Näohooldused kuivale nahale

"

Esteetiline meditsiin ühendab ilu ja tervise. Meil on erinevad näohooldused mitmete nahaprbleemide jaoks, näiteks akne, rosaatsea, kuperoosa ja dermatiit. Meie kosmeetikud, õed ja arstid pakuvad lisaks protseduurile ka alati nõustamist ja annavad kaasa soovituslikud hooldusvõtted.

Meil leiad sellised teenused nagu biorevitalisatsioon, happekoorimine, ultraheli näohooldus, akne näohooldus, mesoteraapia jpm.

Kuidas alustada enda iluteekonda? Sobivaima näohoolduse leidmiseks alusta konsultatsioonist:

Vali

Säraandev näohooldus C-vitamiiniga

Näita vabasid aegasid

Teaduse edusammud nanotehnoloogias ja uute sünergiate avastamine koostisosade vahel on teinud võimalikuks parima versiooni loomise TIMEXPERT C+’st seismaks vastu oksüdatiivsele stressile senisest olulisemalt efektiivsemalt, seega ka silmnähtavale vananemisele, nagu pigmendilaigud, niiskuskadu ja tuhm nahatoon.

Annab nahale tagasi sära! Väsimuse vastu C-vitamiiniga

Esmakordselt on hooldusel 6 -kordne puhta C-vitamiini mõju, tänu patenteeritud HLG nanopolümeerile, mis on tõeline revolutsioon koostise osas, mis toidab naharakke sügavuti ja võimaldab aktiivainete järk-järgulist vabastamist.

Nanopolümeer HLG®,  6-kordistab ehtsa C-vitamiini toimet ja kaitseb seda teekonnal naha sügavamatesse kihtidesse. 1% E-vitamiin ja 0,5 % feruulhape kombineerituna kõrges kontsentratsioonis 10%-lise C-vitamiiniga annab  võimsa vananemisvastase toime.

C-vitamiin suudab peatada naha fotovananemise põhjustavate vabade radikaalide toime. Enamgi veel, selle kõrval on C-vitamiin võimeline parandama ka päikesekiirgusest põhjustatud kahjustused. Ta parandab naha luminoosust, vähendab pigmendilaike, ühtlustab nahatooni. Edendab kollageeni sünteesi tugevama naha saavutamiseks. Parandab naha niisutatust.

C+ E+ Feruüülhape on dermatoloogide võidukombinatsioon.

Tänu nende suurepäraste antioksüdantide sünergiale on C-vitamiini mõju oluliselt suurendatud, tuues kaasa ihaldusväärseid lisahüvesid: nad ühtlustvad nahatooni, neutraliseerivad vabade radikaalide kahjustused ja pidurdavad naha vananemist. Hinnatud Jaapani ploomisordi, UME ekstakt, mis sisaldab teistest puuviljadest kaks korad enam proteiine, mineraale ja rasvu panustab noorusilku naha hüvanguks.

Ainsa hoolduskorra järel:

98% säravam, energiaga laetud nahk
95% stressivaba nahk
86% oluliselt ühtlasem nahatoon
100% paremini niisutatud nahk
89% hajutatud miimilised kortsud ja jooned

C-vitamiiniga näohoolduses kasutame nahka elustava massaaži eesmärgil spetsiaalset Fitness näomassaazi palli, mis annab märkimisväärselt elujõulisema, suurenenud luminoossusega, pinguldatud naha. Samas vähendab luude-lihaste pingeid ning annab suurepärase lõõgastuse. Massaaž toimib näole fitness- soojenduse ja modelleerimise, stressi punktide pingest vabastamise ja lõpu-lõõgastusega. Paraneb naha mikro-tsirkulatsioon, toksiinide ellimineerimine koos „lifting-toimega“. 

Säraandev näohooldus C-vitamiiniga
95 €
80 minutit

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Säraandev näohooldus C-vitamiiniga

Otsi vabasid aegasid