Confido Meditsiinikeskuse psühholoogid ja psühhiaatrid

Vaimne tervis

Vaimne tervis on heaoluseisund, milles inimene realiseerib oma võimeid, tuleb toime igapäevaelu pingetega ning töötab tulemuslikult. Tervel inimesel on oskus kohaneda erinevate muudatustega ja leida parim lahendus situatsioonidele, kuhu ta on sattunud.

Kuivõrd tänapäeval on elu väga kiireks muutunud, on paljudel inimestel selles raske toime tulla. Kõige õigem on murede ja probleemidega mitte üksi jääda, vaid otsida vajadusel abi psühhiaatrilt, kliiniliselt psühholoogilt või neuropsühholoogilt. Hea vaimse tervise võti on aktiivne tegelemine ettetulevate kriiside, stressi ja raskustega.

Vaimse Tervise Keskuse psühholoogid, psühhiaatrid ja spetsialistid võtavad nüüd vastu nii Tallinnas kui ka Tartus – nii kohapeal kui ka videosilla vahendusel.

Kui ei tea, kelle juurest alustada, soovitame vaimse tervise õe konsultatsiooni, et saada esmane hinnang ning soovitused selle kohta, kelle juures jätkata. Visiidi broneerimiseks võtke meiega ühendust telefonil 1330 või info@confido.ee

Psühholoogid

Psühholoogid tegelevad psüühika ja psüühikahäirete hindamisega, psüühilise pinge ja psüühikahäirete leevendamise, ravimise ning ennetamisega.

LOE LÄHEMALT

Psühhiaatrid

Psühhiaater tegeleb inimeste vaimse tervise probleemidega keskendudes psüühika- ja käitumishäirete diagnoosimisele, hindamisele, ravimisele ja ennetamisele.

LOE LÄHEMALT

Spetsialistid

Erinevate erialade spetsialistid, kes tegelevad vaimse tervise probleemide ennetamisega ja toimetuleku parandamisega.

LOE LÄHEMALT

Laste vaimne tervis

Confidos tegutseb eraldi laste vaimse tervise meeskond, kuhu kuuluvad lastepsühhiaater, kliinilised psühholoogid, pereterapeudid, tegevusterapeut, eripedagoog, vaimse tervise õde ja logopeed.

LOE LÄHEMALT