vaimne tervis psühholoog psühhiaater vaimse tervise õde ärevus depressioon stress vaimne pinge psüühika käitumishäired ADHD dementsus rahustid neuropsühholoog suhtekriis kurnatus halb meeleolu

Psühhiaatria ja kliiniline psühholoogia (vaimne tervis)

Kliiniline psühholoog tegeleb psüühika- ja psüühikahäirete seaduspärasuste ning häiret säilitavate tegurit uurimise, hindamise ja raviga, kasutades erinevaid testimis- ja psühhoteraapia meetodeid.

Psühhiaater tegeleb inimeste vaimse tervise probleemidega keskendudes psüühika- ja käitumishäirete diagnoosimisele, hindamisele, ravimisele ja ennetamisele.

Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse kliinilise psühholoogi või psühhiaatri vastuvõtule: meeleoluhäire, ärevushäire, unehäire, isiksusehäire, keskendumisraskused, mäluhäire. Kui ei tea, kelle juurest alustada, soovitame vaimse tervise õe konsultatsiooni, et saada esmane hinnang ning soovitused selle kohta, kelle juures jätkata.

Lisaks on Confido Vaimse Tervise Keskuses vaimse tervise õde, neuropsühholoog, vaimse tervise coach ning tegevusterapeut.

Vaimse tervise spetsialisti vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Psühholoogi vastuvõtt sõltuvusprobleemi korral

  Näita vabasid aegasid

  Sõltuvus mõjutab inimese vaimset ja füüsilist tervist ning selle tekkel on alati põhjus ja tagajärg. Kui neid ei tuvastata, jääb sõltuvuskäitumise korrigeerimine pigem lühiajaliseks kui püsivaks lahenduseks.

  Sõltuvusravi psühholoog aitab tuvastada ja lahendada sõltuvusainete liigtarvitamisega kaasnevaid vaimse tervise probleeme ja juhendab grupiteraapia programme.

  Nõustamise abil saab parandada inimese üldist heaolu, tuvastada stressiallikaid, leevendada pingeid ja konflikte, leida kriiside ja probleemide lahendusi.

  Psühholoog toetab inimese võimet saavutada olulisi eesmärke, saada paremini aru iseendast ja enda ümber toimuvast ning leida suuremat enesekindlust.

  Vajaduse korral suunab psühholoog patsiendi edasi teise spetsialisti juurde.

  Nõustamisseansile võib tulla üksi või koos lähedastega.

  Psühholoogi konsultatsioon sõltuvusprobleemi korral
  80 €
  kuni 50 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Psühholoogi vastuvõtt sõltuvusprobleemi korral

  Otsi vabasid aegasid