Tervisekassa lepinguga rahastatavad teenused

Ülal loetletud erialadel teenindatakse patsiente üleriigilise ravijärjekorra alusel Eesti Tervisekassa lepingu mahus ning vastavalt ravikindlustuse seaduse nõuetele. Kõiki patsiente koheldakse ravijärjekorda võttes võrdselt, st nad registreeritakse tervishoiuteenuse osutamiseks üldjärjekorras esimesele vabale ajale või patsiendi soovil hilisemale vabale ajale olenemata registreerimiseks valitud kanalist.

NB! Palun märka, et kõik käesoleval veebilehel väljatoodud arstid ja spetsialistid Tervisekassa üldjärjekorda ei teeninda. Kui soovid tulla just mõne konkreetse arsti või spetsialisti vastuvõtule, soovitame broneerida tasulise teenuse. Infot Tervisekassa üldjärjekorra vabade aegade ja teenuseosutajate kohta saad üleriigilisest digiregistratuurist või telefonil +372 666 27 27.

Visiidi eest tasumine

Kõigil Eesti Tervisekassa lepinguga kaetud erialadel (v.a günekoloogia, günekoloogia ennetus ja dermatoveneroloogia) vastuvõtule registreerimiseks on vajalik saatekiri. Väljaspool üldjärjekorda, ravikindlustuse või nõutava saatekirja puudumisel pakume tasulist vastuvõttu Confido tavahinnakirja alusel.

Eesti Tervisekassa tasutud vastuvõtu puhul tuleb Confidosse pöördudes tasuda visiiditasu 5 €.
Visiiditasu ei pea maksma:

  • rasedad rasedakaardi esitamisel;
  • noorte nõustamiskabineti patsiendid nõustamisteenusel;
  • alla 2 a patsiendid dokumendi esitamisel;
  • kui vältimatu ambulatoorse eriarstiabi osutamisele järgneb vahetult statsionaarse tervishoiuteenuse osutamine;
  • Confido teise eriala arsti suunamiskirjaga patsiendid;
  • teise raviasutuse sama eriala arsti suunamiskirjaga patsiendid sama haigusjuhu raames;
  • sama arsti korduva vastuvõtu korral, kui eelmisest sama arsti visiiditasu maksmisest on möödunud vähem kui 90 päeva.

Visiidi broneerimine

Visiite on võimalik broneerida üleriigilise digiregistratuuri kaudu või telefonil +372 666 27 27.

NB! ​Kui teil ei ole võimalik kokkulepitud ajal vastuvõtule tulla, siis palun andke sellest kindlasti teada, helistades telefonil 666 2727 või tühistades vastuvõtt digiregistratuuris.

Kui te vastuvõtule mittetulemisest meile teada ei anna või vastuvõtu tühistamine toimub vähem kui 24 tundi enne vastuvõttu, võime järgmisel pöördumisel küsida kahekordse visiiditasu. Palun tutvu Confido täpsema patsiendiinfoga siin.

Tagasiside

Kui märkasite oma külastuse vältel midagi, mis oli hästi, või midagi, mis võiks teisiti olla, siis palun kirjutage sellest meile. Ootame teie ettepanekuid ning hindame tagasisidet kui võimalust meie töökorraldust parandada. Palun tutvu meie tagasiside jätmise korraga ja jäta tagasiside siin.