Nõuanded ja uudised tervise teemadel | Confido Meditsiinikeskus

Iluravi ja kosmetoloogia

Kiirkliinikusse võid pöörduda ilma aega broneerimata, aga soovitame seda siiski teha, et tagada vastuvõtt just sulle sobival ajal. Kõik kiirkliiniku teenused on tasulised. Arstiabi saamiseks ei ole vaja haigekassa kindlustust.
 • 120 €

  Alates 2017. aastast on Euroopas ja USAs ning hiljuti ka Eestis meditsiinitehnoloogilise innovatsioonina kasutusele võetud näohooldusaparaat OxyGeneO. Selle hapnikuhoolduse aparaadi leiutasid rahvusvaheliselt tuntud kosmeetikakontserni Lumenis Pallogen teadlased. See võimaldab nahka noorendada süstimiseta. Inimese keha töötleb süsinikku vabalt ja hapnik stimuleerib kõiki ainevahetuslikke ja nahka taasloovaid protsesse. See omakorda aktiveerib kollageeni tootmist, mis aitab kosmeetikatoodetel paremini naha sisse imbuda.

  Sulge
 • al 40 €

  Meie kosmeetikud eemaldavad vaakumkinnitusega Lumenis ™ laserite abil soovimatud karvad kõigilt näo- ja kehaosadelt, garanteerides väga hea tulemuse. Protseduur on patsientidele võimalikult vähe ebamugav.

  Sulge
 • al 65€

  Happekoorimine eemaldab kontrollitud sügavusel kahjustunud nahakihid ja ergutab uute, tervemate rakkude paljunemist ning vett siduvate ainete tootmist nahas. Neutraliseeritud happe peamine ülesanne on ergastada naharakkude tööd, st kiirendada ainevahetust ja vereringlust, et tõhustada kollageeni- ja elastiinikiudude tootmist ning taastada rakkude omavaheline infovahetus.

  Sulge
 • al 60€

  Tartu kliinikus pakutakse tätoveeringute, püsimeigi ja võõrpigmentide maksimaalselt mugavat eemaldamist nahka kahjustamata ja armistamata. Meie arstid teostavad protseduure, kasutades kvaliteetseid kaasaegseid krüojahutusega laserseadmeid.

  Sulge
 • 60 €

  Innovaatiline näohooldus kergesti ärrituvale ja tundlikule näonahale. Hooldus leevendab ja tugevdab kuiva ning ülitundlikku näonahka. Pärast hooldust on Teie nahk sügavalt niisutatud, toidetud ning kaitstud välise agressiooni eest nagu päike, külm, tuul jne.

  Sulge
 • 65 €

  Saavutame täielikult rahulolu pakkuvad naha taastamistulemused vaid ühe hoolduse vältel. Protseduuri järgselt on nahk rahustatud ja lõõgastatud. Ärritatus, punetus ja ketendus vähenevad silmnähtavalt.

  Sulge
 • 60 €

  Purexpert näohügieen tagab puhta ja ühtlase naha ning  ennetab esimesi kortse. Hooldus, mis puhastab nahka sügavuti, ellimineerib rasu, vähendab poore, regenereerib sarvkihi paksust, lihtsustab komedoonide ekstraktsiooni, nahka rahustades ja taastades.

  Sulge