Laste- ja perekeskus

Confido Laste- ja Perekeskuses soovime olla toeks eri terviseküsimustes kõikides teie lapse arenguetappides. Meie juures töötavad tippspetsialistid – arstid, õed, ämmaemandad, logopeedid, psühholoogid ja psühhiaatrid, kes on abiks kogu perele nii lapse sünniks valmistumisel kui ka pärast lapse sündi.

Aitame hinnata lapse arengut ja tervisenäitajaid ning vajadusel saame edasi suunata õige spetsialisti juurde. Erinevate terviseprobleemide korral aitavad eriarstid (lastearst, allergoloog, infektsionist, pulmonoloog), pere- ja üldarstid, õed ning lastele spetsialiseerunud spetsialistid (näiteks füsioterapeut, massöör, beebide ujutaja, unenõustaja, kiropraktik).

Vali

Naise viljatuse konsultatsioon

Näita vabasid aegasid

Viljatusprobleemidega tegeleb Confidos kogenud günekoloog dr Ailen Aluri. Kuna viljatuse põhjused peituvad sageli hormoonsüsteemis, kaasatakse vajadusel meeskonda kogenud endokrinoloog dr Tatjana Toomsoo.

Kõigepealt küsitletakse naist põhjalikult eelnenud rasestumiste, menstruatsioontsükli, tervisliku seisundi, varasemate haiguste, elustiili jms kohta. Seejärel toimub läbivaatus, mille käigus kontrollitakse nii organismi üldist kui ka reproduktiivorganite seisundit, vajadusel võtab arst külvid emakakaelast ja tupest ning teeb ultraheliuuringu. Ultraheliuuringu abil on võimalik piisava täpsusega ennustada ovulatsiooni toimumise ajahetke ja kinnitada selle toimumist. Viljatu paari uurimisel on esmatähtis ovulatoorsete tsüklite tõendamine.

Viljatuse korral tehakse ka vereanalüüsid suguhormoonide hindamiseks. Eriti olulised on need munasarjade reservi hindamisel ja ovulatsioonide puudumise (anovulatsiooni) korral põhjuste väljaselgitamiseks. Osa vereproovidest tuleb anda kindlatel menstruatsioonitsükli päevadel.

Rõõm oma lastest on üks suurimaid rõõme, mis inimesele elus osaks saab. Annan nõu ja korraldan spetsiifilisi uuringuid, et soovitud lapsed tõesti ilmavalgust näeksid.

Naise viljatuse konsultatsioon
70 €

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Naise viljatuse konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid