Confido_Meditsiinikeskuse_spetsialistid

Protseduurid

Confido kogenud spetsialistid teostavad laia valikut meditsiinilisi protseduure. Sõltumata probleemi olemusest pääsete meie juurde kiiresti ravile. Protseduuridele tullakse reeglina arsti suunamisega, kuid perearsti saatekiri ei ole vajalik.

Vali protseduur

  Liighigistamise vastased ravisüstid

  Näita vabasid aegasid

  Higistamine on keha loomulik reaktsioon, mida mõjutavad pärilikkus, elutsüklid (nt menopaus), ravimid, ka toiduained ja haigused. Liighigistamine ehk hüperhidroos on tervisehäire, mille korral toodavad higinäärmed rohkem vedelikku kui on vajalik keha normaalseks soojaregulatsiooniks. Enamasti tekib noortel ja võib kesta kogu elu, kui seda ei ravita. Liighigistamine võib ilmneda käelabade, näo, kaenlaaluste või jalgade piirkonnas. Selle põhjused ei ole täpselt teada, tegu on kõrvalekaldelise reaktsiooniga stressile ja erutusele.

  Kaenlaalustesse süstitav ravim tõkestab higinäärme talitluse, see katkestab oma töö ja higi tootmine peatub 4-9 kuuks, mõnedel juhtudel kuni 12 kuuks. Ravisüstid sobivad nii naistele kui meestele. Alla 18-aastastele tehakse süste vaid vanema nõusolekul.

  Kellele pole süsteteraapia soovitatav?

  Protseduuri ei soovitata rasedatele ega rinnaga toitmise ajal, samuti lihashaiguste korral. Ka siis, kui rohket higistamist põhjustab mõni muu haigus, näiteks kilpnäärmehaigus või diabeet. Sellisel juhul tuleb ravida algpõhjust, mitte higistamist.

  Hea teada ravisüstide kohta

  • Paar päeva enne protseduuri tuleb kaenlaalused raseerida
  • Probleemsesse piirkonda süstitakse ravimit, vajadusel tuimestatakse piirkond eelnevalt spetsiaalse kreemiga
  • Pärast protseduuri on vaja hoida süstekoht puhtana, hoiduda liigsest füüsilisest pingutusest, saunast, solaariumist ja päevitamisest ning süstepiirkonna massaažist
  • Maksimaalne efekt saabub kahe nädala jooksul

  Loe lähemalt:

  Liighigistamise vastased ravisüstid kaenlaalustele
  470 €
  30-45 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Viru Keskuse kliinik
  Viru Väljak 4, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Liighigistamise vastased ravisüstid

  Otsi vabasid aegasid