Kortsude ennetamine ja noorendamine

Esteetiline meditsiin ühendab ilu ja tervise. Meil on erinevad näohooldused mitmete nahaprobleemide jaoks, näiteks akne, rosaatsea, kuperoosa ja dermatiit. Meie kosmeetikud, õed ja arstid pakuvad lisaks protseduurile ka alati nõustamist ja annavad kaasa soovituslikud hooldusvõtted.

Meil leiad sellised teenused nagu biorevitalisatsioon, happekoorimine, ultraheli näohooldus, akne näohooldus, mesoteraapia jpm.

Kuidas alustada enda iluteekonda? Sobivaima näohoolduse leidmiseks alusta konsultatsioonist:

Vali

Täitesüstid huultele

Näita vabasid aegasid

Täitesüstidega ehk hüaluroonhappesüstidega on huultele võimalik lisada täidlust, niisutatust, rõhutada huulekontuuri, Cupidi kaart, tõsta suunurki, parandada ebasümmeetriat ja vähendada perioraalseid kortsukesi. Korduvast herpesviirusest tingitud ebaselget huulekontuuri saab muuta täitesüstidega taas konkreetsemaks.

Koos botuliintoksiini toimega saab ideaalselt ravida ka nii öelda igemenaeratust. Vahel rullub ülahuul naeratades sisse, tekitades kitsa ja pinges ülahuule. Lõõgastades botuliintoksiiniga suusõõrlihast ja lisades hiljem huulde hüaluroonhappetäidet, muutub ülahuul täidlasemaks, ei rullu sissepoole ja katab paremini igemepiirkonna ära, muutes naeratuse harmoonilisemaks.

Spetsialistiga koos valitakse alati teile sobiv preparaat ja kogus. Ei pea kartma üleloomulikku tulemust, eesmärk on säilitada isikupära ja naturaalsus, rõhutades parimat. Preparaadid erinevad oma viskoossuse poolest – on suurema ning väiksema hüaluroonhappe kontsentratsiooniga, sõltudes saavutada soovitud tulemusest.

  • Onkoloogilised haigused, keloidarmid, aktiivsed põletikud, ka herpes
  • Antibiootikumiravi ajal protseduuri ei teostata
  • Raseduse ja imetamise ajal protseduuri ei teostata, imetamise lõpust peab olema möödunud vähemalt 1 kuu
  Sulge
  • Enne protseduuri võiks mõelda oma visioonile ja probleemkohtadele.
  • Vaktsineerimisega peab olema vahe vähemalt 2 nädalat.
  • Alkoholi tarbida ei ole soovitatav vähemalt 1 päeva jooksul enne protseduuri.
  • Kui tarvitate ravimeid, siis andke sellest teada enne protseduurile tulekut. Soovitame mitte tarvitada verd vedeldavaid ravimeid vähemalt 1 nädal enne protseduuri (sh Aspirin, Hjertemagnyl), samuti soovitame mitte tarbida kalaõli ja E-vitamiini sisaldavaid toidulisandeid 1 nädala jooksul enne süstimist.
  • Enne süsteprotseduuri võiks süüa kerge eine, et ei tekiks madalast veresuhkrutasemest ja psühholoogilisest hirmust tingitud pearinglust ega minestamistunnet.
  Sulge
  • Meigitooteid mitte kasutada vähemalt 12 tundi pärast süsteprotseduuri.
  • Paar tundi peale süstimist mitte heita pikali, samuti mitte puudutada süstitud piirkonda infektsiooni vältimiseks.
  • Masseerimist ning teiste protseduuride teostamist süstepiirkonnas vältida vähemalt 2 nädalat.
  • Alkoholi tarbida ei ole soovitatav vähemalt 1 päeva jooksul pärast protseduuri.
  • Intensiivse spordiga ei ole soovitatav tegeleda kuni 1 nädal pärast süstimist, kuna see soodustab uute hematoomide ja tursete teket.
  • Saunas ja kuumas vannis käimist vältida vähemalt 2 nädalat.
  • Päevitamist vältida 2 nädala jooksul.
  • Vaktsineerimisega peab olema vahe vähemalt 2 nädalat.
  • Pärast süstimist võib esineda kerget punetust, väikseid verevalumeid, sinikaid, naha tundlikkust või tundetust ning turset. Vajadusel võib kasutada jääkotti süstitud piirkonnas, sinikate leevendamiseks näiteks arnikat sisaldavat geeli ja võtta ka valuvaigistit.
  Sulge

Lõplikku tulemust saab hinnata umbes 1 kuu pärast. Hüaluroonhape hakkab peale süstimist endasse vett koguma ja end nii öelda paika seadma. Väga peenete huulte puhul võib rohkema volüümi lisamiseks 1,5-2 kuu pärast lisaprotseduuri teostada. Üldiselt püsib huulte täitesüst 6-18 kuud, olenevalt preparaadist ja naha üldisest seisukorrast.

Protseduur sobib kõikidele täisealistele, kes tunnevad, et soovivad oma huulte juures midagi parandada või muuta. Huulte täitmine hüaluroonhappega on üks efektiivsemaid ja minimaalselt ohutumaid protseduure, mida saame pakkuda, et taastada huulte nooruslikkus, sümmeetria ja täidlus.

Loe lisaks:

Huulte korrigeerimine ja suurendamine
Belotero 0,6 ml
225 €
1 h
Belotero Shape 0,6ml+Contour 0,6ml
399 €
1 h
Fillmed 1 ml
250 €
1 h
Stylage 1 ml
320 €
1 h
Teosyal 1 ml
380 €
1 h

Seda teenust osutame

Viru Keskuse kliinik
Viru Väljak 4, Tallinn
Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Täitesüstid huultele

Otsi vabasid aegasid