Infusioon Vitamiin Infusiooniravi Infusiooni Teraapia IV

Infusioon / IV teraapia

Confido Viru Keskuse kliinikus pakume uuenduslikku infusioonteraapiat (IV teraapia), et pakkuda sinu kehale vajalikke vitamiine, toitaineid, vedelikke, elektrolüüte, antioksüdante ja ennetavat ravi. Infusioonteraapia ehk veenisese vedelikravi puhul viiakse soolalahus vitamiinidega või ravimitega veeni teel otse inimese vereringesse. See on kiireim meetod manustada elutähtsaid vedelikke, elektrolüüte ja vitamiine tagamaks optimaalne vedeliku tase organismis, sealjuures toetades immuunsüsteemi.

  Infusioonteraapiad

  Näita vabasid aegasid

  Infusioonteraapia sobib inimestele näiteks peale viirushaiguste põdemist ning üldise väsimuse leevendamiseks, ka teadaoleva toidumürgistuse nähtude leevendamiseks. Samuti sobivad vitamiinikokteilid hästi naha üldise kvaliteedi tõstmiseks ning niiskustasakaalu tagamiseks.

  Enne infusioonteraapiat toimub õe konsultatsioon ning vaja on täita tervisedeklaratsioon, mille vaatab üle arst. Vajadusel määrab arst vereanalüüsid.

  Vitamiinide taset on võimalik kontrollida ka Confido kiirkliinikus vitamiinide analüüsipaketiga.

  Kellele sobib infusioonteraapia?

  Eriti vajavad infusioonteraapiat inimesed, kellel on vitamiinivaegused. Need on põhiliselt põhjustatud kesisest toitumisest, liigsest valmistoitude tarbimisest ning toitumispiirangutest, näiteks taimetoitlaste, veganite puhul. Taimetoitlastel ja veganitel on potentsiaalne oht aneemiate tekkeks organismis.

  Lisaks võivad infusioonteraapiat vajada peavalu all kannatavad inimesed. Peavalu võib olla tingitud vähesest vedeliku tarbimisest, stressist, migreenist. Infusiooniteraapia sobib ka sportlastele peale suurt füüsilist jõupingutust, mille järgselt on organismis oluliselt langenud nii vedeliku kui ka mineraalide tase.  

  • 70 min, 120 €

   Sobib kõikidele inimestele vedelikupuuduse vähendamiseks ja üldiseks keha turgutamiseks. Soovitame pärast suurt füüsilist või vaimset pingutust, ka viirushaiguste läbipõdemise järgselt, stressiseisundi vähendamiseks ja inimestele, kes ei tarbi igapäevaselt piisavalt vedelikku.

   Hüdratsiooniteraapia käigus taastatakse vedelikuvaru rakutasandil ning täiendatakse elutähtsate mineraalainete ja elektrolüütide varud. Teraapia parandab elundite verevarustust samal ajal puhastades keha jääkainetest. Tulemuseks on üldise enesetunde paranemine, vedelikuvarude taastumine ning puhastus.

   Sulge
  • 70 min, 130 €

   Teraapia sobib immuunsüsteemi vastupanuvõime tugevdamiseks ning viirusinfektsiooni järgselt organismi taastamiseks ja turgutamiseks. Tervist taastav teraapia toetab nii immuunsust kui ka parandab enesetunnet. Infusioon sisaldab C-vitamiini, mis on keskne vesilahustuv antioksüdant veres ja koerakkudes, vähendades väsimust ja stressi ning organismi vastuvõtlikkust erinevatele viirusinfektsioonidele. Samuti sisaldub selles infusioonis B-vitamiinide kompleks B1 ja B6.

   Immuunsüsteemi ülesanne on maksimaalselt effektiivse vastureaktsiooni loomine mitmesugustele välismõjudele, nagu mikroorganismid, toksiinid, kasvajarakud jt. Kaitsesüteem ei hävita ainult baktereid ja viiruseid, vaid aitab kahjulikke aineid kehast välja viia. Kuna stressiolukorras, kaasaarvatud haiguste läbipõdemise perioodil, kurname me enda keha rohkem, siis vajame organismi edukaks toimimiseks rohkem vitamiine ja mineraalaineid.

   Sulge
  • 80 min, 150 €

   Mitmekülgne toitumine tagab meie organismile vajalikud vitamiini-varud ning sellega kõikide organite normaalse talitluse. Dieedid, ühekülgne toitumine ja muud pikaajalised toitumispiirangd võivad põhjustada erinevaid kroonilisi terviseprobleeme. Lisaks võivad mõjutada ainete omastamist erinevad imendumishäired, mis on tingitud meie soole funktsioonist. Dieedis tuleks erilist tähelepanu pöörata, et raua, B12, foolhappe, tsingi ja kaltsiumi vajadus oleks kaetud.

   Vitamiiniteraapia sobibki toitumispiirangutega inimestele, kellel on potentsiaalne oht vitamiinivaeguste tekkeks. Sisadab B-kompleksvitamiine ja C-vitamiini. Tulemuseks on üldise enesetunde ja välimuse paranemine, peavalu leevenemine, väsimuse vähenemine.

   Sulge
  • 80 min, 140 €

   Pingepeavalu ja migreeni sümptomite leevenduseks sobiv teraapia, mis pakub kiiret sümptomite leevendamist vastavalt kliendi sümptomitele. Sobib ka kroonilist peavalu põdevatele inimestele näiteks mao-motoorikahäire puhul, kui suukaudseid preparaate ja ka vett on raske manustada.

   Infusioon sisaldab iiveldusvastased ja valu leevendavaid preparaate nagu naatrium-laktaatlahus ja foolhape. Ravimite manustamise vajalikkuse üle otsustatakse vastavalt tervislikule seisundile konsultatsioonil.

   Sulge
  • 80 min, 180 €

   Ilukokteili infusioon sobib särava ja terve naha saavutamiseks, samuti aitab vähendada väsimus- ja vananemisilminguid. Meie spetsiaalne ilukokteil koosneb 13 vitamiinist, sisaldades C- ja E-vitamiini, B-grupi vitamiine, sealhulgas foolhapet ja biotiini.

   C-vitamiin on tugev antioksüdant, lisaks tagab naha ja veresoonte elastsuse, omab märkimisväärset osa sidekoe moodustamisest ning leevendab väsimust. B-grupi vitamiinidel on oluline roll meie ainevahetuses ning naha ja  juuste arengus. E-vitamiin aitab säilitada skeleti- ja silelihaste struktuuri ning talitlust, aitab ennetada enneaegset vananemist. Biotiinis sisalduvad ensüümid aitavad organismil sünteesida juustes ja küüntes leiduvat keratiini. Iluteraapiasse kuuluvad vitamiinid, mineraalid ja antioksüdandid parandavad naha kõigi kihtide mikrotsirkulatsiooni, täites seda niiskuse ja kasulike mikroelementidega.

   Iluteraapia on sobilik peaaegu kõikidele, kes soovivad parandada oma naha kvaliteeti, vähendada väsimus- ja vananemisilminguid. Väga hästi sobib see infusioon kombineerituna erinevate iluprotseduuridega, näiteks mesoteraapia, happekoorimise ja näohooldustega. Sõltuvalt kliendi tervislikust seisundist teostatakse kuurina.

   Sulge
  • 15 min, 45 €

   Sobib hästi lihasvalude leevendamiseks, näiteks ägeda ja kroonilise seljavalu puhul. B-grupi vitamiinidel põhinev kompleksne vitamiinipreparaat Milgamma on valuvaigistava ja põletikuvastase toimega, samuti stimuleerib  kudede regeneratsiooni – seetõttu kasutatakse lihas-skeletisüsteemi seisundite leevendamiseks ja ravimiseks.

   Vitamiin B1 on kõige tähtsam lüli süsivesikute ainevahetuses ja biokeemiliste muundumiste ahelas ning B6-vitamiin osaleb põhiliselt valkude, sealhulgas rasvade ja süsivesikute metabolismis. B1- ja B6-vitamiinid omavad positiivset mõju normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi ja immuunsüsteemi talitlusele. Vitamiin B12 on seotud närvikiudude ümbritsed moodustumisega, stimuleerib vereloomet, leevendab valu, ergutab foolhappe aktiveerimise kaudu nukleiinhappe ainevahetust. 

   B-vitamiinide preparaat manustatakse lihasesisese süstina. Teostatakse 5-10 korrast koosneva kuurina soovitavalt 2-3 korda nädalas, olenevalt tervislikust seisundist.

   Sulge
  • 40 min, 65 €

   C-vitamiinil on oluline roll naha tervise säilitamisel, ergutades kollageeni ja elastiini tootmist. Mida rohkem kollageeni, seda elastsem, siledam ja noorem näeb nahk välja. C-vitamiini depigmenteeriv toime aitab ühtlustada nahatooni. Ka aitab leevendada põletikulisi protsesse, olles seeläbi oluline nahahaiguste (atoopiline dermatiit, akne jt) ravis.

   C-vitamiin osaleb lisaks nahale kogu organismi pidevas uuendamises: parandamisprotsessides, luude, kapillaaride, igemete ja hammaste tervise tagamises, raua imendumises jm. C-vitamiin on tõhus antioksüdant ning oluline terve immuunsüsteemi jaoks.

   Sulge
  • 60 min, 190 €

   Glutatioon on tugev antioksüdant, millel on meie tervisele oluline mõju. Antioksüdandid aitavad meie kehas toime tulla oksüdatiivse stressiga. Oksüdatiivne stress tekib siis, kui vabade radikaalide tootmise ja meie kehas loomulikult esinevate antioksüdantide tasakaal on häiritud.

   Glutatioon mängib olulist rolli immuunvastuses, DNA parandamises ja keha puhastusprotsessis, neutraliseerides ravimite, kemikaalide ja muude toksiinide jääke. Seetõttu võib glutatiooni puudus olla seotud erinevate haiguste tekke ja enneaegse vananemisega.

   Glutatiooni efektiivsus on seotud ka C-vitamiini osakaaluga, mistõttu manustatakse neid koos. Glutatioon avaldab neutraliseerivat toimet ka nendele toksiinidele ja vabadele radikaalidele, mis põhjustavad erinevaid naha muutuseid – kortsud, hüperpigmentatsioon ja pigmendilaigud.

   Glutatiooni kasu tugeva antioksüdanina:

   • vähendab põletikulisi protsesse nahal (akne puhul)
   • aitab siluda kortse ja pidurdada enneaegse vananemisega seotud protsesse
   • helendab juba tekkinud päikesekahjustusi ning takistab uute pigmendilaikude teket
   • parandab naha välimust, muutes selle säravamaks ja ühtlasemaks
   • tugevdab immuunsüsteemi
   • suurendab nii vaimset kui füüsilist vastupidavust
   • parandab üldist tervist

   Glutatiooni efektiivsuse parandamiseks tuleks käituda terviseteadlikult – vältida liigset stressi, alkoholi, suitsetamist ja päikese käes viibimist ennast kaitsmata. Glutatiooni infusioonina on soovituslik läbida vähemalt 3-4 korda kuurina 1 kuu vältel.

   Sulge

  Kellele ei sobi infusioonteraapia?

  Infusioonteraapia on vastunäidustatud inimestele, kellel on rasked neeru- ja südamehaigused, ülitundlikkus komponentide suhtes. 

  Protseduuri ei teostata alaealistele, rasedatele, imetamise ajal. 

  Pärast protseduuri

  Infusioonteraapia järgselt võib esineda iiveldust, peavalu, pearinglust. Süstekohale võib tekkida punetus, kerge valu või verevalum. Sellisel juhul soovitame teha süstekohale sooja kompressi.

  Sooduskoodiga TERVE MEES kõik üksikteraapiad -20%
  Pakkumine kehtib kuni 30.11.2022.

  Seda teenust osutame

  Viru Keskuse kliinik
  Viru Väljak 4, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Infusioonteraapiad

  Otsi vabasid aegasid