Confido Lastekeskus - lastearst, lasteõde, lastepsühhiaater, füsioteraapia

Beebispaa

Beebispaas hoolitseme teie beebi ja väikelapse heaolu eest. Meil on võimalik beebisid ujutada, nendega massaaži ja võimlemisse tulla, aga ka näiteks beebidele ja väikelastele keskendunud füsioterapeudi või kiropraktiku poole pöörduda.

Füsioterapeudi ja kiropraktiku poole võib pöörduda igas vanuses lapsega. Teraapiaga on võimalik näiteks soodustada imiku arengut või vajadusel ka ravida juba välja kujunenud lihaste ja liigeste probleeme.

  Beebimassaaž ja beebivõimlemine

  Näita vabasid aegasid

  Regulaarne massaaž koos võimlemisega toetavad profülaktiliselt lapse normaalset füüsilist arengut, õpetavad õigeid liikumismustreid, tasakaalustavad seedimist, võimaldavad hea ja sügavama une ning annavad väga hea emotsionaalse kogemuse.

  Soovitame kindlasti tulla siis, kui on näha alljärgnevaid seisundeid:

  • motoorsete oskuste omandamine on olnud aeglasem või hilistunud
  • lihastoonus probleemid (kõrgenenud või alanenud)
  • esineb erinevaid lihaspingeid
  • liigesliikuvuse vähenemine
  • lihaste, liigeste valu
  • häiritud liikumismuster
  • erinevates asendites või liikudes esineb asümmeetriat

  Vastuvõtul hinnatakse visuaalselt beebit või väikelast ning suunatakse teda manuaalselt mänguliste harjutuste abil, võttes arvesse lapse kasvavast ja arenevast organismist tulenevaid erisusi, tema ealisi iseärasusi ning individuaalset arengut. Beebimassaaži ja võimlemise kestvus on 30 minutit.

  Lapsevanemaga vesteldes selgitatakse välja igapäevased tegevused, mis lapse arengut kõige enam mõjutavad. Suur rõhk on lapsevanema kaasamisel, et ka kodus igapäevase mängu kaudu osataks ise võimalikult hästi oma last suunata ja tema arengule kaasa aidata.

  Kaasa võtta alustekk.

  BEEBIVÕIMLEMINE

  Kui on soov lihtsalt koos kasulikult ja arendavalt aega veeta, siis selleks sobib väga hästi juhendatud võimlemistund beebile koos vanemaga. Tunni ülesehitus on vastavalt beebi vanusele ja oskustasemele. Suur rõhk on lapsevanema kaasamisel, et ka kodus igapäevase mängu kaudu osataks ise võimalikult hästi oma last suunata ja tema arengule kaasa aidata. Võimlemistund kestab 30 minutit.

  Beebimassaaž ja beebivõimlemine (Tallinn)
  30 €
  30 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Beebimassaaž ja beebivõimlemine

  Otsi vabasid aegasid