Ilu ja esteetika

Usalda oma ilu ja tervis professionaalide kätte!

Confido Viru Keskuse Esteetika Kliinikus ja Kiirkliinikus pakume mitmeid erinevaid kehahoolduseid ja näohoolduseid. Kõiki protseduure teostavad meditiinitöötajad või kutsetunnistusega kosmeetikud. Meie juures oled hoitud.

Saadaval on erinevad kehahooldused: krüolipolüüs, lööklaineteraapia, OxyGeneo süstevaba noorendus, keha koorimine, mesoteraapia ja plasmalifting. Pakume laserepilatsiooni kõikidele kehapiirkondadele.

Meie näohooldused toovad sulle kaunima ja tervema naha, näiteks soovitame sügavpuhastav näohooldus Renophase toodetega, valgusteraapia, biorevitalisatsioon. Naha noorendamiseks ja nahaprobleemide korral alustada kosmeetiku külastamisest, kellega saate raviplaani koostada. Lisaks leiad meie juurest täitesüstid ja botuliinisüstid (nt Botox).

Vali

  Plasmalifting

  Näita vabasid aegasid

  Plasmaliftingu eesmärk on ennetada naha ja juuste vananemist. Protseduuriks kasutatavat plasmat valmistatakse patsiendi enda vereplasmast. Plasmaliftingu süstimistehnikat nimetatakse loomulikuks “noorendamiseks”, mille tagajärjel ei teki rasket nahatraumat. Lisaks on meetod väga turvaline ja kõige looduslikum alternatiiv erinevate vitamiinide nahka viimiseks. 

  Kuidas plasmalifting toimub?

  Plasmaliftingu metoodika põhineb trombotsüütides olevate kasvufaktorite mõjul, mis stimuleerivad naha uuendamist, noorendamist ja naha regenereerimist, parandades ka nahal olevaid haavu. Protseduuri teostamiseks võetakse patsiendilt verd, tsentrifuugi abil eemaldatakse verest plasma, milles on leukotsüüdid ja trombotsüüdid. Seejärel viiakse plasma mesoteraapia tehnika abil probleemsetesse kohtadesse, kus rakud hakkavad jagunema ja areneb uus mikrotsirkulatsioon. Kõik protseduurid viiakse läbi etappidena.

  Ravi kestus oleneb piirkonnast ja võtab aega keskmiselt 60 minutit.

  Patsiendi enda verest saadud plasmal on mitmeid unikaalseid eeliseid. Esiteks, vereliistakud on tugeva kaitsva mõjuga, mis aitab vähendada naha taastumisaega süstimise kohal. Lisaks sisaldab vereliistakutest plasmavalkudega geel kasvufaktoreid, mis stimuleerivad rakkude jagunemist naha sees, samuti annavad hormoonid, vitamiinid ja mikroelemendid “noorendava” efekti.
   
  Eraldi tuleb märkida, et kuna autoplasma valmib ilma kemikaalide kasutamiseta, välistab meetod allergilisi reaktsioone. Sellepärast on plasmalifting patsiendile kõige ohutum mesoteraapia protseduur.
  Süstekohal stimuleerib plasma ainevahetust, verevarustust, rikastab hapnikuga nahka, kiirendades rakkude jagunemist. Nahas toimub intensiivne kollageeni ja elastaani tootmine, mis noorendab nahka, silub kortse, stimuleerib peanahas karvakasvu, suurendades naha elastsust ja tõstab naha toonust.

  Millal kasutada plasmaliftingut?

  Pikaajalised kliinilised uuringud näitavad plasmaliftingu tõhusust erinevate probleemide ravimises:

  • akne 
  • väsinud ja vananenud nahk
  • ebaühtlane jume
  • juuste väljalangemine
  • näo kontuuride korrigeerimine
  • armide ravi (parandamine)
  • naha taastamine pärast keemilist koorimist ja laserprotseduure
  • naha pealispinna puhastamine kosmeetilistest ülejääkidest

  Millal on näha tulemust?

  Peale protseduuri on tulemust näha juba pärast esimest seanssi, kuid muidugi sõltub kõik naha eripärast. Taastumisperioodile võib eelneda lühiajaline probleemi süvenemise faas, näiteks akne ravis, kuid soovitud tulemuseni jõutakse juba pärast 3-4 ravikuuri.
  Vaatamata väga kõrgele turvalisusele võib, nagu iga protseduuri käigus, tekkida kõrvalmõjud, mis tavaliselt mööduvad kiiresti. Süstekohal võib tekkida väike hematoom, mis kaob 2-3 päevaga.
  Plasmaliftingu ravi kontrollib arst iga patsiendi puhul individuaalselt, keskmiselt kestab ravi paar nädalat.

  Kuidas protseduuriks valmistuda?

  Paar päeva enne ja peale protseduuri tuleks vältida tugevalt maitsestatud ning rasvaseid toite, et saada verest kõige kvaliteetsem plasma parima tulemuse saavutamiseks.

  Pärast plasmaliftingu protseduuri:

  • vältida treenimist samal päeval 
  • mitte meikida samal päeval
  • mitte pesta juukseid samal päeval (juustele tehtava protseduuri puhul)
  • ei tohi minna sauna ega basseini vähemalt 1 nädala jooksul

  Plasmaliftingu vastunäidustusteks on rasedus, rinnaga toitmine, vähk, endokriinsüsteemi haigused, kroonilised haigused, aktiivne herpes. Enne protseduurile tulekut toimub konsultatsioon.

  Vaata lähemalt:

  Sooduspakkumine kehtib kuni 31.01.2023 sooduskoodiga ILUSALGUS

  Plasmalifting juustele
  150 € 190 €
  60 min
  Plasmalifting näole
  185 € 225 €
  60 min
  Plasmalifting näole ja kaelale
  250 € 290 €
  60 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Viru Keskuse kliinik
  Viru Väljak 4, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Plasmalifting

  Otsi vabasid aegasid