Füsioteraapia ja taastusravi

Füsioterapeut tegeleb liigutuste funktsiooni taastamisega, kasutades selleks kehalisi harjutusi ja erinevaid teraapia võimalusi (sooja- ja külmaravi, ultraheli-, magnet- ning elektriravi jm).

Füsioterapeut tegeleb liigutuste funktsiooni taastamisega, kasutades selleks kehalisi harjutusi ja erinevaid teraapia võimalusi (sooja- ja külmaravi, ultraheli-, magnet- ning elektriravi jm). Füsioterapeut aitab patsiendil kujundada sobivad liikumisharrastused, vajadusel saab selleks kasutada ka lisaabivahendeid.

Kiropraktik keskendub liigeste-, ligamentide-, lihaste- ja närvidepõhiste tervisehäirete diagnoosi ja raviga. Kiropraktik tegeleb peamiselt peamiselt selja- ja kaelaprobleemidega.

Manuaalne teraapia on kombinatsioon probleemi ja selle tekkepõhjuse peendiagnostikast ning väga täpselt konkreetse probleemi lahendamisele suunatud manuaalsetest tehnikatest. Sihipärased ja õigesti doseeritud manuaalsed võtted aitavad manuaalterapeudil taastada liigeste ja lihaste ning neid ümbritsevate struktuuride normaalset tööd ning tasakaalu.

Põhilised probleemid, miks füsioteraapia ja kiropraktika spetsialiste külastatakse: lihasprobleemid (lihasrebend, lihaspinge), alaseljavalu, seljavalu, kaela- ja õlavaevused (ülekoormus, trauma jms), liigeste probleemid, taastusravi ja kasvu eas tekkivad probleemid.

Füsioterapeudi või kiropraktiku vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

Taastusravi spetsialisti vastuvõtt | Marko Mikael Yrjövuori

Otsi vabasid aegasid

Taastusravi spetsialist tegeleb kehaliste võimete hindamise ja nende arendamisega ning on abiks vigastustest või operatsioonist taastumisel. Vastuvõtt sisaldab kehalise võimekuse teste ning nende tõlgendamist, personaalse programmi loomist ja patsiendi/kliendiga koos elluviimist. Vastuvõtt sobib igas vanuses aktiivsetele inimestele ja sportlastele.

Marko Mikael Yrjövuoril on üle 20aastane töökogemus spordi- ja tervisevaldkonnas. Suurema osa oma karjäärist on ta veetnud Ameerika Ühendriikides töötades suurliigades nagu NHL Los Angeles Kings ja NBA Los Angeles Lakers. Lisaks on ta töötanud erinevate olümpia-, maailma- ja rahvusliku taseme sportlastega. Marko kirg on aidata inimestel elada tervet ja aktiivset elu.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Taastusravi spetsialisti vastuvõtt
110 €
60 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses