Tervisekontroll, protseduurid ja uuringud

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Tromboosi päriliku riski hindamine

  Näita vabasid aegasid

  Venoosne trombemboolia (VTE) hõlmab endas süvaveeni tromboosi ja kopsuarteri trombembooliat, mis tekib sageli mitme, sh päriliku ja elu jooksul omandatud riskifaktori samaaegsel esinemisel. Süvaveeni tromboosi korral tekib tromb mõnes keha süvaveenidest, tavaliselt jalgades. Kopsuarteri trombemboolia tekib, kui süvaveenis tekkinud tromb pääseb liikuma ja jõuab vereringe kaudu kopsu.

  Testi tegemiseks on vaja anda veenivere või põsekaape proov. Selleks pöördu meie geneetiku konsultatsioonile. Tulemused selguvad 2 nädala jooksul.

  Testi soovitame, kui

  • Sul on olnud venoosne tromboos enne 50. eluaastat
  • Su perekonnas on esinenud venoosne tromboos või esineb teadaolev haigusriski suurendav geenivariant
  • Sul on olnud suitsetajana südamelihase infarkt enne 50. eluaastat
  • Sul on rasedana olnud venoosne tromboos või kui kasutad rasedusvastaseid tablette või hormonaalseid rasedusvastaseid vahendeid, sh riskigruppi kuuluvad naised, kelle peres on esinenud trombi või seda soodustav geenivariant
  • Sul on esinenud korduvaid rasedusaegseid komplikatsioone, näiteks raseduse katkemine

  NB! Lapsi võtame vastu alates 16. eluaastast.

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Tromboosi päriliku riski hindamine

  Otsi vabasid aegasid