Laste- ja perekeskus

Confido Laste- ja Perekeskuses soovime olla toeks eri terviseküsimustes kõikides teie lapse arenguetappides. Meie juures töötavad tippspetsialistid – arstid, õed, ämmaemandad, logopeedid, psühholoogid ja psühhiaatrid, kes on abiks kogu perele nii lapse sünniks valmistumisel kui ka pärast lapse sündi.

Aitame hinnata lapse arengut ja tervisenäitajaid ning vajadusel saame edasi suunata õige spetsialisti juurde. Erinevate terviseprobleemide korral aitavad eriarstid (lastearst, allergoloog, infektsionist, pulmonoloog), pere- ja üldarstid, õed ning lastele spetsialiseerunud spetsialistid (näiteks füsioterapeut, massöör, beebide ujutaja, unenõustaja, kiropraktik).

Vali

Beebide ujutamine

Näita vabasid aegasid

Teenuse kirjeldus:

Beebide ujutamine aitab tasakaalustada beebi lihastoonust, leevendab seedimisega seotud ebamugavusi ning parandab und. Veekeskkond võimaldab beebil arendada kehatunnetust ja samas mõjub beebile rahustavalt. Ujutamistreener ujutab beebit vannis, kus kasutatakse puhast kraanivett.   

Kellele see on mõeldud?
Beebidele alates sünnist. Vanni mahuvad kuni 8kg beebid. 

Beebiga võiks ujumas käia järjepidevalt

Beebiujumine võimaldab beebil arendada kehatunnetust, mis on aluseks uute liigutuslike oskuste omandamisel. Vesi mõjub beebile rahustavalt, parandab söögiisu, und ja tasakaalustab lihastoonust. Ujutamistreener ujutab beebisid ise ja samas julgustab ning juhendab ka vanemaid beebit iseseisvalt ujutama. See on vahva tund kõigile asjaosalistele.   

Soovitame beebit ujutamas käia järjepidevalt, sest beebi liigutuslik mälu areneb ja toetub sellele, mida juba varem õppinud on.   

Ujutamine toimub vannis, kus kasutatakse puhast kraanivett.  

Kaasa võtta: 

  • beebile vannirätik;
  • soovi korral endale plätud.

Hea teada

Kui beebile on tehtud vaktsiinisüst, siis samal päeval ei ole soovituslik tema tavapärast rutiini segada ning vanniujutusi, massaaži ega võimlemist teha.   

NB! Palun tulla tervena, nii hoiame üksteist tervena ja saame regulaarselt kohtuda.   

Teenust osutame eesti ja inglise keeles.

Teenus
35 €
30 min

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Beebide ujutamine

Otsi vabasid aegasid