Confido Tervisekeskus

Perearst dr Sergey Saadi nimistu N0219 patsientide vastuvõtt toimub alates 01.02.2024 Confido Tervisekeskuses.

Avatud: E–R kell 8–16
Asukoht: Veerenni 53a, 4. korrus 

Confido Tervisekeskuses võtab perearstinimistu N0219 patsiente vastu Ennetuskliinik OÜ.

Vastuvõtule registreerimine

Arsti või õe vastuvõtule tulemiseks on vajalik eelregistreerimine. Selleks alustage pöördumist läbi uue kaugteenuse Eelvisiit. Rohkem infot ja videojuhised Eelvisiidi kasutamiseks leiate SIIT.

Telefoni teel saab pöörduda registratuuri numbril 6701700 E–R kell 8–16.

Enne vastuvõttu palun tutvu:

BRONEERIMINE

Kui olete oma pöördumise edastanud läheb see edasi otse perearstikeskusesse, kus pereõde või terviseanalüütik suunab selle lahendamiseks vastavalt sisule ja prioriteetsusele kõige õigemale inimesele. Vastavalt vajadusele võetakse teiega ühendust või kutsutakse vastuvõtule. Retseptide pikendamise puhul tuleb teile peale arsti kinnitust teavitav sõnum, kui retsept on valmis. Eelvisiit väärtustab Teie ja meie aega!

Broneeringu tühistamine

Kui Teil ei ole võimalik vastuvõtule tulla, siis palun andke sellest kindlasti eelnevalt telefoni teel teada.

Ootamatu tervisemure korral

Kui vajate tervisemurele lahendust töövälisel ajal, soovitame helistada Perearsti Nõuandeliini lühinumbrile 1220. Erakorralise vältimatu abi saamiseks pöörduge erakorralise meditsiini osakonda või kutsuge kiirabi helistades lühinumbril 112.

Argipäeviti ja nädalavahetustel saab arstiga konsulteerida ka Confido Digikliinikus (avatud E-P 9-21). Konsultatsioon 20 €, retsepti pikendamine 10 €.

Tasulised teenused

Tervisetõendeid ja immuniseerimiskavaväliseid vaktsineerimisi osutab AS Arstikeskus Confido. N0219 nimistu patsientidele kehtib Confido hinnakirjast –15% soodustus*  järgmistele teenustele:

*Soodustus ei kehti koos teiste pakkumistega.

 

Asukohad

Confido Tervisekeskus
Veerenni 53a

Parkimine:

  1. Meditsiinikeskuse ees ning all asuv parkla, tsoon EP100. Parkimistasu 1.50 €/30 min, 10 €/24h. Parkimisautomaat asub Confido Meditsiinikeskuse I korruse fuajees. Tasuda saab ka mobiilimaksega.
  2. Meditsiinikeskuse läheduses, Töökoja 9 kinnistul on parkimistsoon EP174. Parkimistasu 1 €/30 min, 8 €/24h. Tasuda saab mobiilimaksega.

Palun järgige üldisi parkimisreegleid ja viitasid. Parkimine on lubatud vaid selleks ette nähtud kohtadel. Juhile, kes pargib sõiduki reeglitevastaselt, kellata või ajalimiiti ületades, väljastab EuroPark trahvi. Liiklejaid segavad sõidukid teisaldatakse.

Ühistransport:

  • Buss nr 16 (Varre peatus) – sõidab liinil Väike-Õismäe – Tallinn-Väike;
  • Buss nr 3 (Varre peatus) – sõidab liinil Vana-Lõuna – Randla; (Kopli suund)
  • Buss nr 28 (peatub nii Töökoja 1 peatuses (Synlab’i maja ees) kui ka Varre peatuses) – sõidab liinil Vana-Lõuna – Väike-Õismäe;
  • Buss nr 39 (Varre peatus) – sõidab liinil Vana-Lõuna – Liikuri (Lasnamäe suund);
  • Buss nr 73 (Varre peatus) – sõidab liinil Vana-Lõuna – Kopli liinid.

Renniotsa bussipeatusest (Järvevana teel) asume 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel, seal peatuvad bussid nr 12, 13 ja 45. Rohkem infot bussiliinide kohta: https://transport.tallinn.ee/#/ee