Kopsuarst pulmonoloog kopsud tuberkuloos hingamisraskused hingamishäire köha pikk köha õhupuudus bronhiit läkaköha kopsuhaigus

Pulmonoloogia (kopsud)

Pulmonoloog ehk kopsuarst tegeleb kopsu- ja hingamisteede haigustega.

Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse pulmonoloogi vastuvõtule: bronhiit, astma, krooniline obstruktiivne kopsuhaigus, kopsupõletik, allergia, uneaegsed hingamishäired (norskamine, uneapnoe), hingamisraskus (õhupuudus), pikaleveninud köha, vilistav hingamine.

Pulmonoloogi ehk kopsuarsti vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Haigekassa poolt rahastatud pulmonoloogia vastuvõtt toimub vaid saatekirja olemasolul.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Pulmonoloogi ehk kopsuarsti vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Kopsuarst ehk pulmonoloog tegeleb kopsu- ja hingamisteede haiguste diagnostika ja raviga, annab eksperthinnangu diagnoosile ja raviplaanile, teostab krooniliste haigete regulaarset jälgimist ja ravijärgset kontrolli ning selgitab ennetusmeetodeid ja ravivõimalusi.

  Vajadusel teostab arst spirograafia ehk kopsufunktsiooni uuringu, radioloogilised uuringud (rindkere röntgen, kompuutertomograafia) ning otsustab muude täiendavate uuringute vajalikkuse üle.

  Soovitame pöörduda meie kopsuarsti vastuvõtule kopsu- või hingamisteede haiguse (astma, KOK, kopsupõletik jne) kahtluse korral, hingamisteede allergiliste seisundite uurimiseks või uneaegsete hingamishäirete korral.

  See teenus on broneeritav ka üleriiklikus Digiregistratuuris »

  Kopsuarst aitab leevendada astmat ja suitsumehe köha.

  Pulmonoloogi konsultatsioon
  100 €
  30 min
  Pulmonoloogi videokonsultatsioon
  100 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  6. korrus, Raatuse 21, Tartu

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Pulmonoloogi ehk kopsuarsti vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid