Vaktsineerimine Tartus

Vaktsineerimine on väga oluline meede, millega kaitsta end ja oma lapsi ohtlike nakkushaiguste eest. Tartus Raatuse Tervisekeskuses vaktsineerime COVID-19 ja gripi ning ka paljude teiste ohtlike nakkushaiguste vastu.

Vali vaktsineerimisteenus:

  SARS koroonaviiruse vastane vaktsineerimine

  Näita vabasid aegasid

  Kuidas toimub vaktsineerimine?

  Ootame vaktsineerima kõiki Eesti elanikke alates 12. eluaastast. Vaktsineerimiseks palume kaasa võtta isikut tõendava dokumendi!

  • Ole kohal TÄPSELT määratud vaktsineerimise ajaks. Kui hilinete, siis on sellest mõjutatud ka järgmised patsiendid.
  • Vaktsineerimisele tulles tuleb kanda maski. Juhul kui tunnete end haigena, palume sellest meile märku anda lühinumbril 1330
  • Vaktsiinisüst tehakse õlavarrelihasesse. Sujuva vaktsineerimise tagamiseks soovitame riietuda nii, et õlavart oleks kerge paljastada.
  • Enne vaktsiinidoosi saamist toimub registreerimine: kontrollitakse dokumente, nõustatakse ja antakse lugemiseks vaktsiini infoleht. Soovi korral võite infolehe koju kaasa võtta.
  • Vaktsiinidoosi saamiseks palume allkirjastada nõusoleku vormi.
  • Seejärel teostab väljaõppinud õde vaktsineerimise.
  • Arvestage, et pärast vaktsineerimist pead veel 15 minutit kohapeal tervishoiutöötaja jälgimise all olema juhuks, kui pärast vaktsineerimist peaks enesetunne halvenema.
  • Juhime tähelepanu, et COVID-19 vaktsiinide ja teiste vaktsiinide manustamise vahe on soovituslikult vähemalt 14 päeva.

  Palume arvestada, et vaktsineerimise järgselt võivad mõned inimesed kogeda kõrvalnähte. Seega ärge planeerige vaktsineerimise päevaks füüsilist koormust.

  Confido poolt kasutatavad vaktsiinid

  Confido kasutab vaid Ravimiameti poolt heaks kiidetud vaktsiine. Manustatavate vaktsiinide valik sõltub vaktsiinide tarnetest ning kättesaadavusest. Confidos on seni kasutatud järgmiseid vaktsiine: Pfizer-BioNTech Comirnaty, Spikevax (COVID-19 Vaccine Moderna), COVID-19 Vaccine Janssen.

  Tõhustusdoosid saadaval

  Tõhustusdoose manustatakse kõigile täisealistele inimestele. Tõhustusdoosi saamiseks peab vaktsineerimiskuurist olema möödas vähemalt 6 kuud. Palun veenduge, et Teie vaktsineerimiskuurist oleks möödas 6 kuud enne, kui tulete tõhustusdoosi saama. Tõhustusdoosiks kasutatakse Pfizer-BioNTech (COMIRNATY) vaktsiini. Seda isegi juhul, kui eelnevalt on vaktsineeritud muu vaktsiiniga.

  Broneeri aeg

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: SARS koroonaviiruse vastane vaktsineerimine

  Otsi vabasid aegasid