Tõendid

Paljud välisriigid aktsepteerivad riiki sisenemiseks tõendit COVID-19 haiguse läbipõdemisest viimase 6 kuu jooksul. Tõendi väljastamiseks tutvub Confido arst patsiendi haigusloo ja analüüsidega ning kui vajalikud kriteeriumid on täidetud, väljastab tõendi COVID-19 haiguse läbipõdemise kohta. Patsiendi soovil võib teenus toimuda ka kaugkonsultatsioonina (telefoni või video). Kui arst otsustab, et kaugkonsultatsiooni teel ei ole siiski võimalik tõendit väljastada, peab tulema vastuvõtule kliinikusse (tasuline lisateenus).

Tõendit COVID-19 haiguse läbipõdemise kohta on kõige varem võimalik väljastada 11. päeval pärast esmast positiivset koroonaviiruse RT-PCR-testi tulemust. NB! Tõendi väljastamise aluseks on kas varasemalt kinnitatud COVID-19 haigus või positiivne PCR-test.

Reisimise jaoks soovitame kontrollida siht-ja lähteriikide reisipiiranguid IATA Timatic rakenduse abil.

  Tõend COVID-19 haiguse läbipõdemisest(Fit to Fly)

  Mida näitab ja kuidas toimib?

  Arsti konsultatsioonil väljastatakse tõend, mis kinnitab, et olete läbi põdenud COVID-19 haiguse. Tõendi väljastamiseks tutvub Confido arst patsiendi haigusloo ja analüüsidega ning kui vajalikud kriteeriumid on täidetud, väljastab tõendi.

  NB! Tõendit on kõige varem võimalik väljastada 11. päeval pärast esmast positiivset koroonaviiruse PCR-testi tulemust. Tõendi väljastamise aluseks on kas varasemalt kinnitatud COVID-19 haigus või positiivne PCR-test.

  Miks teha?

  Kui on vaja arsti ametlikku kinnitust haiguse läbipõdemise kohta.

  Kuidas toimub tõendi väljastamine?

  Tõendi väljastamiseks vajaliku vastuvõtu saab teha kliinikus kohapeal. Arst lisab tõendile pitsati ning dokument antakse teile paberkandjal või saadetakse e-mailile.

  Kui kiirelt saab vastuse?

  Fit-to-Fly tõendi väljastab arst paberkandjal konsultatsiooni käigus või edastatakse dokument teile e-mailile.

  Kas sobib reisimiseks?

  Jah, aga ainult riikidesse, mis aktsepteerivad riiki sisenemiseks tõendit COVID-19 haiguse läbipõdemisest viimase 6 kuu jooksul.

  Kus saab teha?

  Kõigis Confido kliinikutes.

  Tähelepanu!

  Confido Meditsiinikeskus ei vastuta tingimuste eest, mis välisriigid on seadnud riiki sisenemiseks, ega garanteeri, et kõik välisriigid aktsepteerivad riiki sisenemiseks tõendit COVID-19 haiguse läbipõdemisest! Info riikidest, mis nõuavad riiki sisenemisel koroonaviiruse sertifikaati ja aktsepteerivad antigeenide kiirtesti tulemusi, leiab Reisi Targalt veebileheküljelt.


  Hind

  40 €

  Broneeri aeg


  Tallinn, Kristiine Keskus

  Tallinn, vaktsineerimisbuss Lasnamäel

  Tallinn, Viru keskus

  Tallinna Lennujaam

  Tallinna Sadama A terminal

  Tallinna Sadama D terminal

  Tallinn, Confido Vaktsineerimiskeskus

  Tartu, Lõunakeskuse testimispunkt

  Kuressaare, Auriga Keskus

  Haapsalu, Rannarootsi Keskus

  Narva, Astri Keskus

  Paldiski, Põhjasadam

  Pärnu, Port Artur 1

  Rakvere, Kroonikeskus

  Võru, Kagu keskus

  Viljandi, Viljandi Centrum