Jõusaalid Tallinnas, jõusaal Tallinn, jõusaal, cardio, rühmatreeningud, cardio treening, pilates Tallinn, rühmatreening, ringtreening.

Rühmatreeningud

Meie jaoks on tähtis inimese tervis tervikuna. Tugeva tervise ja hea enesetunde aluseks on regulaarne liikumine, mistõttu oleme Confidos käivitanud mitmed keha arendavad ja vaimu värskendavad treeningud. Meie treenerid on oma ala tipud, kes on kursis nii lääne- kui ka idamaade meditsiiniga ning oskavad aidata ka inimesi, kel juba on terviseprobleemid. Treenerid on pühendunud sellele, et tugevdada inimeste füüsilist ja vaimset tervist, ennetada terviseprobleeme ning aidata taastuda vigastustest ja haigustest. Treeningrühmad on väiksed, maksimaalselt saab osaleda kuni 10 inimest (v.a treeningul Seljakool, kus on osalejate arv 4–5 inimest), et treeneril oleks võimalik kõiki juhendada.

Rühmatreeningud

Fitbody Weight Loss

Grete Vahter

T17:15–18:30

Broneeri koht

Funktsionaalne pilates

Ekaterina Dushko

TUUS!16:00–17:00

R16:00–17:00

Broneeri koht

Pingetest vabastav õhtujooga

Marika Tamm

K17:00–18:00

Broneeri koht

Reality Check

Grete Vahter

K08:00–08:45

N17:15–18:15

Broneeri koht

Rasedate jooga

Marika Tamm

N16:00–17:00

Broneeri koht

Beebide võimlemine

Triinu Spriit

R10:00–10:45

Broneeri koht

Äratav hommikujooga

Marika Tamm

N08:00–08:45

Broneeri koht

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Beebide võimlemine

  Võimlemine toetab beebi motoorset arengut ja annab võimaluse vanemale lapsega sihipäraseid tegevusi teha. Lapsevanema igapäevased tegevused (nii teadlikud kui alateadlikud) mõjutavad otseselt lapse arengut. Näiteks mõjutab last, kuidas teda sülle võetakse (nt automaatsed ühepoolsed süllevõtmised), mistõttu on beebide võimlemise rühmatrenn võimalus õppida oma last teadlikult maailma avastamisel toetama. 

  Beebivõimlemise rühmatrenni sisu: 

  Tunnid algavad massaažiga, seejärel tehakse eakohaseid harjutusi: 

  3-6 kuu vanune beebi: seljalt kõhule, rannetoetus, ringitamine, pööramine, ettevalmistused roomamiseks, harjutame sujuvamaid üleminekuid 

  6-9 kuu vanune beebi: roomamine ja roomamise täiustamine, sirge käe toetus, harjutame käpukil asendit, treenime käputamist, põlvili mängud, siirdume istuma ja tagasi, treenime istumistasakaalu, istumine ja käeline tegevus

  Soovitame enne võimlemist beebil kõht täis sööta ning panna talle selga pika varrukaga body, püksid, sokid. Lapsevanemal palume tulla tundi mugava sportliku riietusega. Lisaks kaasa võtta beebile mati peale panemiseks alustekk või rätik.

  Broneeri koht

  Beebide võimlemine Hind emale ja beebile
  15 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  OLULINE TEADA!

  • Confidos on kohapeal olemas garderoob riiete vahetamiseks, pesemisvõimalused ning treeningsaalis vajalikud treeningvahendid.
  • Treening toimub, kui 2 tundi enne trenni algust (hommikuste trennide puhul eelmise päeva õhtuks) on registreerunud vähemalt 1 osaleja.
  • Palume saabuda vähemalt 10 minutit enne treeningu algust, et treeningus osalemine kinnitada. Võtke kaasa fotoga isikut tõendav dokument (ID-kaart ja pass või juhiluba).

  BRONEERINGU MUUTMINE JA TÜHISTAMINE

  • Trennidesse registreerumine lõpeb 2 tundi enne treeningu algust, hommikuste trennide puhul eelmisel õhtul kell 19.
  • Broneeringut saab muuta või tühistada e-mailile saadetud broneeringu kinnituskirjast või helistades 1330.
  • Treeningusse mitteilmumisel või tühistades broneeringu vähem kui 2 tundi enne treeningu algust arvestatakse ettemaks teenuse osutamiseks valmisoleku kulude katteks ning raha ei tagastata.
  • Tühistades treeningu vähemalt 2 tundi enne treeningu algust, tagastatakse ettemaksusumma 10 tööpäeva jooksul.

  PERSONAALTREENING

  • Personaaltreener aitab paika panna individuaalsed eesmärgid hetketreenitust ja tervislikku seisundit arves pidades ning juhendab, kuidas tõhusalt eesmärkide saavutamiseni jõuda.
  • Treeningusse registreerimiseks helista 1330, saada kiri info@confido.ee või broneeri koduleheküljel oleva lingi kaudu.

  ASUKOHT JA PARKIMINE

  • Treeningud toimuvad Confido Meditsiinikeskuses Tallinnas, Veerenni 51, 6. Korrusel.
  • Veerenni 51 ees ja kliendiparklas on parkimine 24 h TASULINE. Parkimise alustamiseks saada sõnum numbrile 1902 (auto nr_tühik_EP100) või kasuta parkimise äppi. M-parkimise tsoon on EP100.

  OHUTUKS TREENINGUKS

  Ootame treenima vaid juhul, kui oled terve. Külmetus- ja muude haiguste nähtudega palume jääda koju kuniks tunned end taas paremini. Palume kliinikusse kohapeale mitte tulla, kui:

  • Teil on diagnoositud COVID-19 haigus ja arst ei ole teid veel tervenenuks kuulutanud.
  • Teil on ägedad hingamisteede põletiku sümptomeid (nt palavik, köha, nohu, kurguvalu) ja teile ei ole viimase 48 h jooksul tehtud negatiivset COVID-19 ninaneelu testi.
  • Teil on olnud 2 nädala jooksul kokkupuude COVID-19-haigega.