Laste- ja perekeskus

Confido Laste- ja Perekeskuses soovime olla toeks eri terviseküsimustes kõikides teie lapse arenguetappides. Meie juures töötavad tippspetsialistid – arstid, õed, ämmaemandad, logopeedid, psühholoogid ja psühhiaatrid, kes on abiks kogu perele nii lapse sünniks valmistumisel kui ka pärast lapse sündi.

Aitame hinnata lapse arengut ja tervisenäitajaid ning vajadusel saame edasi suunata õige spetsialisti juurde. Erinevate terviseprobleemide korral aitavad eriarstid (lastearst, allergoloog, infektsionist, pulmonoloog), pere- ja üldarstid, õed ning lastele spetsialiseerunud spetsialistid (näiteks füsioterapeut, massöör, beebide ujutaja, unenõustaja, kiropraktik).

Vali

Beebide võimlemine

Võimlemine toetab beebi motoorset arengut ja annab võimaluse vanemale lapsega sihipäraseid tegevusi teha. Lapsevanema igapäevased tegevused (nii teadlikud kui alateadlikud) mõjutavad otseselt lapse arengut. Näiteks mõjutab last, kuidas teda sülle võetakse (nt automaatsed ühepoolsed süllevõtmised), mistõttu on beebide võimlemise rühmatrenn võimalus õppida oma last teadlikult maailma avastamisel toetama. 

Beebivõimlemise rühmatrenni sisu: 

Tunnid algavad massaažiga, seejärel tehakse eakohaseid harjutusi: 

3-6 kuu vanune beebi: seljalt kõhule, rannetoetus, ringitamine, pööramine, ettevalmistused roomamiseks, harjutame sujuvamaid üleminekuid 

6-9 kuu vanune beebi: roomamine ja roomamise täiustamine, sirge käe toetus, harjutame käpukil asendit, treenime käputamist, põlvili mängud, siirdume istuma ja tagasi, treenime istumistasakaalu, istumine ja käeline tegevus

Soovitame enne võimlemist beebil kõht täis sööta ning panna talle selga pika varrukaga body, püksid, sokid. Lapsevanemal palume tulla tundi mugava sportliku riietusega. Lisaks kaasa võtta beebile mati peale panemiseks alustekk või rätik.

Teenust perioodil 1.06–31.08.23 ei osutata, järgmised vabad ajad alates 1. september 2023.

Broneeri koht

Beebide võimlemine Hind emale ja beebile
15 €

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn