Arstid

Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võid pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Lisaks töötavad Confidos kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid kohapeal, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Vali arst

  Suu-, näo- ja lõualuukirurgi konsultatsioon

  Suu-, näo- ja lõualuukirurgia eriala tegeleb kolju, näo, lõualuu ja kaela kaasasündinud ja omandatud haiguste raviga. Sellised haigused võivad tuleneda haigestumisest, arengu anomaaliatest, kasvajatest, traumast, degeneratiivsetest haigustest ning ka vananemisest. Dr Heleia Nestal Zibo teostab lisaks haiguste ravile ka näo piirkonna kosmeetilisi operatsioone ja protseduure. Confido näo- ja lõualuukirurgi vastuvõtule võib pöörduda näiteks järgmistel põhjustel:

  • hambumuse anomaalia ja uneapnoe kirurgilise ravi planeerimine
  • pea- ja kaela piirkonna väärarendite ravi, sealhulgas laste kolju väärarendid (kraniosünostoosid) ning huule- ja suulaelõhed
  • pea- ja kaela piirkonna kasvajate ravi kaasaarvatud süljenäärmete kasvajad
  • pea- ja kaela piirkonna arengulised haigused: tsüstid, hemangioomid, lümfangioomid jms
  • pea- ja kaela piirkonna infektsioonid ja traumad
  • alalõualiigese haiguste kirurgilise ravi planeerimine
  • näo kosmeetiliste operatsioonide ja protseduuride planeerimine

  Hind

  70 €

  Kestus

  30 minutit

  Broneeri aeg

  Suu- näo- ja lõualuukirurgi konsultatsioon

  Dr Heleia Nestal Zibo

  Suu-, näo- ja lõualuudekirurg

  Doktorist lähemalt
  Broneeri aeg