Nõuanded ja uudised tervise teemadel | Confido Meditsiinikeskus

Confido Meditsiinikeskusest

Confido Meditsiinikeskus loodi arstide poolt 2013. aastal. Kui riiklik meditsiinisüsteem on alati keskendunud peamiselt ravimisele, siis Confidos oleme pööranud suurt tähelepanu ka sellele, kuidas püsida terve, kuidas oma tervist hoida ja elukvaliteeti parandada. Meil töötavad oma ala parimad üldarstid, eriarstid ja erinevad spetsialistid, kes pakuvad kiiresti kättesaadavat ja heal tasemel teenust.

Kõik meie tervishoiuteenuseid pakkuvad ettevõtted oleme koondanud Confido Healthcare Groupi alla. Gruppi kuuluvad erinevate kaubamärkide all teenuseid pakkuvad kliinikud: pere-, üld- ja eriarstiabi pakkuv Confido Meditsiinikeskus ning kaubanduskeskustes asuvad Confido kiirkliinikud, aga lisaks ka vaimse tervise keskus, sõltuvusravikeskus, radioloogiateenuseid osutav radioloogiakeskus, kirurgiakeskus, laserravikeskus ja esteetilise meditsiini keskus. Peale Confido brändi alla koondunud üksuste kuulub gruppi OÜ Arstlik Perenõuandla, mis haldab perearsti nõuandetelefoni 1220. Kokku koondavad grupi ettevõtted rohkem kui kahtsada terviseteenuse pakkujat.

Ootame teid meie juurde, kui soovite kontrollida oma tervist ja pidada nõu, kuidas püsida terve. Samuti saate abi, kui teil on mõni tervisemure, mille kohta on vaja ekspertarvamust või kui riiklikus ravijärjekorras tuleb kaua oodata. Confidol on olemas leping Haigekassaga 11 eriala teenindamiseks, kuid suurema osa meie tööst moodustavad tasulised, Haigekassa ravijärjekorra välised vastuvõtud. Vastuvõtule tulekuks on vaja broneerida aeg.

Aja broneerimiseks: