Meist

Confido Meditsiinikeskus loodi arstide poolt 2013. aastal. Aastate jooksul oleme väga jõudsalt arenenud ja erinevad tervishoiuteenuseid pakkuvad ettevõtted koondanud Confido Healthcare Group alla.

Confido Healthcare Groupi kuuluvad erinevate kaubamärkide all teenuseid pakkuvad kliinikud: pere-, üld- ja eriarstiabi pakkuv Confido Meditsiinikeskus, kaubanduskeskustes asuvad Confido Kiirkliinikud, Confido Vaimse Tervise Keskus, Confido Sõltuvusravikeskus, töötervishoiule keskenduv Confido Töötervishoid, radioloogiateenuseid osutav Confido Radioloogiakeskus, Confido Kirurgiakeskus, Confido Laserravikeskus ja Confido Esteetilise Meditsiinikeskus. Lisaks kuulub gruppi OÜ Arstlik Perenõuandla, mis haldab perearsti nõuandetelefoni 1220. Kokku koondavad grupi ettevõtted rohkem kui kahtsada erinevat terviseteenuse pakkujat.

Kui riiklik meditsiinisüsteem keskendub peamiselt ravimisele, siis Confidos pöörame suurt tähelepanu ka sellele, kuidas püsida terve, kuidas oma tervist hoida ja elukvaliteeti parandada.

Confidos töötavad Eestis tunnustatud oma ala parimad üldarstid, eriarstid ja erinevad spetsialistid, kes pakuvad kiiresti kättesaadavat ja heal tasemel teenust. Ootame teid meie juurde, kui soovite kontrollida oma tervist ja pidada nõu, kuidas püsida terve. Samuti saate abi, kui teil on mõni tervisemure, mille osas on vaja ekspertarvamust või kui riiklikus ravijärjekorras tuleb kaua oodata.

Confidol puudub leping Haigekassaga ja kõik teenused on tasulised. Vastuvõtule tulekuks on vaja aeg eelnevalt broneerida.

Aja broneerimiseks helistage telefonil 1330 või saatke e-kiri aadressile info@confido.ee

Broneerimine ja tasumine

Kiire teeninduse tagab aja broneerimine

Külastusaja broneerimine aitab säästa aega ning teenindus on tänu sellele kiirem ja mugavam. Konsultatsioonile tulekuks, uuringuteks, vaktsineerimiseks või tõendi väljastamiseks saab aega broneerida kodulehe kaudu, helistades 1330 (kehtib operaatorite hinnakiri) või saates e- kirja info@confido.ee

Kui vastuvõtul selgub uuringute või analüüside vajadus, lepitakse nende teostamiseks sobiv aeg kokku kliinikus kohapeal. Vereanalüüse saab anda kohapeal elavas järjekorras tööpäeviti 8.30–9.30.

Kokkulepitud aja kinnitab ettemaks

Pärast aja broneerimist saadetakse teile e-posti teel ettemaksuteatis soovitud teenuse eest tasumiseks. Ajabroneering jõustub pärast ettemaksu laekumist. Ettemaks hõlmab tasu Confido arsti või spetsialisti vastuvõtu eest. Ettemaks ei sisalda tasu uuringute ja analüüside eest, mille vajadus selgub vastuvõtul.

Ootamatute takistuste korral saab aega muuta ja tühistada

Vastuvõtuaja muutmiseks või tühistamiseks tuleb meiega esimesel võimalusel ühendust võtta, kuid mitte hiljem kui 24 tundi enne vastuvõttu. Siis jõuame leppida kokku uue aja või tagastada ettemaksu.

Kui te vastuvõtule mittetulemisest meile teada ei anna või vastuvõtu tühistamine toimub vähem kui 24 tundi enne vastuvõttu, arvestatakse ettemaks teenuse osutamiseks valmisoleku kulude katteks ning seda ei tagastata.

Vastuvõtt ja koostöö

Vastuvõtule tulge kokkulepitust veidi varem

Ootame teid vastuvõtule kümme minutit varem. Kaasa võtke isikut tõendav dokument, k.a lapsele.Tõendite väljastamiseks prillid või läätsed, kui neid kasutatakse. Vereanalüüsile tulles palume olla söömata, joomata ning hoiduda suitsetamisest. Enne analüüside andmist soovitame juua klaasitäie maitsestamata vett. Samuti võite enne analüüsi võtta igapäevaseid ravimeid, v.a juhul, kui arst on andnud teistsugused juhised või ravimeid tohib võtta vaid koos toiduga.

Tervise- ja isikuandmed on konfidentsiaalsed

Teenuse aja broneerimisega nõustute teenuse osutamise tingimustega.Parima teenuse osutamiseks on meie arstidel ja spetsialistidel õigus ning kohustus tutvuda ning töödelda isiku- ja terviseandmeid nii vastuvõtu eel, kui ka teenuse osutamise ajal. Kõik teatavaks saanud andmed dokumenteeritakse, säilitatakse ja hoitakse saladuses kolmandate osapoolte eest. Tutvun tingimustega

Broneeri aeg