Näo hoolitsused

Confido Meditsiinikeskuse esteetilise meditsiini kliinikus pakutakse enam kui 150 teenust, mille eesmärk on kõrvaldada üksikud defektid, korrigeerida vanusega seotud muutusi ja kortse, noorendada ja toniseerida nahka ning pingutada näokontuuri.

Vali...

  Happekoorimine

  Ravihoolduse eel soovitame kindlasti käia nahaarsti konsultatsioonil või teha nahauuring, et selgitada välja teie nahale sobivaim raviviis, mis kombineerituna nahahooldustega tagab parima ja püsivaima ravitulemuse. Nahahooldust teevad eriväljaõppe saanud ravikosmeetika spetsialistid ja õed, sest ainult teadlik ja järjepidev naha eest hoolitsemine viib tulemuseni.

  Meie keskuses pakutavad näonaha ravihooldused tehakse maailmas kõrgelt hinnatud Laboratoires Renophase Paris dermakosmeetika sarjaga. Olemuselt raviva sarja tooteid kasutatakse nii meditsiinis, esteetilises dermatoloogias, kosmeetilises kirurgias kui ka ravikosmeetikas.

  Happekoorimine eemaldab kontrollitud sügavusel kahjustunud nahakihid ja ergutab uute, tervemate rakkude paljunemist ning vett siduvate ainete tootmist nahas. Neutraliseeritud happe peamine ülesanne on ergastada naharakkude tööd, st kiirendada ainevahetust ja vereringlust, et tõhustada kollageeni- ja elastiinikiudude tootmist ning taastada rakkude omavaheline infovahetus. Kollageeni remodelleerimine on peamine põhjus, miks keemiline koorimine on võimeline tasandama kortse. Genisteiin aitab hoida hormonaalset tasakaalu ning tsingikompleksil on rasu pärssiv toime. Seega on happekoorimine üks ohutumatest ja mõjusamatest vahenditest võitluses nahaprobleemide vastu. Ravis kasutatav lahus on neutraliseeritud aminohapetega, mis võimaldab seda protseduuri kasutada eri nahatüüpidel. Toodete antioksüdantsed omadused on nii head, et mõjuvad rakutasemel – glükoolhape tagab fütohormoonidele maksimaalse läbivusvõime naha sügavatesse kihtidesse, luues väga soodsad tingimused naharakkude mõjutamiseks ja nahamurede raviks.

  Soovitame Renophase Paris ravihooldust, kui sul on:

  • Akne
  • Rasune nahk
  • Miiliumid
  • Rosatsea
  • Ebaühtlane, tuhm jume
  • Kortsud, naha sidekoe lõtvus
  • Pigmendilaigud (hüperpigmentatsioon)

  Oluline teada enne hooldusesse tulekut:

  • Protseduuri päeval on keelatud käia solaariumis ja saunas, teha aktiivselt sporti ja tarvitada alkoholi. Hoolduse järel soovitame ka jumestust vältida.
  • Ravikuuri ajal on keelatud solaariumi külastamine, samuti aaloe vera ekstraktide ja eeterlike õlidega preparaatide kasutamine.

  Võimalus läbida protseduur ka ravikuurina:

  • Nahaprobleemide hoolduskuur 349€
  • Happekoorimise kuur 299€

  Hind

  65 €

  Kestvus

  60 minutit

  Broneeri aeg

  personal

  Maria Hintser

  Ravikosmeetika spetsialist

  Spetsialistist lähemalt
  Oksana Gerassimenko

  Oksana Gerassimenko

  Medõde-kosmeetik

  Spetsialistist lähemalt
  BRONEERI AEG