Spetsialistid

Confidost leiad laia valiku oma valdkonnale pühendunud arste ja spetsialiste. Meie tervisespetsialistid annavad nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Arstid, õed ja kõik teised spetsialistid teevad omavahel koostööd ja vajadusel suunatakse teid kolleegi juurde vajaliku abi saamiseks. Confidos on lühikesed ootejärjekorrad ja mitmed teenused on broneeritavad ka läbi Haigekassa.

Vali spetsialist

Tagasilanguse ennetuse programm

Tagasilanguse ennetuse programmi on oodatud inimesed, kes on läbinud põhiprogrammi või muu sõltuvusravi ja soovivad kainet eluviisi säilitada.

Enamik võõrutusel käinutest lõpetab raviprogrammi lootuses, et ei tarbi enam kunagi alkoholi. Uuringud näitavad siiski, et üle 50 protsendi raviprogrammi läbinutest kasutab aasta jooksul meelemürki uuesti. Seda tehes tuntakse suurt häbi, süütunnet ja läbikukkumist.

Tagasilanguse ennetuse programmi kandev eesmärk on tugivõrgustiku loomine ja arendamine. Oluline roll on grupitööl, kus osalemine toetab tervenemist, aitab hoida ja mõista 12 sammu põhimõtete rakendamist igapäevases elus.

Selles programmis õpitakse, kuidas tagasilangust ennetada ja kuidas muuta tagasilangusest väljumine (kui sellesse siiski satutakse) positiivseks kogemuseks, millest õppida.

Programm kestab 3-4 kuud ja grupi kohtumised toimuvad 2-3x kuus.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn