Toitumisnõustajad

Sobimatu toiduvalik võib olla paljude tervisehädade põhjuseks. Näiteks väsimus, ärevus, ülekaal, nahaprobleemid, kõrge ja ka madal vererõhk ning mitmed muud tervisemured võivad olla korrigeeritavad juba väikeste muudatustega toitumises. Toitumisnõustaja ja toitumisterapeut aitavad neid muudatusi teha!

Confidos on toitumise ja kehakaaluga seotud probleemide puhul abiks nii toitumisterapeut kui ka toitumisnõustaja. Tihtilugu algab teekond toitumis- ja kaalunõustaja juurde probleemidest kehakaaluga. Meie toitumis- ja kaalunõustamisspetsialistid on abiks nii kaalu langetamise või tõstmisega seotud küsimustes, aga ka siis, kui olete jõudnud seatud eesmärkideni ning soovite kaalu säilitada.

Toitumisnõustaja konsultatsioon

Näita vabasid aegasid

Toitumisnõustaja annab praktilist nõu igapäevase toiduvaliku tervislikumaks ja mitmekülgsemaks muutmiseks ning tasakaalustatud menüü koostamiseks.

Lähtudes Sinu menüü analüüsist, leitakse koos toitumisnõustajaga lahendus, kuidas saad muuta oma toitumisharjumused tervislikuks nii, et need sobivad Sinu elustiili ja vajadustega. Lisaks saad näpunäiteid toiduainete ostmiseks ja nippe toidu valmistamiseks. Toitumisnõustaja on vajadusel abiks ka menüü koostamisel ning annab nõu Sinu füüsilise aktiivsuse korrigeerimiseks.

Diagnoositud haiguste korral nõustab toitumisnõustaja Sind tervisliku toitumise osas, kuid ei määra spetsiifilist diagnoosipõhist dieeti (seda teeb toitumisterapeut).

Soovitame kindlasti konsultatsioonile pöörduda, kui soovid kehakaalu langetada või tõsta, kui Sulle teevad muret seede- või nahaprobleemid, unehäired, pidev väsimus või kõikuv meeleolu või kui oled lapseootel ja soovid oma toidulauda tervislikumaks muuta, põed diabeeti või mõnd muud kroonilist haigust ja soovid toitumise abil enesetunnet parandada.

Konsultatsioonile on oodatud ka lapsed koos vanematega ning eakad, kelle toiduvalik ja igapäevamenüü vajab korrastamist.

3–5 päeva enne esmakonsultatsiooni täida toitumispäevik, mis annab nõustajale parema ülevaate Sinu tervisest ja on abiks probleemi hindamisel. Salvesta toitumispäevik arvutisse, täida ta arvutis või prindi välja. Saada toitumispäevik meile e-postile info@confido.ee vähemalt päev enne vastuvõttu.

Kui toitumisnõustaja palub peale konsultatsiooni täita kaalupäeviku, saad selle alla laadida siit.

Tartus kohapeal teostavad vastuvõtte Eliisa Hermlin ja Kärolin Vallimäe, videokonsultatsiooni osutavad Eliisa Hermlin kui ka Anneli Kõiv

Tervislike toiduvalikute tegemine on imelihtne, kui lähed üle söömiselt toitmisele – enne kui midagi suhu pistad, mõtle alati, mida Su keha sellest kasulikku saab ehk kas selles asjas on toitu!

Toitumisnõustaja konsultatsioon (paaridele/peredele)
100 €
90 minutit
Toitumisnõustaja konsultatsioon
65 €
60 minutit
Toitumisnõustaja konsultatsioon (Videokonsultatsioon)
65 €
60 minutit
Toitumisnõustaja korduv konsultatsioon
50 €
45 minutit
Lisakonsultatsioon e-posti või telefoni teel
30 €

Seda teenust osutame

Kaugvastuvõtt
Interneti vahendusel
Confido Tartu Raatuse kliinik
Raatuse 21, Tartu
Lõunakeskuse kiirkliinik
Ringtee 75, Tartu
Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Näita rohkem

Broneeri aeg online’is

Teenus: Toitumisnõustaja konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid