Sisehaigused

Sisearst on laia spetsialiseerumisega eriarst, kes omab teadmisi organsüsteemide mittekirurgilistest haigustest, ennetusest, diagnostikast ja ravivõimalustest. Peamised põhjused ja probleemid, miks sisearsti poole pöördutakse: kõrge põletikunäitaja aneemia, kasvaja kahtlused, hulgihaigused.

Tromboosiarst tegeleb tromboosihaigete ravi ja jälgimisega ning rasedusaegse trombemboolia raviga. Tromboos on veresoone ummistus, mis on põhjustatud verehüübimisest veresoone siseselt. See juhtub, kui verehüüve ehk tromb aeglustab veenis või arteris verevoolu või takistab seda täielikult. Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse tromboosiarsti vastuvõtule: antikoagulantravi, trombid, tromboos, tromemboolia, veenitromboos kasvajast tingitud tromboos.

Sisearsti või tromboosiarsti vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Sisearst-tromboosiarsti vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Sisehaiguste arsti vastuvõtule on oodatud kõik kõrge tromboosiriskiga inimesed, kellel seisab ees operatsioonile minek või on just operatsioon toimunud ning tromboprofülaktika meetmed vajaksid ülehindamist. Arst jagab veenitromboosiga inimestele nõuandeid elustiili, abivahendite, nagu näiteks kompressioonravisukkade kasutamine osas.

  Sisearst-tromboosiarst tegeleb kõikide venoosset trombembooliat (nt süvaveeni või muude paikmete venoosne tromboos, kopsuarteri trombemboolia, kasvajaga kaasnev tromboos) puudutavate küsimustega, milleks on tromboosi põhjuste väljaselgitamine, nõustamine konkreetse verdvedeldava ravimi valikul ja ravi kestvuse ning lõpetamise määramisel, erinevate hüübimissüsteemi mõjutavate analüüside ning täiendavate uuringute määramise vajaduse ja edaspidise tromboprofülaktika vajaduse hindamisel.

  Sisearst-tromboosiarst on abiks ka optimaalse raviskeemi leidmisel. Vastuvõtule tulekuks pole tarvis saatekirja.

  Kahjuks on teada, et iga 4. surm maailmas on tingitud venoossest trombembooliast. Oluline on patsientide teadlikkus ravivõimalustest ja profülaktikast. Mina saan kaasa aidata informatsiooni ja teadlikkuse tõstmisega, et inimene saaks ise ennast maksimaalselt aidata.

  Sisearst-tromboosiarst konsultatsioon
  110 €
  30 min
  Sisearst-tromboosiarst konsultatsioon (Videokonsultatsioon)
  110 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Sisearst-tromboosiarsti vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid