Üldarstid, perearstid

Ennetamine

Sinu tervist ja heaolu ei mõjuta ainult meditsiin, vaid ka Sinu enda valikud ja kontroll oma elu üle. Meie Confidos usume, et tervisega seotud murede vältimiseks saavad inimesed palju ise ära teha. Toetame Sind sellel teel ja pakume mitmeid võimalusi.

Meie perearstide ja pereõdede juures saab teha tervise hoidmise ja haiguste ennetamisega seotud toiminguid. Erinevad tervisekontrolli, -läbivaatuse ja nõustamisteenused annavad põhjaliku ülevaate Sinu tervislikust seisundist, mitmeid nakkushaiguseid aitab vältida õigeaegne vaktsineerimine. Kord aastas soovitame teha tervisekontrolli, mis aitab perearstil jälgida tervisega seotud muutuseid ja anda õigeid soovitusi.

Ole terve, rõõmus ja tasakaalus

 • Liigu iga päev värskes õhus
 • Toitu tasakaalustatult ja tervislikult
 • Joo vähemalt liiter vett päevas
 • Söö rohkelt puu- ja juurvilju
 • Ära liialda suhkru ja alkoholiga

Tervisekontroll

Tervisekontroll on põhjalik terviseanalüüs, mis tehakse Sulle individuaalselt, et saada Sinu tervisest terviklik ülevaade. Tervisekontrolli raames hinnatakse Sinu erinevate elundkondade tööd ning pööratakse suurt rõhku südame-veresoonkonna seisundile, hingamiselundkonnale ning lihastele ja liigestele. Samuti uuritakse emotsionaalse enesetunde näitajaid ja psühhosotsiaalse tervise seisundit.

Vastavalt vanusele, pärilikele riskifaktoritele, elustiilile ja töö iseloomule annavad arstid soovitusi hea tervise hoidmiseks ja maksimaalse töövõime tagamiseks.

Tervisekontroll on lihtne ja mugav – Sinu tervist hindab Sulle sobival ajal suurte kogemustega arst ning pärast tervisekontrolli saad alati soovitusi tervise edasiseks hoidmiseks. Soovitame tervisekontrolli nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Peremeditsiini eriarsti konsultatsiooni tasu on 60 eurot, lisandub uuringute ja analüüside maksumus.

Aega broneerima

Letters

Jump

Vaktsineerimine

Vaktsineerimine on tõhus ja ohutu viis kaitsta end raskete nakkushaiguste eest. Meie juures saab teha nii hooajalist gripivastast vaktsineerimist, puukentsefaliidi ja emakakaelavähi vastaseid vaktsineerimisi, reisimisega seotud vaktsineerimisi kui ka kõiki muid lastele ja täiskasvanutele vajalikke vaktsineerimisi. Pereõdede ja -arstidega on võimalik pidada nõu vaktsineerimise poolt- ja vastuargumentide osas.

Kõikide meie juures teostatud vaktsineerimiste kohta teeme märke Sinu vaktsineerimispassi. Vajaduse korral väljastame uue passi. Korduva vaktsineerimise vajaduse korral tuletame ise meelde, millal on aeg järgmisele vaktsineerimisele tulla.

 • Hooajaliste puhangutena leviva gripiviiruse vastu soovitame nii täiskasvanuid kui ka lapsi alates 6. elukuust vaktsineerida igal sügisel.
  Loe lähemalt »
 • Puukentsefaliidi vastu vaktsineeritakse sõltumata hooajast nii täiskasvanuid kui ka lapsi alates 1. eluaastast. Loe lisaks »
 • Emakakaelavähki põhjustava HPV-nakkuse vastast vaktsineerimist soovitame eelkõige neidudele, ent ka ülejäänud naistele tagab vaktsineerimine kaitse enamlevinud emakakaelavähki põhjustavate viirustüvede vastu. Loe lisaks »
 • Reisinõustamisel aitame hinnata konkreetse reisipiirkonnaga kaasnevaid terviseriske, koostame vaktsineerimiskava ning teeme vajalikud vaktsineerimised. Loe lisaks »

Reisinõustamine

Reisimisega kaasnevad sageli kliimavahetusest, harjumatutest toitudest või nakkushaiguste levikust tingitud tõsised terviseriskid.

Reisinõustamisel arutame koos läbi kõik Sinu reisi üksikasjad ja reisipiirkonna haigusriskid. Vastavalt sellele koostame personaalse vaktsineerimiskava ja anname soovitusi, milliseid haigestumise ennetusmeetmeid ja hügieenireegleid järgida ning milliseid ravimeid ja tervise kaitseks vajalikke vahendeid reisile kaasa võtta. Reisinõustaja arvestab ka reisile kaasa tulevate laste vajadustega.

Väljastame rahvusvaheliselt kehtiva Certificate of Vaccination or Prophylaxis sertifikaadi, mis tõendab kollapalaviku vastu tehtud vaktsineerimisi ning mis on nõutav mõnda riiki sissepääsuks. Reisivaktsineerimisega kaasneb Confidos alati reisinõustamine. Reisinõustamise hind on 25 eurot (lisandub vaktsiinide hind).

Aega broneerima

NY