Näo hoolitsused

Confido Meditsiinikeskuse esteetilise meditsiini kliinikus pakutakse enam kui 150 teenust, mille eesmärk on kõrvaldada üksikud defektid, korrigeerida vanusega seotud muutusi ja kortse, noorendada ja toniseerida nahka ning pingutada näokontuuri.

Vali...

  Pre- ja postoperatiivsed hooldused

  Operatsioon ise on naha noorendamise protsess, operatsiooniga samavõrra oluline on naha ravi enne ja pärast operatsiooni. Vastavalt naha olukorrale enne operatsiooni tuleb valida tegevusplaan, mis annab parima kirurgilise tulemuse, kiirendab paranemist ning suurendab mugavustunnet ja rahulolu paranedes.

  Naha epidermis on kihiline epiteel, mis uueneb basaalmembraani läheduses paiknevate tüvirakkude arvel, uued rakud jagunevad aga seda aeglasemalt, mida kaugemale neid basaalmembraanist tõrjutakse. Välised rakud surevad ja neist jääb järele lame soomusekujuline moodustis, mis koosneb peamiselt keratiinist. See protsess aeglustab ravi kulgu, kuid seda on võimalik kiirendada.

  Operatsioonieelne hooldus aitab kiirendada rakkude ainevahetust, lõhub sarvkihis surnud rakkude vahel oleva sideme ja eemaldab õrnalt sarvestunud rakud. Tervem nahk paraneb kiiremini.

  Operatsioonijärgse ravi eesmärk on vähendada põletikke, nahka niisutada, kiirendada rakkude ainevahetust ning samal ajal rahustada kudesid, vähendada turseid ja verevalumeid. Nähtavad lõikusmärgid paranevad kiiremini ning taastumisaeg lüheneb.

  Ravis kasutatav Laboratoires Renophase Paris dermakosmeetika sisaldab bioloogilisi aktiivaineid, mis valmistavad nahka edukalt ette lõikuseks ja kiirendavad selle taastumist pärast lõikust. Ravis kasutatakse biosobivaid aktiivaineid ja aminohapetega neutraliseeritud glükoolhapet. Ravimi molekulide maksimaalne imendumisvõime on saadud biotehnoloogilise eritehnoloogiaga. Renophase’i teadlased on välja töötanud võrkstruktuuriga molekuli, mis annab ainele omaduse tungida ühesuunaliselt ja ühtlaselt sügavale pärisnaha sisse, vabastades aktiivained järk-järgult ja kleepudes raku pinnale.

  Aktiivaineteks kasutatakse loodusliku päritoluga biosobivaid aineid.

  Diosgeniin – fütoöstrogeen ehk taimne östrogeen, mida saab keemiliselt muundada hormooniks progesteroon. Meditsiinis kasutatakse seda ainevahetuse kiirendamiseks ning põletike ja paistetuste vähendamiseks, kuna see vähendab plasma triglütseriidide hulka ja parandab glükoosi homöostaasi. Ainel on tugev seenevastane omadus, mis aitab pärmi- ja muude seeninfektsioonide puhul vähendada märgatavalt põletike tekke võimalust.

  Hüaluroonhape on tähtsaim rakuvälise maatriksi komponent. See on mittesulfaaditud hargnemata glükoosaminoglükaan, mida normaalses nahas sünteesitakse fibroblastide ja marrasknaha keratinotsüütide poolt. Oma negatiivse laenguga jääkide tõttu mängib hüaluroonhape veepumba rolli, mille abil saab säilitada naha elastsust. Aktiivaine peamiseks rolliks on kontrollida toitainete, hormoonide, vitamiinide ja anorgaaniliste soolade difusiooni sidekoes ning puhastada organismi ainevahetuse jääkidest, mis võivad tekitada põletikulisi reaktsioone. Seega on hüaluroonhape naha peamine komponent, mille ülesandeks on koe parandamine, samuti aitab see oluliselt kaasa uute rakkude vohamisele ja migratsioonile. Rakkude kiirem liikumine ühest protsessist teise aitab kaasa haavade paranemisele. Laboratoires Renophase Paris kasutab oma toodetes hüaluroonhappe lähteainet, mis on palju väiksema molekuliga kui hüaluroonhape ise ning suudab seetõttu tungida kuni rakumembraanini ja kleepuda sellele, et mõjutada rakuretseptoreid andma omakorda signaali rakutuumale hüaluroonhape toomiseks.

  Glükoolhape on puuviljahape, mis vähendab naha sarvkihi kaitsebarjääri, soodustades paiksete toimeainete tungimist nahka ning stimuleerides uute naharakkude ja kollageeni moodustumist. Glükoolhappel nn väga hea kooriv toime: nahale kantuna reageerib glükoolhape epidermise pindmiste kihtidega, nõrgendades elutuid naharakke koos hoidvate lipiidide sidumisvõimet. Lisaks on glükoolhappel hüaluroonhappega sarnane glükoosaminoglükaane stimuleeriv toime. Tulemuseks on tunduvalt siledam, elastsem ja vastupidavam nahapind ning nooruslikum välimus. Glükoolhappel on ka võime siduda vahetult pärast koorimist nahal niiskust. Glükoolhape muudab peened kortsud ja kurrud vähem märgatavaks, parandab vanusest tingitud pigmendikahjustusi ja taastab päikesest kahjustatud nahka. Polüvitamiinidega kombineeritult kasutatakse glükoolhapet armide ravis.

  Aminohape kuulub selliste valkude koostisesse, mille ülesandeks on osaleda ehitus-, transpordi-, retseptori-, regulatoorses, kaitse-, liikumis- ja ergeetilistes funktsioonis. Protsessis, kus aluseline aminohape reageerib happega, eemaldatakse ärritava toimega hüdrooniumiool, mis võimaldab kasutada suurema glükoolhappe sisaldusega koorivat ainet, jättes nahaärrituse tagasihoidlikumaks.

  NB! Operatsioonieelset hooldust peaks alustama 14–30 päeva enne operatsiooni. Pärast kirurgilist sekkumist jätkata operatsioonijärgse hooldusega 14–30 päeva.


  Hind

  alates 65 €

  Kestvus

  60 minutit

  Broneeri aeg

  Maria Hintser

  Maria Hintser

  Ravikosmeetika spetsialist

  Spetsialistist lähemalt
  Oksana Gerassimenko

  Oksana Gerassimenko

  Õde – juhtiv kosmeetik

  Spetsialistist lähemalt
  Broneeri aeg