Confido Lastekeskus - logopeed, kunstiteraapia

Logopeed, terapeudid

Logopeed tegeleb suulise ja kirjaliku kõne loomisel ja mõistmisel tekkinud probleemide väljaselgitamise, kõrvaldamise või leevendamisega. Logopeedi abi võib vaja minna alles kõnelema hakkaval või juba koolis käival lapsel. Meie logopeedi juurde saate tulla ka perearsti suunamisega. Sel juhul kompenseerib tasumise osaliselt haigekassa, teie tasute omaosalustasu.

  Logopeedi konsultatsioon

  Logopeed tegeleb kommunikatsioonipuuetega, st suulise ja kirjaliku kõne loomisel ja mõistmisel tekkinud probleemide väljaselgitamise, kõrvaldamise või leevendamisega. Logopeedi abi võib vaja minna alles kõnelema hakkaval või juba koolis käival lapsel, aga ka täiskasvanud inimesel. Levinumad mured, millega logopeedi poole pöördutakse, on erinevad häälduspuuded, kõnehäired, kirjutamis- ja lugemisoskuse omandamisega seotud probleemid.

  Soovitame meie logopeedi vastuvõtule pöörduda laste ja täiskasvanute kõnehäirete, lugemis- ja kirjutamisraskustega. Mida varem abivajajad logopeedi juurde jõuavad, seda kiiremini paraneb nende kõne või toimetulek lugemis- või kirjutamisraskustega. See omakorda võimaldab neil igapäeva- ja koolieluga järjest paremini hakkama saada.

  Kui märkad, et Sinu lähedasel (olenemata vanusest) on suhtlemisel mõningaid puudujääke, tule ja konsulteeri meie logopeediga. Kunagi ei saa pöörduda liiga vara ja pahatihti ei lahene probleemid iseenesest, vaid vajavad spetsialisti abistavat sekkumist.

  Ainult inimesele on antud võime rääkida, kasutada keelt mõtete ja tunnete väljendamiseks, saada keele kaudu tagasisidet ümbritsevast.

  Hind

  60 €

  Kestus

  kuni 50 minutit

  Broneeri aeg

  Anu Vaher

  Anu Vaher

  Logopeed

  Spetsialistist lähemalt
  Kirsi Sepp

  Kirsi Sepp

  Logopeed

  Spetsialistist lähemalt
  Marine Lillemets

  Marine Lillemets

  Logopeed

  Spetsialistist lähemalt