Ingrid Murs

Ingrid Murs

Vaimse tervise õde

Ingrid on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli vaimse tervise õenduse erialal (2019) ning Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ämmaemandana (2004).

Ingrid peab väärtuslikuks igat inimest sõltumata tema taustast. Ta lähtub põhimõttest, et tervis ei ole pelgalt haiguse puudumine, vaid sotsiaalse, füüsilise ja vaimse heaolu seisund. Ta on tegelenud erinevate sõltuvushäiretega inimestega, nii nõustamise kui ka protseduuridega, sh veeniprotseduuridega. Aidanud üle elada erinevaid kriise, tutvustanud eneseabivõtteid ning julgustanud tegema koostööd erinevate spetsialistidega.

Ingrid peab enesetäiendust väga oluliseks. Ta on ennast regulaarselt täiendanud nii ämmaemandana kui õena.

Ingrid kuulub alates 2004 aastast Eesti Ämmaemandate Ühingusse
Lähtun põhimõttest, et tervis ei ole pelgalt haiguse puudumine, vaid sotsiaalse, füüsilise ja vaimse heaolu seisund. Vaatan inimest tervikuna ja ei tee vaid mehaaniliselt protseduuri või tegevust. Pean väärtuslikuks igat inimest sõltumata tema taustast.

Broneeri aeg

Töökeeled

  • Eesti
  • Vene

Haridus

2018 – 2019
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Vaimse tervise õendus
1999 – 2004
Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Ämmaemand

Töökogemus

2020 – …
Confido Meditsiinikeskus
2011 – 2020
Tallinna Vangla
2005 – 2011
Ida -Tallinna Keskhaigla
2004 – 2005
SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Psühhiaatriakliinik
2003 – 2005
Tartu Noortenõustamiskeskus

Olulised erialased täiendkoolitused

Olen end regulaarselt täiendanud nii ämmaemandana kui õena. Koolitused on olnud naiste ja meeste intiimtervise teemal, perevägivalla ohvritega töötamiseks, leina- ja kriisiga toimetulekuks ning muud nõustamisalased teemad.

Kuulumine erialaorganisatsioonidesse

Eesti Ämmaemandate Ühing (2004)

Meditsiinilised huvipunktid

Igapäevatöös olen saanud tegeleda mitmete endale huvitatavate teemadega – nii naiste kui ka meeste intiimtervisega, HIV pos ja Hep pos diagnoosiga inimestega. Olen tegelenud erinevate sõltuvushäiretega inimestega, nii nõustamise kui ka protseduuridega, sh veeniprotseduuridega. Aidanud üle elada erinevaid kriise, tutvustanud eneseabivõtteid ning julgustanud tegema koostööd erinevate spetsialistidega.

Iseendast

Tööst vabal ajal meeldib viibida värskes õhus kas kõndides või rattaga sõites. Veedan aega perega ja sõpradega, käin kinos, teatris, loen. Talvel kasutan võimalust, et lastega kelgumäel hullata ja suvel kasvõi südaöösel rabajärves ujuda. Kuna töö on seotud suhtlemisega, siis naudin ka lihtsalt vaikset olemist.

BRONEERI AEG