Rühmatreeningud

Oleme pühendunud Sinu tervise ja heaolu hoiule, eesmärgiga võimaldada Sul nautida pikka, positiivselt elatud elu terve elukaare jooksul. Nii vaimse kui füüsilise tasakaalu hoidmiseks ja loomiseks on vajalik treenida regulaarselt.

Confido Meditsiinikeskuse treeningud on loodud silmas pidades teadlikku treenimist – olulist rõhku pööratakse harjutuste õigesti tegemisele, individuaalsele lähenemisele ning tervise toetamisele.  Rühmatreeningutest tasub alustada, kui on probleeme motivatsiooniga. Rühmas treenides tekkiv grupivaim annab motivatsiooni ja jõudu juurde. Grupid on väiksed - kuni 10 inimest.

Vaata tunniplaani ja leia just endale sobivaim trenn või treener.Tunniplaan

Fitbody Weight Loss

Grete Vahter

T 17:15–18:30

Broneeri koht

Funktsionaalne pilates

Ekaterina Dushko

T 16:00–17:00

R 16:00–17:00

Broneeri koht

Pingetest vabastav õhtujooga

Marika Tamm

K 17:00–18:00

Broneeri koht

Reality Check

Grete Vahter

N 17:15–18:15

K 08:00–08:45

Broneeri koht

Rasedate jooga

Marika Tamm

N 16:00–17:00

Broneeri koht

Äratav hommikujooga

Marika Tamm

N 08:00–08:45

Broneeri koht

Vali

Fitbody Weight Loss

Fitbody sarja kuuluv treeningsari neile, kes soovivad tervislikult kaalu langetada ehk üheaegselt vähendada rasvaprotsenti ning hoida ja tõsta lihastoonust. Programm on välja töötatud fitness-treeneri Egle Nabi juhendamisel.

Treeningus keskendutakse baasharjutustele, mille puhul rakendatakse tööle korraga rohkem lihaseid, tagades suurema kalorikulu ning tõhususe. Lihasharjutused vahelduvad aeroobsete harjutustega: see lisab treeningule intensiivsust ja suurendab trennis kulutatava energia hulka. Kasutatakse erinevaid treeningvahendeid: kange, kummilinte, hantleid, matte, sangpomme, fitpalle. Iga osaleja valib endale sobiva tempo ning lisaraskuse. 

Treening koosneb neljanädalatest tsüklitest – osalejad teevad 4 järjestikust nädalat sama kava, et saavutada järjepideva treeninguga lihaste areng. Sellisel moel saab treenija tunni ajal arvestada, millise koormusega treeningut teha, sest tal on aega tehnikaga harjuda ning samas ka märgata, kuidas tulemus iga treeninguga paremaks muutub. Iga 4 nädala tagant kava muutub, et areng oleks mitmekülgne ning lihastel ei tekiks harjumust töötada samas asendis.

Iga tund algab soojendusega ning lõppeb taastavate harjutustega. Kogu treeningu jooksul pöörab treener tähelepanu tehnikale, vajadusel korrigeerib ning juhendab.


Soovitan Fitbody Weight Loss trennisarja neile, kes soovivad tervislikult kaalu langetada ehk teha seda aktiivse treeningu kaasabil. Igal kaalulangetajal on väga tähtis jälgida, et kaalu ei kaotataks väärtusliku lihastoonuse arvelt. Seetõttu tuleks liikumisplaani kindlasti sisse lülitada ka lihastreeningud. Fitbody Weight Loss on just selleks kohandatud treening – ta arvestab treenija eesmärgiga kaalu langetada, keskendudes samal ajal jõu ja lihastoonuse säilitamisele ja arendamisele.
– Egle Nabi


Hind

15 €

Kestvus

60 minutit


Vaata tunniplaani

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn