Tervisekontroll

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Värske ema pakett

  Värske ema pakett keskendub terviklikult naise keha ja vaimu taastumisele pärast sünnitust. Lapse sündimisega kaasneb palju uut ja huvitavat. Tihti võib aga uues olukorras värske ema enda füüsiline ja vaimne heaolu jääda tagaplaanile. Lisaks võib lapsega seoses tekkida palju küsimusi, veel rohkem infot ja vastuseid, aga keeruline on leida vastuseid just endale, sest iga ema ja laps on eriline. Paketi raames on võimalik vestelda spetsialistidega üks-ühele ja saada vastuseid küsimustele ning nõu edaspidiseks vastavalt ema ja lapse eripäradele.

  Värske ema pakett koosneb 4 vastuvõtust:

  • ämmaemanda vastuvõtt (sh vereanalüüsid);
  • naiste füsioterapeudi vastuvõtt ultraheliga;
  • PowerPlate personaaltreening või klassikaline massaaž;
  • ämmaemanda järelkonsultatsioon (telefoni teel).

  1. Ämmaemanda vastuvõtt – Värske Ema Paketi raames on ämmaemanda vastuvõtt suunatud sünnitusjärgsele naisele, kellel on sünnitusest möödas vähemalt 6 nädalat. Visiidi käigus räägitakse läbi sünnituskogemus ning ämmaemand vastab protsessis tekkinud ning vastamata jäänud küsimustele. Naisel võetakse verest analüüsid ning kontrollitakse üle sünnitusteed, et jälgida sünnitusest taastumist. Ämmaemanda visiidile võib tulla koos värske ilmakodanikuga, et vajadusel vaadata üle imetamisvõte ning uurida muude muutuste kohta seoses lapsega. Samuti arutatakse läbi erinevad rasestumisvastaste vahendite variandid ning soovi korral kirjutab ämmaemanda ka naisele sobiva retsepti.

  Analüüsid: (hemogramm, CRV, glükoos, ferritiin, kreatiniin, ALAT) ja uriini ribaanalüüs.

  2. Naiste füsioterapeudi vastuvõtt ultraheliga – naiste tervise füsioterapeut tegeleb vaagnapõhjalihaste nõrkuse, lõtvuse ja lihastoonuse probleemidega, samuti lahkliha rebenditest tuleneva valu ja liikumispiiratuse probleemidega. Konsultatsiooni käigus hindab füsioterapeut korsetilihaseid, vaagnapõhjalihaseid elektromüograafia ja ultraheliga ning probleemi tervikuna. Selle põhjal annab juhised edasiseks tegevus- ja teraapiakavaks. Püsivate tulemuste saavutamiseks on vaja kodus teha õigeid harjutusi. Kui oled hiljuti sünnitanud, pöördu füsioterapeudi poole pärast sünnitusjärgset günekoloogilist kontrolli.

  3. Powerplate treening või klassikaline massaaž

  • PowerPlate on treeningplatvorm, mis vibreerib 25–50 korda sekundis stimuleerides keha lihasreflekse. PowerPlate võimendab iga liigutust– lihtsat ja keerulist, mida tavaliselt tehakse maapinnal. Treening on sobilik vaginaalselt või keisrilõikega sünnitanud naistele, kes soovivad taastada vaagnapõhjalihaste funktsiooni või kes soovivad pärast sünnitust kaalu langetada ja paremasse vormi saada.  Iga inimese jaoks valitakse just temale sobivad harjutused ja tempo. Oma intensiivsuse tõttu kestab treening orienteeruvalt 30 minutit. Loe lähemalt siit.
  • Klassikaline massaaž mõjub tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile tõstes keha vastupanuvõimet haigustele.

  4. Ämmaemanda järelkonsultatsioon toimub telefoni teel ning selle käigus teavitatakse analüüsitulemustest.

  Broneeri aeg

  Osta kingiks

  Värske ema pakett
  245 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn