Protseduurid ja analüüsid Confido Meditsiinikeskuses

Koroonaviiruse testid, tõendid ja vaktsineerimine

Confido testimispunktides ja kiirkliinikutes teostatakse koroonateste ainult reisimise eesmärgil. Haigussümptomite korral palume ühendust võtta 1220 või oma perearstiga! Teeme nii PCR-teste kui ka antigeeniteste (kiirtest), negatiivse testitulemuse puhul väljastatakse reisi jaoks vajalik sertifikaat.

 • Koroona kiirtest ehk antigeenitest annab vastuse 30 minuti jooksul ning suure tõenäosusega tuvastab nakkusohtliku inimese. Koroonaviiruse olemasolu organismis sellega täielikult välistada ei saa. Test tehakse ninaneelust.
 • Koroonaviiruse PCR-test on viiruse RNA-d tuvastav test, mille tulemus kinnitab, et olete koroonaviirusest vaba. Vastus saabub Digiloosse 48 tunni jooksul peale testimist.

Kas oled koroonaviiruse vastu vaktsineeritud?
Kui veel mitte, siis palun tee seda kohe: koroonaviiruse vastane vaktsineerimine.

NB! Kõikideks koroonatestideks on vaja broneerida aeg!

Käisid Confidos testimas või tõendit saamas? Palun jäta meile oma tagasiside!

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Koroonaviiruse antigeeni test Confido kiirkliinikutes

  Näita vabasid aegasid

  Antigeenitestid määravad koroonaviirusele omaste valkude olemasolu proovis. Test on kõige tundlikum perioodil, mil viiruse hulk organismis on kõige suurem – reeglina mõni päev enne kuni umbes viis päeva pärast haiguse sümptomite teket. Seega tähendab antigeenitesti positiivne tulemus suure tõenäosusega seda, et patsient on värskelt haigestunud ja veel teistele inimestele nakkusohtlik.

  Koroonaviiruse antigeeni testide tundlikkus on enamasti madalam kui PCR koroonatestidel (eelkõige haiguse hilisemas perioodis). See-eest on antigeenitestid tunduvalt soodsamad kui PCR-testid ning vastuse saab 15-30 minuti jooksul.

  Kellele?

  Koroonaviiruse antigeeni testid reismiseks on mõeldud inimestele, kes vajavad ägeda COVID-19 haiguse välistamist reisimiseks riikidesse, kus aktsepteeritakse antigeeni testi tulemust.

  Koroonaviiruse antigeeni testimine reisimiseks ei ole mõeldud inimestele, kellel on põhjust kahtlustada ägedat COVID-19 haigust (mh sümptomaatilised või lähikontaktsed inimesed). Positiivse testitulemuse korral tuleb patsiendil ja tema lähikontaktsetel jääda koheselt eneseisolatsiooni ning teha lisaks PCR meetodil SARS-CoV-2 test.

  Kuidas test toimub?

  Proov võetakse spetsiaalse vatipulga abil ninaneelust.

  Kui kiiresti saab tulemused?

  Antigeenitesti tulemuse saab umbes 15 minuti jooksul.

  Kasutatav reisitõendina?

  Jah, koroonatesti kohta väljastatakse sertifikaat. Antigeeni test kehtib Eestis 48 tundi pärast testi tegemist.

  NB! Enne broneerimist palume tutvuda teenuse osutamise tingimustega.


  Hind broneeringuga

  49 €

  Kestus

  kuni 30 minutit

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Koroonaviiruse antigeeni test Confido kiirkliinikutes

  Otsi vabasid aegasid