Spetsialistid

Confidost leiad laia valiku oma valdkonnale pühendunud arste ja spetsialiste. Meie tervisespetsialistid annavad nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Arstid, õed ja kõik teised spetsialistid teevad omavahel koostööd ja vajadusel suunatakse teid kolleegi juurde vajaliku abi saamiseks. Confidos on lühikesed ootejärjekorrad ja mitmed teenused on broneeritavad ka läbi Haigekassa.

Vali spetsialist

  Kehakaalu langetamise 30 päeva väljakutse „Kiirstart“

  Kaalulangetamine ei ole raske, kui sellega õigesti algust teha! See 30 päeva väljakutse on kaalulangetuse pakett, mis annab sulle kõik tööriistad, et saavutada ihaldatud kaalulangus.

  Meie toitumisnõustaja ja coach aitab sul muuta toitumise valikuid ja harjumusi, et saavutada püsiv toitumis- ja elustiili muutus. Pakett sisaldab tervislikke retsepte ning nõuandeid selleks, et hakkaksid tasakaalustatud toitumise läbi tervislikult ja stabiilselt kaalu kaotama, samuti toitumisnõustaja ja coach’i tuge 30-päevasel teekonnal.

  Millest pakett koosneb?

  • Menüü analüüs
   Toitumisnõustaja analüüsib sinu eelnevalt kirjapandud menüüd ja toob välja peamised vead, mis takistavad kaalu langemist.
  • Toitumissoovitused
   Püsiva kaalulanguse tagab see, et sööd piisavalt õigeid toitaineid. Lähtudes sinu senise menüü analüüsist, annab toitumisnõustaja nõu, kuidas saad muuta oma toitumisharjumusi tervislikuks nõnda, et need sobivad sinu elustiili ja vajadustega.
  • Näidismenüü
   Oleme kokku pannud sulle sobivad toitumisjuhised, mis sisaldavd lisaks näidismenüüle 30 erinevate toidukordade ja vahepalade retsepte. Sa ei pea enam mõistatama, mida süüa teha ja millal süüa. Kõik toidud on lihtsad ja kiirelt valmistatavad. Kogu menüü on ehitatud üles põhimõttel, et söögikordi saab omavahel vahetada.
  • Toitumisnõustaja toetus Kord nädalas saadad sa toitumisnõustaja meilile pildi oma kaalunumbrist, annad tagasisidet, kuidas oled endale püstitatud ülesannetega hakkama saanud, esitad tekkinud küsimused ja mõtted. Toitumisnõustaja vastab küsimustele, annab soovitusi ja innustab jätkama.
  • Konsultatsioonid Paketis sisaldub kaks kohtumist toitumisnõustajaga Confidos kohapeal või Skype’i teel ning 1 kord nädalas infovahetus-tagasiside meili teel. Kohtumistel vaatate koos üle, kuidas on eesmärkide poole liikumine edenenud, millised on tulemused. Ühtlasi saad tuge väljakutsega jätkamiseks.

  Kellele paketti soovitame?

  • Kui oled ülekaalus ja soovid püsivalt kaalu langetada.
  • Kui oled proovinud erinevaid dieete, ent pole suutnud saavutada püsivat kaalulangust.
  • Kui soovid jõuda seatud kaalueesmärgini tervislikult ja kiiresti.
  • Kui tunned, et on keeruline orienteeruda toitumisalases infos, et iseseisvalt teha õigeid valikuid.
  • Kui soovid, et keegi hoiaks sul silma peal ning aitaks jälgida liikumist soovitud tulemuseni.
  • Kui soovid oma toitumist ja eluviisi tervislikumaks muuta.

  NB! Konsultatsioonid toimuvad veebiteenusena!

  Broneeri aeg

  Kehakaalu langetamise 30 päeva väljakutse „Kiirstart“
  165 €
  30 päeva
  Iga järgnev pakett
  130 €
  30 päeva

  Seda teenust osutame

  Kaugvastuvõtt
  Interneti vahendusel