Ilupaketid

Ilupakettidesse oleme koondanud iluteenused, mis üksteist täiendavad ja pakuvad koos parimaid tulemusi. Paketid on hea võimalus kingituseks iseendale või oma lähedastele.

Pruudipakett näole ja kehale

Pakett on mõeldud kõigile, kes soovivad eriliseks päevaks ette valmistada nii enda nägu kui ka keha. Teatavasti on ilusa meigi saladus ennekõike kaunis ja niisutatud näonahk. Oleme paketti valinud protseduurid, mis panevad naharakud uuenema ja mis niisutavad ning muudavad näonaha säravaks. Kehaprotseduuridest oleme paketti lisanud lööklaineteraapia kliendi valitud kehapiirkonnas.

Paketti kuulub kolm külastust, mille käigus tehakse neli näohooldust ja kolm kehahooldusprotseduuri. Iga külastuse vahele peab jätma 1–1,5 nädalat, et nahal oleks enne uut protseduuri aega taastuda. Oxygeneo hooldust soovitame teha 0–3 päeva enne tähtsat sündmust, kuna siis on protseduuri mõju kõige paremini näha. Enne paketi broneerimist tutvuge lähemalt paketis sisalduvate protseduuride ja nende vastunäidustustega.

1. Päev

  • Sära andev kerge happehooldus (kuni 60 min)

Hooldust tehakse kerge suhkruroohappega. Koorimine eemaldab kontrollitud sügavusega kahjustunud nahakihid ja stimuleerib uute, tervemate rakkude paljunemist ning vett siduvate ainete tootmist nahas. Hooldus rahustab, ühtlustab nahatooni ja taastab naha noorusliku sära. Nahk on taas sügavuti niisutatud. Loe protseduuri kohta lähemalt siit.

  • Lööklaineteraapia (1 piirkond) (kuni 20 min)

Lööklaineteraapias kasutatakse kõrgeenergialist radiaalselt lainet, mis kandub aplikaatorilt pehmetesse kudedesse, parandades pehmekoe verevarustust, kiirendades rasvade lõhustumist ning soodustades kollageeni tekkimist, tänu millele on see tõhus abivahend ka tselluliidi ravis. Kollageeni moodustumise stimuleerimisel paraneb naha elastsus ja kvaliteet ning naha pinguldumine on nähtav juba mõne hoolduse järel. Loe protseduuri kohta lähemalt siit.

2. Päev

  • Microneedling kollageeniteraapia (kuni 60 min)
  • Fotodünaamiline valgusteraapia (kuni 30 min)
  • Lööklaineteraapia (1 piirkond) (kuni 20 min)

Microneedling’u käigus tehakse mikroskoopiliste nõeltega naha pindmisse kihti mikrokanalid. Protseduuri jooksul tekitatakse nahale kergeid vigastusi, mis aktiveerib kollageeni ja elastiini sünteesi. Mikronõelte protseduur pinguldab ja tõstab nahka, vähendab pindmisi kortse ja pigmendilaike ning muudab armid (akne-, kirurgilised, venitusarmid) vähem märgatavaks. Loe protseduuri kohta lähemalt siit.

Fotodünaamilise valgusteraapia tõhustab ainete imendumist nahka (seerumid jm) ning ergutab kollageeni teket. Valgusteraapia aitab vähendada arme ja põletikulisi protsesse ning normaliseerida üldisi rakkudes toimuvaid protsesse, samuti anda nahale tugevuse ja elastsuse. Loe protseduuri kohta lähemalt siit.

3. Päev

  • Oxygeneo süstevaba noorendamine (kuni 60 min)
  • Lööklaineteraapia (1 piirkond) (kuni 20 min)

Oxygeneo süstevaba hooldust võib nimetada ka hapnikuhoolduseks. Protseduuri ajal küllastatakse nahka süsinikmonooksiidiga, mis süstevaba manustamise protsessis jaguneb süsinikuks ja hapnikuks. Juba pärast esimest protseduuri omandab nahk tervisliku ja hoolitsetud välimuse, jume paraneb ning väsimuse ja stressi jäljed muutuvad silmnähtavalt väiksemaks. Pindmised kortsukesed on näonahalt kadunud, näoovaal tõstetud ja nahk pinguldub. Protseduuri on hea teha vahetult enne erilist sündmust. Loe protseduuri kohta lähemalt siit.

Hind

Teenus
Hind
Pruudipakett näole ja kehale
350 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri läbi klienditoe