Üldarstid, perearstid

Kui Sul on tervisega probleeme, tuleks kõigepealt pöörduda üld- või perearsti poole. Meil töötavad tunnustatud peremeditsiini eriarstid, kelle juurde soovitame tulla, kui Sul on vaja oma tervist kontrollida või pidada nõu, kuidas püsida terve. Samuti siis, kui soovid saada eksperthinnangu oma tervisemurele või kui Sul on mõni pikaajalisem probleem või krooniline haigus. Ootamatu tervisemure korral on võimalik leppida kokku erakorraline arsti konsultatsioon telefoni teel.

Vastuvõtule on oodatud kõik

 • riiklikku perearstisüsteemi kuuluvad täiskasvanud ja lapsed, kes ei saa või ei soovi oma perearsti juurde pöörduda
 • ravikindlustuseta või erameditsiinikindlustust omavad Eesti või välisriikide kodanikud, kes hindavad teenuse head kvaliteeti ja mugavat asukohta Tallinna kesklinnas

Vastuvõtule tulekuks on vajalik eelnev aja broneerimine. Kõik teenused on tasulised. Konsultatsiooni hind on 60 eurot, lisandub uuringute ja analüüside maksumus.

Perearstide ja pereõdede vastuvõtt
Tööpäevadel 8.30 – 19

Vereanalüüside andmine
Tööpäevadel 8.30 – 9.30

Röntgenuuringud
Tööpäevadel E-N 9 – 17:50
R 9 – 15:50

Ultraheliuuringud
Tööpäevadel 8 – 19

Broneerin aja

Aja broneerimiseks võite helistada ka telefonil 1330 või saata e-kirja aadressile info@confido.ee.

Millist abi saab peremeditsiini eriarsti juurest?

 • Tervisekontroll
  Energiliseks ja täisväärtuslikuks eluks on oluline hea tervis. Alates 40. eluaastast võiks iga inimene käia korra aastas tervisekontrollis. Laste tervisekontrollis jälgitakse lapse arengut ning nõustatakse vanemaid. Tervisekontroll on põhjalik individuaalne tervisepildi uuring. Loen lisaks »
 • Haiguste diagnoosimine ja ravi
  Perearstid aitavad hinnata haigusriske ja diagnoosivad haigusi. Perearst on kogu pere arst ja ravib nii lapsi kui täiskasvanuid. Vajadusel hindab perearst ka vajadust konsulteerida kitsama eriala spetsialistiga. Vajadusel määravad arstid analüüse, suunavad täiendavatele uuringutele, koostavad raviplaani ja annavad soovitusi tervise hoidmiseks. Kergematel juhtudel abistab ja annab soovitusi õde.
 • Retseptide pikendamine
  Meie poole saab pöörduda korduvretseptide välja kirjutamise vajadusega. Korduvretsepte väljastavad arstid ainult korrektse haigusloo väljavõtte (paberil või digiloos) alusel. Pöörame erilist tähelepanu narkootiliste ravimite retseptide välja kirjutamisele. Puuduliku informatsiooni alusel neid retsepte välja ei kirjutata.Loen lisaks »
 • Analüüsid ja uuringud
  Meie juures saab anda erinevaid analüüse, samuti teeme kohapeal mitmeid uuringuid, nagu näiteks vererõhu mõõtmine, EKG, Holter-uuring, spirograafia, ultraheli ja mitmed muud spetsiifilised uuringud. Koostöös teiste kliinikute, haiglate ja tunnustatud laboritega teeme kõiki meditsiinilisi uuringuid ja analüüse. Loen lisaks »
 • Pisikirurgia ja erinevad protseduurid
  Õed ja vajadusel ka perearstid on abiks haavade hoolduses, õmblusniitide eemaldamisel, süstimisel, liigesesisesel süstimisel, erinevate nahamoodustiste ja sünnimärkide eemaldamisel ning närviblokaadide tegemisel. Teostame ka erinevaid pisikirurgilisi protseduure. Loe lisaks »
 • Tervisetõendid
  Väljastame tervisetõendeid ametlikuks esitamiseks, autojuhilubade, relvaloa saamiseks, kaitseväele esitamiseks, lapsendamiseks, tööle ja õppima asumiseks või töö jätkamiseks. Tõendi väljastamisele eelneb tervisekontroll, analüüside tegemine või röntgenuuring. Loen lisaks »
 • Confido interjöör
 • Confido interjöör
 • Confido interjöör
 • Confido interjöör

“Kui inimene ise jälgib oma tervist, siis on raske leida arsti, kes teaks temast paremini, mis on ta tervisele kasulik.” Sokrates

Meie peremeditsiini eriarstid ja pereõed, erakorralise meditsiini arstid, üldarstid

Dr Eret Jaanson

Eret Jaanson

Peremeditsiini eriarst

“Oleme inimese esmaseks nõustajaks kõikide terviseprobleemide ja -küsimuste korral kogu elu jooksul.“

Dr Elmira Mamedova

Elmira Mamedova

Peremeditsiini eriarst

“Soovime olla inimestele nende personaalsed tervise-eksperdid ja see töö meeldib meile.“

Dr Eve Kivistik

Eve Kivistik

Peremeditsiini eriarst

“Oleme oma patsientidele toeks tänapäeva keerulises meditsiinisüsteemis.“

Dr Iris Koort

Iris Koort

Peremeditsiini eriarst

“Rõõmustame, kui oleme leidnud lahenduse inimese pikka aega kestnud murele.“

Marko Ölluk

Marko Ölluk

Peremeditsiini eriarst

“Peame oluliseks, et abivajaja saaks põhjaliku ja adekvaatse info oma kaebuste ja murede lahenduste osas.“

Andreas Abel

Andreas Abel

Üldarst

“Proovime arstina alati arvestada inimeste soovide ja vaadetega elule.“

Ingrid-Liliana Peetris

Ingrid-Liliana Peetris

Erakorralise meditsiini arst

“Oluline on aidata inimest tema mures ja otsida lahendusi lahendamata probleemidele armastuse ja pühendumusega.“

Silja Tina

Silja Tina

Õendusjuht

“Pereõed osalevad haiguste ennetamisel, patsientide nõustamisel ja õendusprotseduuride läbiviimisel.“

Laura Nurk

Laura Nulk

Õde

“Kõiki protseduure teevad meie vilunud pereõed kiirelt, diskreetselt ja võimalikult valutult.“

Hille Alamaa

Hille Alamaa

Õde

“Soovime olla inimestele nende personaalsed tervise-eksperdid ja see töö meeldib meile.“

Keiu-Karin Michelson

Keiu-Karin Michelson

Õde

“Meie juurde on oodatud igas vanuses ja rahvusest inimesed.“


Books

Tervisetõendite väljastamine

Väljastame tervisetõendeid ametlikuks esitamiseks, autojuhilubade, relvaloa saamiseks, kaitseväele esitamiseks, lapsendamiseks, tööle ja õppima asumiseks või töö jätkamiseks. Tõendi väljastamisele eelneb tervisekontroll, analüüside tegemine või röntgenuuring.

 • Mootorsõidukijuhi ja relvaloa saamiseks vajaliku tervisetõendi taotlemiseks on vaja täita tervisedeklaratsioon riiklikus patsiendiportaalis www.digilugu.ee
 • Tööle ja õppima asumise tõendi jaoks on vaja kaasa võtta dokumendifoto. Digitaalse dokumendifoto saab alla laadida eesti.ee keskkonnast ja saata meile e-postiga.
 • Relvaloa saamiseks on vajalik psühhiaatri hinnang vaimsele tervisele ja perearsti tervisekontroll. Confidos on võimalik külastada mõlemaid arste mugavalt ühes kohas.
 • Tervisekontrolli tulles on vaja kaasa võtta isikut tõendav dokument, prillid, läätsed ja muud abivahendid (nt kuuldeaparaat, jäsemeprotees).
 • Kui tervisekontrolli raames selguvad tõendi väljastamist takistavad terviseprobleemid, suunatakse tõendi taotleja täiendavatele uuringutele või eriarsti vastuvõtule (nt silmaarsti juurde või uneuuringule). Alles seejärel saame väljastada vajaliku tõendi. Teenuse eest tuleb tasuda ka juhul, kui arsti otsusel tõendit ei väljastata.

Retseptide pikendamine

Retsepti esmakordne pikendamine Confido Meditsiinikeskuses eeldab arsti vastuvõttu või telefoni teel konsultatsiooni ning teenuse maksumus kujuneb arsti vastuvõtu hinnakirja alusel. Konsultatsiooni põhjal teeb arst otsuse retsepti pikendamise kohta.

Palume Confidos määratud püsiravi retseptide pikendamise soovist anda teada 1-2 nädalat enne ravimi lõppemist kirjutades info@confido.ee või helistades 1330. See on vajalik, et retsepti pikendamise soov jõuaks Teie raviarstini õigeaegselt. Vastasel juhul ei saa me alati garanteerida retsepti pikendamist enne ravimi lõppemist.

Järgnevate ravimrühmade retsepte Confido Meditsiinikeskuses reeglina ei pikendata:

Bensodiasepiinid ja bensodiasepiinisarnased ravimid (muuhulgas Z-ravimid), opioidid, metüülfenidaat, fenobarbitaal, muud narkootilised ja psühhotroopsed ravimid.

Bensodiasepiinide pikendamine on võimalik arsti otsusel:

 • kui patsiendi raviarst töötab Confido Meditsiinikeskuses
 • kui patsiendil on esitada kirjalikult või elektrooniliselt väljavõte tema raviarsti poolt tehtud haigusloost, kus ilmneb ravimi kasutamise vajadus ja doos. Samuti on vajalik ammendav põhjendus, miks ravimit ei ole võimalik pikendada raviarsti poolt.

Sellistel juhtudel pikendatakse arsti otsusel ravimit väikseim võimalik kogus ja suunatakse patsient võtma ühendust oma raviarstiga või muu sobiva spetsialistiga edasise ravi planeerimiseks.

pencils

Hunters watchtower

Tervisekontroll ja psüühilise seisundi hindamine relvaloa saamiseks

Relvaloa saamiseks on vajalik psühhiaatri hinnang vaimsele tervisele ja perearsti tervisekontroll. Confidos on võimalik külastada mõlemaid arste mugavalt ühes kohas.

Tervisekontrolli raames hinnatakse erinevate elundkondade tööd. Samuti uuritakse emotsionaalse enesetunde näitajaid ja psühhosotsiaalse tervise seisundit.

Psüühilise seisundi hindamine on psühhiaatri arvamus inimese psüühilise seisundi kohta. Psühhiaatri arvamuse vajalikkus tuleneb sellest, et teatud ülesannete sooritamisel ei tohi inimesel esineda psüühikahäiret, millest tuleneva käitumisega võiks ta ohustada teiste elu, tervist ja/või julgeolekut.

Kui tõendi väljastamist takistavaid tervisehäireid ei tuvastata, väljastatakse relvaloa taotlemist võimaldav tervisetõend. Teenuse eest tuleb tasuda ka juhul, kui arsti otsusel tõendit ei väljastata.

Hind 130 eurot.