Vaimne tervis

Vaimne tervis on heaoluseisund, milles inimene realiseerib oma võimeid, tuleb toime igapäevaelu pingetega ning töötab tulemuslikult. Tervel inimesel on oskus kohaneda erinevate muudatustega ja leida parim lahendus situatsioonidele, kuhu ta on sattunud.

Kuivõrd tänapäeval on elu väga kiireks muutunud, on paljudel inimestel selles raske toime tulla. Kõige õigem on murede ja probleemidega mitte üksi jääda, vaid otsida vajadusel abi psühhiaatrilt, psühholoogilt, neuropsühholoogilt, psühhoterapeudilt või coachilt. Hea vaimse tervise võti on aktiivne tegelemine ettetulevate kriiside, stressi ja raskustega.

Vaimse Tervise Keskuse terapeudid ja psühholoogid võtavad vastu nii kohapeal kui ka videosilla vahendusel.

Visiidi broneerimiseks võtke meiega ühendust telefonil 1330 või info@confido.ee

Psühholoogid

Psühholoogid tegelevad psüühika ja psüühikahäirete hindamisega, psüühilise pinge ja psüühikahäirete leevendamise, ravimise ning ennetamisega.

LOE LÄHEMALT

Psühhiaatrid

Psühhiaater tegeleb inimeste vaimse tervise probleemidega keskendudes psüühika- ja käitumishäirete diagnoosimisele, hindamisele, ravimisele ja ennetamisele.

LOE LÄHEMALT

Spetsialistid

Erinevate erialade spetsialistid, kes tegelevad vaimse tervise probleemide ennetamisega ja toimetuleku parandamisega.

LOE LÄHEMALT

Laste vaimne tervis

Confidos tegutseb eraldi laste vaimse tervise meeskond, kuhu kuuluvad lastepsühhiaater, kliinilised psühholoogid, pereterapeudid, eripedagoog ja logopeed.

LOE LÄHEMALT

   Meie juures saad teostada

   dots image

   Individuaalne kunstiteraapia

   Visuaalkunstiteraapia on üks loovteraapia suundadest, kus kasutatakse kuntsipõhiseid meetodeid ja tehnikaid tervislikust seisundist lähtuvate eesmärke saavutamiseks.

   LOE LÄHEMALT

   Pereteraapia

   Pere- ja paariteraapia puhul keskendutakse lähedaste inimeste omavahelistele suhetele ja nende kvaliteedile, et toetada inimeste omavahelist mõistmist, emotsionaalset toetust ja lähedust.

   LOE LÄHEMALT
   Broneeri aeg