Tätoveeringute ja püsimeigi eemaldamine

Tätoveeringud ja tätoveerimine on kunst, mida paraku kõik ei oska. Seetõttu tuleb tätoveeringu eemaldamine teha kaasagse laseriga meditsiinilise haridusega spetsialisti juures.

Tätoveeringute ja püsimeigi eemaldamine

Tätoveeringud ja tätoveerimine on kunst, mida paraku kõik ei oska. Seetõttu tuleb tätoveeringu eemaldamine teha kaasagse laseriga meditsiinilise haridusega spetsialisti juures. Sellisel juhul on tätoveeringute eemaldamine võimalikult valutu ja tulemused silmnähtavad. Hoia oma keha ja ilu ja vali tätoveeringu eemaldamiseks turvaline koht!

Sarnaselt tätoveeringule, toimub püsimeigi eemaldamine laseriga. Oluline on, et püsimeik ja püsimeigi hooldus oleks tehtud korralikult – sellisel juhul on püsimeigi eemaldamine oluliselt lihtsam. Enne püsimeigi tegemist kaalu kindlasti oma otsust. Eemaldamine toimub mitmub mitme visiidi käigus ning on ajamahukas ettevõtmine.

Meie kliiniku arstid ja kosmeetikud teevad tätoveeringu eemaldamise ja püsimeigi eemaldamise võimalikult sujuvaks ja valutuks. Protseduuride arv sõltub tätoveeringu/püsimeigi teostajast, hooldusest, asukohast, värvist, suurusest ja iga inimese isiklikust eripärast. Seetõttu tuleb enne protseduuri tulla konsultatsioonile.

Tätoveeringu eemaldamine / püsimeigi eemaldamine – alusta konsultatsioonist:

Püsimeigi eemaldamine silmalau piirkonnast

Otsi vabasid aegasid

Püsimeigi eemaldamine silmalaupiirkonnast on tõhus ja ohutu protseduur. Patsiendi täieliku ohutuse tagamiseks kasutame spetsiaalseid meditsiinilisi kaitsevahendeid, prille või steriilseid skleraalseid läätsi, mis kaitsevad silmi laseriga kokkupuute eest. Confido esteetilise meditsiini kliinikus eemaldab huultelt laseriga püsimeiki vaid meditsiinilise kõrgharidusega personal. See meetod püsimeigi eemaldamiseks silmalaupiirkonnast on ohutu ning välistab armide ja põletuste tekkimise tõenäosuse, seda on kasutatud rohkem kui 10 aastat.

Kuidas see töötab?

Laserikiir toimib ainult pigmendiga, kahjustamata silmalaugude õrna nahka ja silmalauserva karvafolliikuleid. Hävitatud pigment eritub organismist loomulikul viisil lümfivooluga. Laser mõjutab ja hävitab värvipigmenti ainult sellest silmapiirkonnast, millele on kantud püsimeik. Protseduuri ajal on silm spetsiaalsete läätsede abil usaldusväärselt kaitstud.

Näidustused

Püsimeigi eemaldamine silmalaupiirkonnast on näidustatud neile, kelle püsimeik on halvasti tehtud. Teised võimalikud põhjused on vanusega seotud muutused, meigieelistuste muutumine, värvitooni tuhmumine. Protseduur on vajalik, kui te pole rahul püsimeigi kuju ja värviga.

Vastunäidustused

  • Rasedus ja rinnaga toitmine
  • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval
  • Värske päevitus vähem kui kaks nädalat enne seanssi
  • Diabeet
  • Kalduvus keloidarmide tekkeks
  • Ägedad nakkushaigused
  • Vähktõved
  • Epilepsia

Peaaegu kõik ülaltoodud vastunäidustused on suhtelised ja lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri.

Protseduurist

Kulmude püsimeigi eemaldamiseks kasutab Confido esteetilise meditsiini kliinik võimsaid ja ohutuid laserseadmeid. Protseduur kestab 1–2 minutit, sõltuvalt eemaldamise keerukusest. Enne protseduuri paigaldab arst skleraalsed kaitseläätsed või spetsiaalsed kaitseprillid. Laserikiir ei tungi silma, vaid mõjutab ainult värvipigmenti, vigastamata silmalaunahka. Silmalaugudelt püsimeigi lasereemaldamine on ainus viis värvipigmendi täielikuks eemaldamiseks hoolimata selle pealekandmise ajast. Taastumine (kerge punetus ja väike turse kulmupiirkonnas) kestab mõnest tunnist paari päevani.

Protseduuri kirjeldus

Enne protseduuri eemaldatakse näolt kogu meik. Silmalaunahk on väga õhuke ja tundlik, seetõttu kasutatakse püsimeigi eemaldamisel selles piirkonnas lisaks õhkanesteesiat. Kui soovite eemaldada meigi silmalauservalt, asetatakse silmamunale spetsiaalne kaitsevahend, mis katab täielikult silmamuna, kuid silmalauservad jäävad ligipääsetavaks. Laserikiir hävitab pigmendi, patsient tunneb seda kerge kipitustundena. Pärast protseduuri saab silmalaunahka ravida meditsiinilise antiseptikumiga, vajadusel kasutatakse lisajahutust ja taastavat preparaati.

Toimed

Laserprotseduuri tulemusena täheldatakse silmalaupiirkonnas püsimeigi intensiivsuse järkjärgulist vähenemist. Mõju on näha juba 2–3 päeva pärast protseduuri, kohe pärast turse taandumist, ja muutub enam märgatavaks ühe kuu jooksul. Kaheksa nädala pärast on võimalik läbida kordusprotseduur.

Mida peaks teadma enne protseduuri?

Enne protseduuri on vajalik konsultatsioon Confido esteetilise meditsiini spetsialistiga, mille käigus on võimalik hinnata naha- ja pigmendiseisundit. Ärge unustage teavitada arsti kõigist teil esinevatest allergiatest. Kaks nädalat enne protseduuri ei tohi päevitada ega käia solaariumis. Ärge kandke protseduuri päeval silmalaunahale kreeme ega geele.

Mis juhtub pärast protseduuri?

Silmalaunahk on õhuke ja tundlik, seetõttu on tursed väga tõenäolised. Pärast protseduuri pole ripsmed vigastatud ja kasvavad nagu tavaliselt. Võib juhtuda, et protseduuri ajal kaotavad karvad osa pigmendist ja muutuvad heledamaks. Vanade karvade uutega asendumise käigus saavad ripsmed oma tavapärase tooni.

Protseduur mõjutab nahka väga vähe, nii et saate kohe naasta oma igapäevase eluviisi juurde. Siiski ei tohi pärast protseduuri päevitada (ei päikese käes ega solaariumis) ega kasutada silmapiirkonnas kosmeetikat, samuti on soovitatav mitte käia mõne päeva jooksul saunas, spaakeskuses ja basseinides.

Korduma kippuvad küsimused

Kas mu ripsmed kukuvad välja?

Ei, laserikiir ei ulatu selle kihini, kus paiknevad folliikulid, nii et protseduur on ripsmete jaoks täiesti ohutu.

Mitut protseduuri on mul vaja silmalaupiirkonnast püsimeigi täielikuks eemaldamiseks?

Tavaliselt on pigmendi eemaldamiseks vaja 4–7 protseduuri. Täpsema prognoosi annab teile spetsialist Confido esteetilise meditsiini kliiniku isiklikul konsultatsioonil pärast uuringut.

Kui ohtlik see on nägemisele?

Silmamuna on kaitstud spetsiaalse seadmega, mistõttu on protseduur silmadele täiesti ohutu.

Kui valus see on?

Silmalaupiirkond on väga tundlik, kuid Confido esteetilise meditsiini erakliinikus kasutatakse ebamugavustunde vähendamiseks spetsiaalset õhkjahutust.

Mis on Confidos püsimeigi eemaldamise eelised?

Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus. Meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad kallihinnalisi ja nüüdisaegseid maailmatasemel seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda parimaid võimalikke ja ohutuid tulemusi vähima ebamugavustundega.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Viru Esteetika kliinik
4. korrus, Viru Väljak 4, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Konsultatsioon
esteetilise meditsiini õde
25 €
15 min
Püsimeigi eemaldamine silmalault (protseduur)
175 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses