Hambaravi

Osutame terviklikku hambaravi teenust, mis hõlmab suu- ja hambahaiguste ravi ning ennetust.

Terviklik lähenemine

Confido Hambakliinik pakub terviklikku lähenemist hambaravile – pakume teenuseid suu- ja hambahaiguste ennetuseks ja raviks kui ka erakorralist hambaravi.

Kaasaegne hambaravitehnika

Hambakliinikus on kasutusel uusim hambaravitehnika ja diagnostikavõimalused hammaste panoraamülesvõtte, koljukülgülesvõtte, 3D-uuringute teostamiseks, Zumax mikroskoop juureravi ja mikrokirurgiaks. Hambaladestuse eemaldamiseks kasutame Šveitsis välja töötatud EMS seadmeid, mis lubavad väheabrasiivse pulbri kasutamist ning tagavad kiire, valutu ja tõhusa protseduuri.

Kõrged sterilisatsiooni standardid

Patsientide ja tervishoiutöötajate ohutuse tagamiseks järgime kõrgeid töökeskkonna hügieeni, instrumentide pakendamise ja steriliseerimise standardeid. Kõik instrumendid on patsiendipõhised ja puurimisotsikuid steriliseeritakse pärast iga patsienti. Hambaravitoolides on kasutusel automaatne voolikute desifintseerimissüsteem.

Mugavus ja paindlikud makseviisid

Kaasaegsed ravikabinetid on varustatud teleritega, mis näitavad rahustavaid ja tähelepanu kõrvale juhtivaid kaadreid, et hambaarsti külastus sujuks murevabalt. Hambakliinikus on laste mängunurk ja vanema-lapse tuba. Kliinik on mugavalt ligipääsetav ka ratastooliga. Teenuste eest saab tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Mitmeid protseduure on võimalik katta tööandja tervisekindlustusega.

Hambaarsti konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid

Hambaarsti konsultatsioon sisaldab suuõõne seisundi profülaktilist läbivaatust ning hammaste ja igemete seisundi hindamist läbi visuaalse uringu.

Professionaalne hambaarst uurib teie hammaste seisundit igakülgselt, sealhulgas vaatab üle hammaste olukorra igast küljest, kontrollib kaariese (hambaaukude) esinemist, hindab varem paigaldatud täidiste seisundit ning kontrollib igemete tervist. Konsultatsiooni eesmärk on veenduda, et suus ei esine põletikulisi seisundeid või ravi vajavaid hambaid.

Vajadusel lisandub konsultatsioonile röntgenülesvõtete tegemine (võimalik on teha nii väikeseid röntgenülesvõtteid, panoraampilti kui põhjalikku kompuutertomograafiat). Pärast vajalike andmete kogumist selgitab arst, millised hambad vajavad ravi ja annab ülevaate ligikaudsetest kuludest ning üheskoos patsiendiga otsustab edasise raviplaani. Vajalikud lisauuringud teostatakse lisatasu eest.

Soovitame ennetavat hammaste tervise kontrolli teha iga kuue kuu tagant, et vältida hammaste tervisliku seisundi halvenemist ning saada õigel ajal jaole potentsiaalsetele haigustele. See aitab teil säästa tulevikus nii aega kui raha, sest probleemide varajasel tuvastamisel on lihtsam neid lahendada.

Enne konsultatsiooni:

  • Mõelda läbi küsimused, millele hambaarstilt vastust soovite
  • Veenduda, et teil ei ole ülemiste hingamisteede nakkushaigusi, et säästa tervishoiutöötajate tervist. Haigena on teil ka raske neelata.
  • Soovitame enne visiiti puhastada hambad ja suuõõs – Confidos on selle jaoks olemas korralikud hügieeniruumid, kus saate koduste vahenditega hambaid pesta. Soovi korral on olemas kohapeal ühekordsed hambaharjad kasutamiseks koos pastaga.
  • Täida põhjalikult külastuseelne ankeet ning räägi julgelt ka oma teistest haigustest ning igapäevastest ravimitest, et hammaste ravi oleks võimalikult efektiivne

Vastunäidustused:

  • Ülemiste hingamisteede nakkusohtlikud haigused (nt gripp, COVID-19 viirus jne)
  • Herpes huultel

Võtame vastu patsiente alates 16. eluaastast.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Hambakliinik
Ülikooli 2A, Tartu

Hind

Tallinn
Hind
Kestus kuni
Hambaarsti konsultatsioon
80 €
30 min
Tartu
Hind
Kestus kuni
Hambaarsti konsultatsioon
Broneerimine avatakse 15.07.2024
50 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses