Rühmatreeningud

Nii vaimse kui ka füüsilise tasakaalu hoidmiseks ja loomiseks on vajalik treenida regulaarselt. Confido Meditsiinikeskuse treeningud on loodud silmas pidades teadlikku treenimist – olulist rõhku pööratakse harjutuste õigesti tegemisele, individuaalsele lähenemisele ning tervise toetamisele.  Rühmatreeningud toimuvad väikestes gruppides, kuni 10 inimest.

Rühmatreeningud

Tunniplaan

Fitbody Weight Loss

Grete Truu

T 17:15–18:30

Broneeri koht

Funktsionaalne pilates

Ekaterina Dushko

K 16:00–17:00
R 16:00–17:00

Broneeri koht

Reality Check

Grete Truu

N 12:00–13:00

Broneeri koht

Reality Check

Reality Check on kogu keha hõlmav rühmatreening, kus on fookuses teadlik treenimine, harjutuste õigesti tegemine ja reaalsed tulemused.

Muusika saatel treenitakse läbi kõik põhilised lihasgrupid. Trenni saab teha nii oma keharaskuse kui ka lisaraskustega, seega sobib ühtviisi hästi treening algajatele ja edasijõudnutele. Muusikapalad on vahelduvalt fokuseeritud intensiivsusele, tasakakaalule ja painduvusele. Üks kava kestab keskmiselt 2 kuud, mille vältel lihvitakse tehnikat, võetakse vastavalt võimetele juurde raskusi ning vaadeldakse enda treeningprogressi.

Reality Check rühmatreening toimub väikestes gruppides, mis võimaldab treeneril keskenduda igale trennis viibijale, põhirõhk on harjutuste õigesti tegemisel. Treener annab vajadusel individuaalseid nõuandeid nii enne kui ka pärast treeningut. Tunni eesmärgiks on tunda ennast pärast treeningut tugevamana ja enesekindlamana kui varem, kasvatada lihastoonust, sisemist jõuvaru ja tahtejõudu. Sisemise jõumuskliga saame teha teadlikult õigeid valikuid, liikudes soovitud eesmärgi suunas!

Kellele on treening mõeldud?

Reality Check rühmatrenn on mõeldud igas eas inimestele, nii algajatele kui ka edasijõudnud treenijatele.

Reality Check rühmatrenni kasutegurid:

  • lihastoonuse tõstmine;
  • parem koordinatsioon;
  • liigsest keharasvast vabanemine;
  • kehapingetest vabanemine;
  • parem meeleolu ja rohkem enesekindlust.

Lisainfo

Treeningu jaoks valige mugav treeningriietus ja jalanõud. Võtke kaasa vesi ja treeningrätik.

NB! Varasemate (spordi)vigastuste või liikuvusprobleemide korral on soovituslik enne treeningut konsulteerida enda raviarsti või füsioterapeudiga, et saada nõusolek treeninguteks.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Reality Check
1 kord
15 €
60 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Reality Check