoormus taastusravi liigeseprobleem närvivalu lihase rebend lihasrebend

Ennetus ja taastusravi

Confido eesmärk on võimaldada klientidele parim tervis kogu elukaare jooksul. Selle eesmärgi saavutamise võti on teadliku heaoluhoiu ja õigeaegse ravi sünergia. Tänu ennetustööle on võimalik osutada ravi kõige õigemal ajal, tagades klientidele parim ravitulemus ja kiire taastumine.

Confido ennetuse ja taastusravi kliinikust leiad mitmed tervisespetsialistid: füsioterapeut, kiropraktik, massöör, toitumisnõustaja ja toitumisterapeut, personaaltreener.

Vali

Taastusravi treeneri vastuvõtt | Marko Mikael Yrjövuori

Näita vabasid aegasid

Taastusravi treener tegeleb kehaliste võimete hindamise ja nende arendamisega ning on abiks vigastustest või operatsioonist taastumisel. Vastuvõtt sisaldab kehalise võimekuse teste ning nende tõlgendamist, personaalse programmi loomist ja patsiendi/kliendiga koos elluviimist. Vastuvõtt sobib igas vanuses aktiivsetele inimestele ja sportlastele.

Marko Mikael Yrjövuoril on üle 20aastane töökogemus spordi- ja tervisevaldkonnas. Suurema osa oma karjäärist on ta veetnud Ameerika Ühendriikides töötades suurliigades nagu NHL Los Angeles Kings ja NBA Los Angeles Lakers. Lisaks on ta töötanud erinevate olümpia-, maailma- ja rahvusliku taseme sportlastega. Marko kirg on aidata inimestel elada tervet ja aktiivset elu.

Taastusravi treeneri vastuvõtt
100 €
60 min

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Taastusravi treeneri vastuvõtt | Marko Mikael Yrjövuori

Otsi vabasid aegasid