Rühmatreeningud

Nii vaimse kui ka füüsilise tasakaalu hoidmiseks ja loomiseks on vajalik treenida regulaarselt. Confido Meditsiinikeskuse treeningud on loodud silmas pidades teadlikku treenimist – olulist rõhku pööratakse harjutuste õigesti tegemisele, individuaalsele lähenemisele ning tervise toetamisele.  Rühmatreeningud toimuvad väikestes gruppides, kuni 10 inimest.

Rühmatreeningud

Tunniplaan

Fitbody Weight Loss

Grete Truu

T 17:15–18:30

Broneeri koht

Funktsionaalne pilates

Ekaterina Dushko

K 16:00–17:00
R 16:00–17:00

Broneeri koht

Reality Check

Grete Truu

N 12:00–13:00

Broneeri koht

Fitbody Weight Loss

Fitbody sarja kuuluv treeningsari neile, kes soovivad tervislikult kaalu langetada ehk üheaegselt vähendada rasvaprotsenti ning hoida ja tõsta lihastoonust. Programm on välja töötatud fitness-treeneri Egle Nabi juhendamisel.

Treeningus keskendutakse baasharjutustele, mille puhul rakendatakse tööle korraga rohkem lihaseid, tagades suurema kalorikulu ning tõhususe. Lihasharjutused vahelduvad aeroobsete harjutustega: see lisab treeningule intensiivsust ja suurendab trennis kulutatava energia hulka. Kasutatakse erinevaid treeningvahendeid: kange, kummilinte, hantleid, matte, sangpomme, fitpalle. Iga osaleja valib endale sobiva tempo ning lisaraskuse.

Treening koosneb neljanädalatest tsüklitest – osalejad teevad 4 järjestikust nädalat sama kava, et saavutada järjepideva treeninguga lihaste areng. Sellisel moel saab treenija tunni ajal arvestada, millise koormusega treeningut teha, sest tal on aega tehnikaga harjuda ning samas ka märgata, kuidas tulemus iga treeninguga paremaks muutub. Iga 4 nädala tagant kava muutub, et areng oleks mitmekülgne ning lihastel ei tekiks harjumust töötada samas asendis.

Iga tund algab soojendusega ning lõppeb taastavate harjutustega. Kogu treeningu jooksul pöörab treener tähelepanu tehnikale, vajadusel korrigeerib ning juhendab.

Soovitan Fitbody Weight Loss trennisarja neile, kes soovivad tervislikult kaalu langetada ehk teha seda aktiivse treeningu kaasabil. Igal kaalulangetajal on väga tähtis jälgida, et kaalu ei kaotataks väärtusliku lihastoonuse arvelt. Seetõttu tuleks liikumisplaani kindlasti sisse lülitada ka lihastreeningud. Fitbody Weight Loss on just selleks kohandatud treening – ta arvestab treenija eesmärgiga kaalu langetada, keskendudes samal ajal jõu ja lihastoonuse säilitamisele ja arendamisele.

– Egle Nabi

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Fitbody Weight Loss
15 €
60 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Fitbody Weight Loss