Naise viljatuse konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid

Viljatusprobleemidega tegeleb Confidos kogenud günekoloog dr Ailen Aluri. Kuna viljatuse põhjused peituvad sageli hormoonsüsteemis, kaasatakse vajadusel meeskonda kogenud endokrinoloog dr Tatjana Toomsoo.

Kõigepealt küsitletakse naist põhjalikult eelnenud rasestumiste, menstruatsioontsükli, tervisliku seisundi, varasemate haiguste, elustiili jms kohta. Seejärel toimub läbivaatus, mille käigus kontrollitakse nii organismi üldist kui ka reproduktiivorganite seisundit, vajadusel võtab arst külvid emakakaelast ja tupest ning teeb ultraheliuuringu. Ultraheliuuringu abil on võimalik piisava täpsusega ennustada ovulatsiooni toimumise ajahetke ja kinnitada selle toimumist. Viljatu paari uurimisel on esmatähtis ovulatoorsete tsüklite tõendamine.

Viljatuse korral tehakse ka vereanalüüsid suguhormoonide hindamiseks. Eriti olulised on need munasarjade reservi hindamisel ja ovulatsioonide puudumise (anovulatsiooni) korral põhjuste väljaselgitamiseks. Osa vereproovidest tuleb anda kindlatel menstruatsioonitsükli päevadel.

Rõõm oma lastest on üks suurimaid rõõme, mis inimesele elus osaks saab. Annan nõu ja korraldan spetsiifilisi uuringuid, et soovitud lapsed tõesti ilmavalgust näeksid.

Teenuseosutajad

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Naistearsti konsultatsioon
110 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses