Spetsialistid

Confidost leiad laia valiku oma valdkonnale pühendunud arste ja spetsialiste. Meie tervisespetsialistid annavad nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Arstid, õed ja kõik teised spetsialistid teevad omavahel koostööd ja vajadusel suunatakse teid kolleegi juurde vajaliku abi saamiseks. Confidos on lühikesed ootejärjekorrad ja mitmed teenused on broneeritavad ka läbi Haigekassa.

Vali

Kaine elu programm

„Kaine elu“ programmi eesmärk on aidata inimestel mõista, kuidas sõltuvusainete tarvitamine on mõjutanud nende elu ning käivitada taastumise protsess ja elukvaliteedi parandamine, mida toetab karske eluviis ning pidev 12 sammu programmi tugi.

Mis programmis sisaldub?

  • Grupitöö
  • Loengud
  • Stressiga toimetuleku oskuste parandamine ja tegevus võrdlusrühmas
  • Iseseisvad ülesanded ja „12 sammu“ programmi kirjanduse lugemine „12 sammu“ programmi kasutamine praktikas ja vastastikune toetus
  • Võimalus osaleda “12 sammu” põhiprogrammi grupi kohtumisel ja Shindo ja TRE-teraapias

Hea teada

  • „Kaine elu“ programm sobib ka alkoholist ja/või narkootilistest ainetest tingitud riskikäitumise all kannatavatele inimestele.
  • Programm on pälvinud prokuratuuri heakskiidu. Kriminaalmenetluse seadustiku § 202 lõike 7 alusel võib prokuratuur kriminaalmenetluse lõpetada määrates kahtlustatavale tema nõusolekul kohustuse, milleks võib teiste seas olla ka kohustus läbida “Kaine elu” programm. Karistusseadustiku § 75 järgi võib kohus määrata programmi läbimise nii menetluse lõpetamisel kui ka käitumiskontrolli lisatingimusena.

Programm kestab 2,5 kuud, kokku toimub 10 grupi kohtumist 1 x nädalas.


Hind

480 €

Kestvus

2,5 kuud

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn