Confido Meditsiinikeskuse psühholoogid ja psühhiaatrid

Psühholoogid

Confidos töötavad psühholoogid, kliinilised psühholoogid ja neuropsühholoogid. Psühholoogid tegelevad vaimse tervise probleemide tekke ennetamise, psühholoogilise heaolu ja eneseteostuse toetamisega ning psühholoogilise nõustamisega. Kliinilised psühholoogid tegelevad psüühika- ja psüühikahäirete hindamise ja raviga, kasutades erinevaid testimis- ja psühhoteraapiameetodeid. Neuropsühholoogid tegelevad ajutegevuse ja inimese käitumise vaheliste seoste uurimise, samuti ajukahjustusega kaasnevate häirete ja neuropsühhiaatriliste häirete diagnostika ja raviga.

Valige rippmenüüst sobiv teenus

  Psühholoogi konsultatsioon

  Näita vabasid aegasid

  Psühholoogid tegelevad vaimse tervise probleemide tekke ennetamise, psühholoogilise heaolu ja eneseteostuse toetamise ning psühholoogilise nõustamisega. Psühholoogid keskenduvad nii emotsionaalsetele, isiksuslikele, arengulistele, sotsiaalsetele, tervisega seotud kui ametialastele ja hariduslikele teemadele.

  Psühholoogid aitavad inimesel leida ressursse toimetulekuks näiteks stressiga, suhtekriisiga kui ka igapäevaeluprobleemidega, et aidata inimesel teha ise valikud ja langetada otsused edasise osas.

  Broneeri aeg

  Psühholoogi konsultatsioon (võimalik ka videokonsultatsioon)
  80 €
  kuni 50 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Kaugvastuvõtt
  Interneti vahendusel

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Psühholoogi konsultatsioon

  Otsi vabasid aegasid