Lily Hindrea

Lily Hindrea

Massaažiterapeut, tase 6

Lily on lõpetanud M.I Massaažikooli (2011) ning täiendanud end lugematutel spetsiifilistel kursustel ja koolitustel nii M.I. Massaažikoolis, Füsioteraapia Kliinikus kui TLU Terviseteaduste ja Spordi instituudis (2011-2016). Viimase kümne aasta jooksul on Lily omandanud erinevaid tehnikaid, õppinud teraapiaid ning õppinud kinesioteipimist. Kõrghariduse omandas Lily Hindrea Tallinna Kaubandustehnikumis (1981) ja seejärel täiendas end Tallina Tehnikaülikoolis (1999).

Lily seisukoht on, et vähemalt kolm-neli aastat järjepidevat tööd massöörina annab piisava kogemuse, et olla tõesti professionaalne oma töös.

Massöörina Lily alati uurib, analüüsib ja otsib kliendi kehal mõjutamist vajava piirkonna. Lily hinnangul on tänapäeva väheliikuva inimese absoluutselt kõige suurem probleem otseselt või kaudselt seotud vereringega. Mistahes massaažiga vere- ja lümfiringlusele kaasaaitamine on juba ravi iseenesest.

Massööri eriala õpinguid alustasin juba 2006 aastal. Mitmeid aastaid tagasi alustatud õpingute käigus olen omandatud tõeliselt põneva ja pidevalt uusi väljakutseid pakkuva eriala. Teadmiste ja oskuste täiendamiseks olen osalenud mitmetel täienduskoolitustel, seminaridel ja loengutel. Minu seisukoht on, et oleks vähemalt kolm-neli aastat järjepidevat tööd enne, kui end massöörina mingil määral kogenuks pidada. Massöörina ei veeda ma seansi käigus aega kätega mööda kellegi selga libistades vaid uurin, analüüsin, otsin ja tavaliselt ka leian mõjutamist vajava piirkonna. Pärast esimest seanssi saab juba koos kliendiga otsustada, mida edasi teha, et saavutada keha, hinge ja vaimu tasakaal. Oma kogemusest võin öelda, et massööri juures käimine on subjektiivne kogemus ning kliendile sobiva massaažiliigi leidmiseks on omad nipid. Tänapäeva väheliikuva inimese absoluutselt kõige suurem probleem on otseselt või kaudselt seotud vereringega ning mistahes massaažiga vere- ja lümfiringlusele kaasaaitamine on juba ravi iseenesest.

Broneeri aeg

Töökeeled

  • Eesti
  • Vene

Haridus

2019
Eesti Massööride Liit, massaažiterapeudi koolitus, tase 6
2016
Lümfra Koolitus, lümfiteraapia koolitus
2016
Borealis Holding OÜ, elektroakupressuuri kasutamine füsioteraapias
2015
M.I. Massaažikool, müofastsiaalsed tehnikad
2015
Füsioviis, valu, biomehaanika ja mehhanoteraapia
2014
Füsioteraapia Kliinik OÜ
2014
TLÜ Terviseteaduste ja Spordi Instituut, kinesioteipimine
2013
Füsioteraapia Kliinik OÜ, alaseljavalud, põlve- ja hüppeliiges
2013
TLÜ Terviseteaduste ja Spordi Instituut, kinesioteipimine
2013
M.I. Massaažikool, seljamassaaži ja liigeste manipulatsioon
2011
M.I. Massaažikoo
1998 – 1999
Tallinna Tehnikaülikool majandusarvestuse ja väikeettevõtte raamatupidamise koolitus
1969 – 1981
Tallinna Kaubandustehnikum

Töökogemus

2017 – …
Confido Meditsiinikeskus, massaažiterapeut, tase 6
2011 – …
Eesti Massaaži- ja Teraapiakool, massöör

Iseendast

Talvel harrastan mäesuusatamist juba 12 aastat. Suvel meeldib käia automatkal ja telkimas. Alates aastast 2006 harrastan aastaringselt kepikõndi. Sportlikult keppidega kõndides on läbitud kõik suvised järvejooksu sarjad ja kolmel viimasel aastal ka SEB poolmaratonid. Lisaks ka mõned kilomeetrid jalgrattal ja rulluiskudel.

Broneeri aeg