Näohooldused kuivale nahale

"

Esteetiline meditsiin ühendab ilu ja tervise. Meil on erinevad näohooldused mitmete nahaprbleemide jaoks, näiteks akne, rosaatsea, kuperoosa ja dermatiit. Meie kosmeetikud, õed ja arstid pakuvad lisaks protseduurile ka alati nõustamist ja annavad kaasa soovituslikud hooldusvõtted.

Meil leiad sellised teenused nagu biorevitalisatsioon, happekoorimine, ultraheli näohooldus, akne näohooldus, mesoteraapia jpm.

Kuidas alustada enda iluteekonda? Sobivaima näohoolduse leidmiseks alusta konsultatsioonist:

Näohooldus massaažiga

Otsi vabasid aegasid

Nägu on täis närvi- ja naudingupunkte, mistõttu näomassaaž on väga mõnus, aga samal ajal ka efektiivne iluhooldus. Massaaž lõõgastab, aga aitab ka vältida kortsude tekkimist, stimuleerib lümfisõlmi ja hõlbustab toksiinide eemaldamist näopiirkonnast.

Meie pakutav näomassaaži tehnika põhineb sügaval ja täpsel lokaalsel muljumisel, mis soodustab mikrotsirkulatsiooni protsesse ja parandab troofilisust. Selle tulemusel väheneb lihaspinge peamistes lihasgruppides ja näol taastub täiuslik lihaskarkass – see on silmaga nähtav muutus.

Metoodika koosneb kolmest osast: töö miimiliste ja muude kortsudega, töö periorbitaalse tsooni probleemidega ja töö huulte tsoonil, et taastada naha toonust ja rakkude kohevust kõikides kudedes kihiti.

Esmalt käsitletakse bioloogilist vananemist, varajast fotovananemist, samuti lokaalseid reljeefimuutusi ning muutsusi naha elastsuses. Oluline osa tööst on pühendatud miimilistele kortsudele, mille olemus on seotud lokaalse permanentse kompressiooniga epiteelrakkudele ja ebapiisava tsirkulatsiooniga sidekoes.

Hea teada protseduuri kohta:

  • Massaaži võib kombineerida näohooldustega või teostada enne Renophase piilingut
  • Ühekordse hoolduse tulemusena paraneb naha toonus, vähenevad kortsud ning nahk saab terve ja säravama jume.
  • Soovitatav massaažikuur püsivaks lifting toimeks on 10-15 massaaži 2 kuu jooksul

Asukohad

Viru Esteetika kliinik
4. korrus, Viru Väljak 4, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Näohooldus massaažiga
120 €
80 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses