Vaimse tervise õde

Vaimse tervise õde nõustab, õpetab ja konsulteerib patsienti ja tema lähedasi erinevate vaimse tervise probleemide teemal, näieks ärevushäired, meeleoluhäired, depressioon jne. Vaimse tervise õde oskab patsiendile õpetada ka eneseabi võtteid ärevus- või paanikahoogude korral. Tihti on just vaimse tervise õde "peaasjadega" seotud mure puhul esmaseks kontaktiks, sest ta täpsustab ja hindab terviseseisundit, nõustab ning vajadusel suunab edasi psühhiaatri vastuvõtule.

Vali

Vaimse tervise õe konsultatsioon

Näita vabasid aegasid

Vaimse tervise õde on erioskuste ja teadmistega spetsialist. Vaimse tervise õde teeb tihedat koostööd psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistidega ning rakendades erinevaid teadmisi ja oskusi, leitakse inimese terviseprobleemile sobivaim ja tulemuslikem lahendus.

Soovitame vaimse tervise õe konsultatsiooni nii esmasel pöördumisel, et täpsustada terviseseisundit ja saada soovitusi edasipöördumiseks kui ka korduvateks tervisealasteks nõustamisteks.

Vaimse tervise õe vastuvõtt sisaldab:

  • terviseseisundi hindamine ja terviseriskide analüüsimine;
  • patsiendi ja tema lähedaste tervisealane nõustamine psüühikahäire põhiselt;
  • elustiilinõustamine, eneseabivõtete ja erinevate teraapiavormide tutvustamine koos võimalike edasisuunamiste soovitustega;
  • ravimiinfo jagamine, raviskeemi järgimise ja ravi kõrvaltoimete hindamine ja jälgimine, ravi jätkamise vajalikkuse hindamine.

Soovitame vaimse tervise õe konsultatsiooni nii esmasel pöördumisel, et täpsustada terviseseisundit ja saada soovitusi edasipöördumiseks kui ka korduvateks tervisealasteks nõustamisteks. 

Vaimse tervise õe konsultatsioon (võimalik ka videokonsultatsioon)
60 €

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
Raatuse 21, Tartu
Kaugvastuvõtt
Interneti vahendusel

Broneeri aeg online’is

Teenus: Vaimse tervise õe konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid