Tervisekontroll, protseduurid

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Mikrobioomi test (analüüs)

  Näita vabasid aegasid

  Mikrobioomi testimine on uudne teaduspõhine viis tervise hindamiseks.

  Koostöös Genorama laboriga pakume võimalust teha testi, mis annab infot soolestiku bakterite arvukuse kohta ning juhised tasakaalustatud bakterite koosluse saavutamiseks.

  Mikrobioom on soolestikus olevate mikroorganismide kooslus, mis mõjutab nii tervist, isu, kehakaalu kui ka meeleolu.Test annab vastused järgmistele küsimustele:

  • Milliseid baktereid minu soolestikus leidub?
  • Kuidas soolestiku bakterid keha mõjutavad?
  • Kas soolestikus on piisavalt kasulikke/ liigselt kahjulikke baktereid?
  • Kas soolestiku bakterid soodustavad ülekaalu?
  • Kas toitumine ja mikrobioom on tasakaalus või tuleks toitumisharjumusi muuta?

  Hea tervise tagamiseks ja soovitud kehakaalu saavutamiseks on oluline mitmekesine ja tasakaalustatud mikrobioomi kooslus, mille aluseks on õige toitumine. Kui soolestiku mikrobioom on tasakaalust väljas, võib see kaasa tuua erinevaid haigusi ja muid terviseprobleeme, sh seedeprobleemid, ülekaal, diabeet, allergiad. Mikrobioomi analüüsi tulemused sisaldavad personaalseid toitumissoovitusi.

  Test tehakse väljaheite proovist, mille saab võtta mugavalt kodus. Mikrobioomi testi proovivõtukomplekti saamiseks registreeruge Confidos õe vastuvõtule, kus selgitatakse testi tegemisega seonduvat ja seda, kuidas saadakse analüüsitulemused. Mikrobioomi testi tellijale tehakse soovi korral ka kehakoostise uuring.

  Testi tulemused saabuvad u 3 nädala pärast e-kirja teel.

  Koos tulemustega saadud toitumissoovituste järgimise mõju hindamiseks on soovitav teha kordusanalüüs – esimene proov anda tavapärase toitumise juures ning teine pärast toitumisharjumuste ja elustiili muutmist.

  Mikrobioomi test (analüüs)
  140 €
  Kordustest
  120 €

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Mikrobioomi test (analüüs)

  Otsi vabasid aegasid