Confido alustas Tallinnas koduvaktsineerimisega

08.11.2021

Confido pakub Tallinnas esmaspäevast, 8. novembrist kodus vaktsineerimist neile inimestele, kelle füüsiline puue või tervislik seisund ei võimalda külastada vaktsineerimispunkti. Eelregistreerimine telefonil 666 2727  on juba avatud ja toimub seitsmel päeval nädalas.  

Koduvisiitide puhul on rõhk ennekõike esmastel vaktsineerimistel, aga loomulikult pakume ka teise ning tõhustusdoosi võimalust. Kasutusel on kolm erinevat koroonavaktsiini - Jannsen, Spikevax (Moderna) ning Comirnaty (Pfizer). Vaktsineerimistiimi liimed on meditsiiniõed, kes aitavad inimesel valida talle kõige sobivama vaktsiini. Lisaks tutvustatakse inimesele vaktsiini infot ning võimalikke kõrvaltoimeid.

Tõhustusdoose tehakse täiskasvanuile, kel on eelmisest vaktsineerimisest möödas vähemalt kuus kuud. Tõhustusdoosi tehakse nii Moderna kui Pfizeri vaktsiiniga. Jannseni vaktsiiniga tõhustusdoose hetkel ei tehta.

Kuidas koduvaktsineerimisele registreerida?

Alates 4. novembrist on registreerimiseks avatud telefon 666 2727 tööpäeviti kell 8-20 ja nädalvahetustel 9-17. Koduvaktsineerimine osutus väga populaarseks teenuseks, mistõttu võib mõningatel päevadel tekkida järjekord. Muretsema aga ei pea, sest kõik soovijad saavad vaktsineeritud.

Lisaks on Confido vaktsineerimiskeskused on avatud Veerenni Tervisekeskuses, Raatuse Tervisekeskuses ning Confido kiirkliinikutes ja mitmetes Südameapteekides üle Eesti. Vaktsineerimispunktide kohta leiab täpsemat infot siit.

Vaktsineerimise info ja vaktsineerimispunktid