Confido Meditsiinikeskusest

Confido Meditsiinikeskus loodi arstide poolt 2013. aastal. Confidos oleme pühendunud Sinu tervise ja heaolu hoiule, eesmärgiga võimaldada Sul nautida pikka, positiivselt elatud elu terve Sinu elukaare jooksul – oleme usaldusväärne ja pühendunud teejuht Sinu tervemalt elatud eluteel.

Confido Meditsiinikeskuses pakume terviklikke terviselahendusi – nii tervise-ennetuse teenuseid, esmatasandi ja eriarstiabi kui kirurgilist ning taastusravi.

Confido Gruppi kuuluvad Perekliinik, Sisekliinik, Naha- ja laserravi kliinik, Kirurgiakliinik, Vaimse tervise kliinik, Ennetuse ja taastusravi kliinik, Õenduskeskus, Radioloogiakeskus, Töötervise keskus ning Esteetika kliinik. Pakume oma teenuseid meditsiinikeskustes Tallinnas Veerenni kvartalis ja Tartus Raatuse kliinikus, kaubanduskeskustes asuvates Confido Kiirkliinikutes ning kõikjal kättesaadavate digilahenduste kaudu. Samuti kuuluvad Gruppi Perearsti Nõuandeliin OÜ, mis haldab tuntud perearsti nõuandetelefoni 1220 ja „Lastearst kuuleb“ 1599, sõltuvusravi teenust pakkuv Kordamed OÜ, AS Tamme Erakliinik ning AS Ortopeedia Arstid.

Confidol on leping ka Haigekassaga 11 eriala teenindamiseks

Aja broneerimiseks: