Analüüsid ja uuringud

Lai valik terviseteste alates allergiast kuni kolesterooli määramiseni. Kiirkliinikud on avatud seitse päeva nädalas. Kliinikusse saab pöörduda aega broneerimata, kuid vastuvõtu tagamiseks soovitame seda siiski teha.

  Farmakogeneetika analüüs

  Näita vabasid aegasid

  Farmakogeneetika analüüs on väljatöötatud selleks, et tuvastada geenivariandid, mis mõjutavad ravimite toime tõhusust ja kõrvaltoimete esinemist. Analüüsitulemusi kasutatakse selleks, et muuta patsiendi ravi tõhusamaks ja ohutumaks võttes arvesse geneetilistel iseärasustel põhinevaid soovitusi. 

  Inimese individuaalsete omaduste, sealhulgas geneetiliste iseärasustega arvestamine ravimite määramisel on osa kaasaegsest ja oskuslikust ravimite väljakirjutamisest. Farmakogeneetika analüüsi tulemuste põhjal saab prognoosida ravimite mõju patsiendile, samuti on võimalik koheselt välistada ravimeid, mis ei ole konkreetsele isikule tõenäoliselt efektiivsed või tekitavad häirivaid kõrvaltoimeid. Farmakogeneetika analüüs aitab arstil määrata ravimeid patsiendile senisest ohutumalt ja tõhusamalt.

  Millest analüüs koosneb?

  Ulatuslik farmakogeneetiline paneel uurib 27 geeni ning annab infot üle 200 erineva ravimi metabolismi kohta koos annustamisjuhistega ehk kuidas, kui sageli ja kui palju tuleb ravimit võtta. Paneeli on valitud geenid, mille variatsioonid mõjutavad igapäevaselt väljakirjutatavate ravimite ainevahetust. Paneel sisaldab ka enamike psühhiaatriliste ravimite ainevahetuses olulisi geene.

  Analüüs võetakse tavapärase vereanalüüsina. Vastus saabub kuni 30 tööpäevaga. NB! Enne analüüsi andmist ei pea olema söömata-joomata.

  Antud uuringu kohta väljastatakse põhjalik raport. Raport on inglisekeelne ja meditsiinispetsiifiline ning tulemuste tõlgendamiseks tuleb pöörduda oma raviarsti või perearsti poole.

  Inimese farmakogeneetiline profiil on unikaalne ja ei muutu ajas ehk ühekordse analüüsi tulemused on kasutatavad kogu elu jooksul erinevate haiguste ja häirete ravis.

  Farmakogeneetika analüüs (Tallinn)
  325 €
  Farmakogeneetika analüüs (Tartu)
  325 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Farmakogeneetika analüüs

  Otsi vabasid aegasid